okumak istemezseniz anlarım kızlar bayağı uzun

eşimle konuşuyordum yazamadım eşim abime bilet aldı onların geleceği güne onlar burdayken o da burda olacak yengemle:KK1:

bak tam rezalet çıkacak. sana birşey deseler abin sinirlense kavga çıksa ne olacak? bence geç olmadan bu işi sonlandır. iyice tehlikeli bir hal alıyor.

Son düzenleme:
eşim aradı kayınvalidem çocuğu doya sevmek istiyorum meme emmesiyle uğraşamam herkesin çocuğu anne sütüyle mi büyüyor o pisin sütünü içse ne olur ben ona gününü göstermeye geliyorum demiş. eşimin dediği şu senin o pis dediğin kadının tek bir lafına bakar ana babamı gelince kapının önüne koymam kendinize güveniyorsanız gelin polis karakolunda bulursunuz kendinizi hem de benim tarafımdan şikayet edilirsiniz demiş. aç teli özür dile anilsadan o gelmesin derse iptal et bileti demiş. eşim aradı onlarla uğraşıp yuvamın huzurunu bozamam ben sana bıraktım gelselerde gelmeselerde evladım üzerine söz olsun sen istemediğin sürece onları asla ama asla görmek zorunda değilsin yanındayım, arkandayım, seninleyim bunu bil ben seni çok seviyorum evladımı çok seviyorum sizi üzecek bişey yapacağıma ölürüm daha iyi dedi.

kayınvalide de aradı alacğın olsun köpek etmişsin oğlumu senin bir lafına bakarmış kapının önüne koyulmamız özür lemezsek sendek gelemezsiniz diyor çocuk görmeye dedi. planınızı bozmayın iyi günler dedim kapattım

Ne demek planınızı bozmayın. Aaaaah ah. sabır taşımısınız siz! Benim arayıp kvnize gelmeyin diyesim geldi! Yahu sizin yavrunuzu emzirmenize pis sütünüzü vermek olarak bakan, gelince gününü göstermekten bahsedn insanların ne işi var evinizdeee? Bir lokma yemek vermem, pis ellerimle yaptığım yemeği yemesinler, pissem o pis evime gelmesinler, benim 9 ay karnımda taşıdığım, benim doğurduğum çocuğu da görmesinler! Siz neden gelmeyin demiyorsunuz? Neden?

eşim aradı kayınvalidem çocuğu doya sevmek istiyorum meme emmesiyle uğraşamam herkesin çocuğu anne sütüyle mi büyüyor o pisin sütünü içse ne olur ben ona gününü göstermeye geliyorum demiş. eşimin dediği şu senin o pis dediğin kadının tek bir lafına bakar ana babamı gelince kapının önüne koymam kendinize güveniyorsanız gelin polis karakolunda bulursunuz kendinizi hem de benim tarafımdan şikayet edilirsiniz demiş. aç teli özür dile anilsadan o gelmesin derse iptal et bileti demiş. eşim aradı onlarla uğraşıp yuvamın huzurunu bozamam ben sana bıraktım gelselerde gelmeselerde evladım üzerine söz olsun sen istemediğin sürece onları asla ama asla görmek zorunda değilsin yanındayım, arkandayım, seninleyim bunu bil ben seni çok seviyorum evladımı çok seviyorum sizi üzecek bişey yapacağıma ölürüm daha iyi dedi.

