ocuk istiyorum ama...

günaydın kızlar. gününüz aydın haftanız güzel olsun...

dün öyle bir girip çemkirdim kusura bakmayın.

cumartesi sabaha karşı 4 civarı doğum günü hediyesi olarak regl oldum... ağrım sancım yok diye seviniyordum. annemle alışverişe çıktık saat 11 gibi boyner in ortasında önce çıkardım, sonra tansiyonum düşünce bayıldım... bana bazen regl sırasında olan birşeydir, paniklemedik ama bütün gün üzerimden kamyon geçmiş gibi bir halde yattım. ne doğum günümden bişi anladım ne de başka bişi işte... moralim hala bozuk. kendime dr. araştıyorum. bir tane komşumuz dr, onun gittiği jinekoloğa gideceğim sanırım. aslında bugün reglimin 3. günü keşke hormonlarıma bakılsın diye kan verebilseydim sabah aç karnıma ama daha dr. dan randevu almadığım için gidemedim. bende durumlar böyle güzel anneler, güzel anne adayları..

moralim yerlerde kolay kolay da kalkmaz artık...

Yaaa Hande öyle deme lütfen yaa..
Üzülme demek istemiyorum biliyorum üzüleceksin ama ne bilim başka bir şeyler bulsana seni rahatlatacak veya unuturmaz belki ama en azından yarı yarıya unutsan ..
Tüm bebişler genelde süpriz yapar.. Üzülmen neye yarıyorki...mafoldumben
Üzülme lütfen kaydirigubbakcemile :)

Evet ilk gebeliğimde öyle idi sena cım Dahiliyeciye gittim utana sıkıla mafoldumben
sonra bana takip etmemi söyledi 14 10 dan aşağı düşmedi meret sıfır tuz dedi doktor..Birde ikizmiş dedi çoook çok dikkat etmen lazım demezmi lmaz:
Ablam 3 çocuk sahibi tansiyonu çok yükseliyordu ve 3.çocuğa 100 kg ile gebe kaldı aldıracaktı ama doktor sağolsun işte herşeyi güzel güzel anlatmış..tansiyon hapı kullanıyordu , Rahmi yapışıktı ki doğumdan sonra rahmin bir kısmı alındı..Aklıma geldikçe veren Allah varsa yiyecek ekmeği öldürmüyor..Şimdi Dünyalar tatlısı kızı oldu :)
Doktor öyle değince Sonra kafama taktım taktım taktım...Artık ölüm psikolojisine girdim eşimede çok yansıttım onunda psikolojisi bozuldu Kürtaj olduktan sonra bana dediki;
Sen hep kötü seneryolar annelik duygusu ikisi bir arada bana anlatınca bende Yalvardım Allaha eğer eşime birşey olacaksa Allahım bebekleri istemiyorum demiş...
Sabahısı zaten kötü haberleri aldık bu aklıma geldikçe bazende kızıyorum eşime. Sanki kudreti yokmuydu ki illa öldürsün iyide olabilirdik..:sinifsinif:
Öyle işte kızlar gene hüzünlendim sabah sabah mafoldumben mafoldumben

nurfezacım çok çok teşekkür ederim canım :1hug: haklısın ama ne biliyim herhalde 1-2 güne geçer bu halim. bu ay doğumgünü hediyem olacağına çok inandırmıştım kendimi. zaten artık bu kadar umut ve heyecan yapmayacağım :)

ahh canım çok zormuş yaşadığın gerçekten :teselli: çok geçmiş olsun... inşallah Rabbim tez vakitte tekrar anneliği yaşatır sana ve bu defa herşey yolunda gider ve sağlıkla kucağına alırsın yavrunu. beklemek çok zor.. hep zannederdim ki bir defa korunmasız ilişkiye girince olacak. o yüzden çok dikkat ederdim korunmaya.. keşke bu kadar beklemeseydim keşke....

Sağolasın Handecimmm opuyorumnanaktan
Bende öyle zannederdim de ben doğum kontrol hapı kullandım 2.5 yıl hemde bırakınca 3 ay gene korunmak lazımmış ben bilmiyordum
2.ayımda gebe kaldım sonrası malum ama Dr tek yumurta olabilir felan dedi biri ölünce diğeride ölür dedi.
birde bir çok testi yaptırdım senin düşüğü tetiklicek bir sorunun yok dedi ama hem kahverengi akıntım vardı.. Buda en yaygın belirtisiymiş vs vs :)
Amaaaannnnnn
Önümüze bakalım handecim
ben şu işlerimi toparlim ozaman senin engin bilgilerini alcam :) Anne adayı olarak :)))
Bu arada kür vs yapıormusun Soğan ,incir vs? kaydirigubbakcemile2

tekrar geçmiş olsun kuzum.

yok ben kür yapmadım hiç. sadece her gün bir-iki kuru incir yiyiyorum. onun dışında bir de elevit diye bir multivitamin içiyorum. folik asit vs. var içinde. başka sigarayı bıraktım 3 hafta oldu.

bir de dr. arayışındayım şimdilerde. bu ay dr. a gidicem kısmetse..

gunaydin guzel hanimlar. ben celduuumm...a.s.oglen oldu Turkiye de ama olsun kabul edin gaari

ya kizlar ne bu yaa resmen kasvet kapladi icimi hadi nolur boyle yapmayin Handecim senle baslayalim gecmis dogum gununu kutluyorum sekerim okudum pek umdugun gibi gecmemis belki kendini cok fazla hazirlamistin ama kismet deilmis canim yaa uzulme ltf. ama pes edip yikilmak yok insallah cok yakindir bekledigin guzel seyleri yasamak

Tubicik sen iylestin mi bakiim.