kayınvalide de aradı alacğın olsun köpek etmişsin oğlumu senin bir lafına bakarmış kapının önüne koyulmamız özür lemezsek sendek gelemezsiniz diyor çocuk görmeye dedi. planınızı bozmayın iyi günler dedim kapattım

bu nedir yaaaa?
taş olsa çatlar.
arkadaşım siz bu ziyaret işini bir daha gözden geçirin.
çünkü çığrından çıkacak gibi herşey.
yani iyi niyetle gelmeyeceklerini bu kadar açık beyan ederlerken durduk yerde tamiri daha da zor olaylar
yaşayabilir ve daha çok üzülebilirsiniz.
bu tür çatışmalı bir ilişki için 5 gün zaten anlamsız uzun bir süre.
bence bi yarım günlük ziyaret ilk adım için yeterliydi.
ama daha gelmeden bebeğimin mamasına-emmesine karışıp, pis diye benden bahseden bir kayınvalideye
biraz daha hatta uzunca bir zaman verirdim ki az daha bi düşünsün,kafasını toplasın,vicdan
muhasebesi yapsın...
yani iyi tüşünün,telafisi zor kazalar çıkar karşılıklı çok üzülürsünüz.
olmayanı zorla oldurmanın alemi yok.

kızlar hepinizden Allah razı olsun dinledniz beni abimle yengem öğretmen ne zamandır gelmek istiyorlardı eşim durumu anlatmış abi gelin yoksa anilsayı sahipsiz buşurlar ezerler şimdi demiş. abimde yengeme söylemiş ayyy hemen gidelim demiş yengem 25inde onlarda bizde. vallahi içim rahatladı onlarla olmayacağım hiç olmazsa çok mutluyum. eşim sıkma canını 5 gün geçip gidecek bir daha asla buna maruz kalmayacaksın ben kendim gider görürüm gerekirse inş gerekmez ama dedi glüştük kapattı. hepinizi çok seviyorum bugün anlatmasam çatlardım ben herhalde

evde curcuna olcak desene.sen cok gerılıceksın ınsallah kotu bsy olmaz.ama olcak gıbı bence

kadesa koptum son yazdına :KK1: sakin ol canım .)

eşimle konuşuyordum yazamadım eşim abime bilet aldı onların geleceği güne onlar burdayken o da burda olacak yengemle:KK1:

ayyyyy şimdi çıldırıciimm

Allah aşkına hala bunları evine kabul etmeyi düşünümüyo musun lütfen hayır de lütfen pırt diye doğuruvericem burda şimdi sinirden

Kadındaki terbiyesizliğe bakın,bu nasl bir annedir böyleki,torunu anne sütü almasın diye neler söylemiş..
Eşiniz çok haklı en azından sizin yanınızda, destek veriyor sizede..
Bu ailenin gelmemesi inanın çok daha hayırlı,gizli sakıl herşeyi yapar bu kadın korkulur bu tiplerden .

kızlar hepinizden Allah razı olsun dinledniz beni abimle yengem öğretmen ne zamandır gelmek istiyorlardı eşim durumu anlatmış abi gelin yoksa anilsayı sahipsiz buşurlar ezerler şimdi demiş. abimde yengeme söylemiş ayyy hemen gidelim demiş yengem 25inde onlarda bizde. vallahi içim rahatladı onlarla olmayacağım hiç olmazsa çok mutluyum. eşim sıkma canını 5 gün geçip gidecek bir daha asla buna maruz kalmayacaksın ben kendim gider görürüm gerekirse inş gerekmez ama dedi glüştük kapattı. hepinizi çok seviyorum bugün anlatmasam çatlardım ben herhalde

bu işi kazasız belasız atlatırsan fakir doyur:KK1:
çocuğu onlarla yalnız bırakma sakın.:KK50:

Senin kv de bu edepsizlik , bu çirkeflik varken korkarım yengenle seni üst üste koyup ezer:KK1:

Abinle yengenin gelecek olması da yalnız kalmaman açısından iyi ama anladığımız kadarıyla KV, KP çok çirkef ve abi, yenge dinlemeden yine yaparlar yapacaklarını. Bu durumda da abiniz sizi korumak için karıştığında olaylar daha çok karışırsa ne yapacaksınız? Bence gelmesinler! Abiniz yengeniz yine gelsin ama yeğenlerini görmeye, gezmeye. Sizi sahipsiz bırakmamaya değil. O deli kadının-adamın evinse ne işi var yahu? Teknoloji gelişti çekin torunlarının fotoğrafını videosunu gönderin, daha sonra biz size geliriz deyin atlatın şimdilik bir kurtulun da! Ben olsa asla kabul etmezdim! Hadi yaptım bir hata kabul ettim, bu konuşulanlardan sonra anında iptal ederim!

anilsa, yılın sabır taşı adayımsın canım. yemin ediyorum ben senin kadar sabırlı ve yufka yüreklisini görmedim, herhalde de görmem.. onları evine alman için tekvando da siyah kuşak sahibi olman falan gerek, yoksa ciddi bir can güvenliği sorunun olacak allah korusun..

yuhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK53:
bunları değil eve sokmak telefonuna bakmayın.
manyaklığın hat safhasına erişmişler.

Mazoşist değilsin dimi anilsa... Planınızı bozmayan diyene kadar whatsapp dan bir foto at yeter işte tamam...

bak tam rezalet çıkacak. sana birşey deseler abin sinirlense kavga çıksa ne olacak? bence geç olmadan bu işi sonlandır. iyice tehlikeli bir hal alıyor.

canım abimden çok çekiniyor babası çok şükür sülalemiz biraz iri yapılı :) onların yanında onlar olduğu sürece bu zaman kadar tek kelime bile konuşamadılar anlayacağın korkuyor abimden. şimdi gelmeyin desem ileride bir gün bu gelme işi bir daha bir daha gündeme gelip duracak gelsinler gitsinler bu konu kapansın istiyorum çünkü eşime acıyorum. içinde acaba kalmasın rezilde olsak kavgada çıksa kendi tekrar tekrar görsün ki ileride kafasında şüpheleri olmasın. madem her halukarda bu ziyaret er ya da geç olacak abim varken olsun. eşimle abim çok iyi anlaşıyor

Sende de peygamber sabrı varmış gerçekten ama bi yandan da topu sana atmış eşin bence annesi böyle konuştuğunda sana hiç ulaştırmadan gerekeni yapsaymış daha iyi olurmuş keşke de böyle yapacaksanız gelmeyin istemiyorum deseymiş. Sen de çok çekinik davranıyosun ama biletinizi iptal etmeyin deyip kapatmışsın tlfnu. Senin yerinde olsam kv ye tlfn açar "sizin benden hazetmediğiniz kadar ben de sizden hazetmiyorum bizim gibi 10 aileyi de geçindirirmişsiniz madem evimde de kalmanıza gerek yok otelde kalsanız cebinizi zorlamaz ne şiş yansın ne kebap çocuğuma da mama falan yedirmem o karar bana ait sınırınızı bilin güzel güzel torununuzu görüp gidersiniz " derim e sen de biraz dişini göster artık canım

canım abimden çok çekiniyor babası çok şükür sülalemiz biraz iri yapılı :) onların yanında onlar olduğu sürece bu zaman kadar tek kelime bile konuşamadılar anlayacağın korkuyor abimden. şimdi gelmeyin desem ileride bir gün bu gelme işi bir daha bir daha gündeme gelip duracak gelsinler gitsinler bu konu kapansın istiyorum çünkü eşime acıyorum. içinde acaba kalmasın rezilde olsak kavgada çıksa kendi tekrar tekrar görsün ki ileride kafasında şüpheleri olmasın. madem her halukarda bu ziyaret er ya da geç olacak abim varken olsun. eşimle abim çok iyi anlaşıyor
lütfen gelmesinler anılsa.
nolur kendine gel. ay kabul etme bu gerizekalıları.

bunlar çocuğu falan kaçıRmaya kalkmaz değilmi alıcaz falan demişler çünkü anladığım kadarıyla bizim çocuğumuz demişler.hava aldıralım bahanesiyle çocuğu çıkarmalaına izin verme sakın.gerçi çeke çeke alır bunlar istese aman dikkat...

X