Senacim kahraman savascim senden korkulur. oglusun da olsa olsa bravo anneme diyordur simdi ama dogunca belki o cigliklarinin rovansini alabilir o konuda bisey diyemem :))

Pelincim insallah gelecek aya aliriz guzel haberlerini canim sen de uzulme sakin.

Nur ve Sinem supersiniz kizlar gusel haberlerinizle mutlu etmeye devam edin. Sinemcm degerlerin cok guzel tekrar tebrik ediyorum canim ve masallah diyorum

beni merak etmissinizdir belki gecikmeyle tesrif ettiler dun imkansizi basaramadik yani. cuma gunu test de yapmistim dayanamayip cok net negatifdi zaten. ama cok rahatladim kizlar sebepsiz yere gecikmesi ve olmamasi cok geriyor insani kac gundur teror estiriyordum :tomato:

aslıcık sana da geçmiş olsun tatlım. kısmet umutlar yine önümüzdeki aya kaldı. yaa ne garip nasıl bir kendine güvense benimki hep hiç beklemeden gelecek bebeğim zannederdim peeeh :))))))))

sağol canımmm hoşbulduuuk opuyorumnanaktan inşalllaahhh olur en kısa zamanda...

ehehee de canım de minik sincap de farketmezzz.. bu arada adım SENEM. inşallah olucakk en kısa zmanda..Allah herkesin gönlüne göre versinnn..

çatlakkkkkk handemmm napıonnn burda da buldum seniii delüüü sositososito

Selam güzel hanımlarrrr...

Hafta sonu suunetinden sonra bugün iyi kaynatmışsınız valaaa. Ben dersden daha yeni geldimmm, böyle 15 gün nasıl geçecek bilemiyorum. Bugün akşam milli güvenlik vardı uyumamak için zor dayandım vallaaa, şimdide kanepe bana çok sıcak görünüyor ama şimdi azıcık uyusam kendimi biliyorum tüm gece ayaktayım, o yüzden dayanmaya çalışacağım, umarım artık bu gece uyuyabiliirm. Rüyalarımı özledim yaw, rüya görebilecek kadar dalamıyorum bilee, hani uyku çok olacaktıı bende hepsi ters anacım midem bulanmıyor sadece gazz var,iştahım kapanmadı herzamanki gibi apaçıkkk, sakinlik huzur değil gerginlik ve sinir tavan yapmış durumda, benimki bendende ters bi şey olacak galiba hayırlısı...

Bu arada herkeslere bişeyler demek istiyorum ama atladıklarım olursa mazur görünüz lütfennn.

Handecik boşver yaaaa, illaa bi şeylerle bağladığımız için daha çok üzülüyoruzzz, olacak ben emininm doğru zamanda kapını çalacak meleğin sana, ne zaman elim karnıma gitse hep sen geliyorsun aklıma, her defasında tanridan senide güldürmesini diliyorumm inan...

Sena annecikk ben senin doğum işini iyice karıştırmış durumdayım ne bitmez haftalarmış yahuu ben doğuracağım nerdeyse naniknanik şaka şaka, az kaldı te be yaww, gaz sorunsalı için verdiğin ılık süt tavsiyesini uyguluyorum ammaa gene de gazım var yaw, bi de sen mandalina demişsin mandalina değilde portakal suyuda içiyorum ondan mı kiii??

Tubiş iyileşmişsin ne güzel, anacım napçaz biz şu iştah işini yawww, benim iştahımı kesen tek sebze havuç, ama biliyorsun ki o da sebzelerin en kalorilisi, yani yemiş yerine havuç koyuyorum o da beni batırıyor, elma desen daha çok midemi kazındırıyor, anacım napçazzz biz yaww, en büyük korkum hamişlikte 100 ü çok fena geçmekkk...

Hımmm senem hanım memnun oldum, umarım arkadaşlarla isim sorunsalı yaşamayız nerdeyse adaş sayılırızzz, bi de ne güzel eski kk kullanıcıları birbirlerini burada bulabiliyorrrr...

Hadin ben artıkın kaçtım uyumasamda şöyle bir belimi dinlendirmek istiyorum güzel hanımlarrrr, topiğimi geri sayfalara komayınnnnn hihoyyyt

Ben bu akşam itibari ile Mobbilya operasyonunu tamaladım. Bütün gün sabah 11- akşam 8 e kadar mağazada bekleyerek, kamyon getirttim ve teşhirdeki oda takımını yüklettim şu anda eşim eve getiriyor. ıstediğim takımı alamadım çünkü onu benden 1 gün evvel bir aile gelip alıp yükletip gitmiş..(

Ama ne yapayım ona benzer başka bir takım aldım, bu da ooluşuma nazarlık olsun bari diyerek...
Yani bundan sonra bu dolandırıcı şirket önce benim asıl siparişimi getirecek eğer bunları almak istiyorsa , bunları sonra vereceğim..Yok getirmezse zaten bunları kullanırım birkaç sene..
Seçtiğim mobilya takımı asıl siparişime çok benziyor bazı şeyleri renkleri kapı kulpları falan farklı ama artık onu boşverdim. Zira firmanın 2 gündür yaptığım araştırma neticesinde çok büyük meblağlarda piayasaya borçlu olduğunu, bu borçların ödenmeyecek durumda olması sebebi ile her an iflaslarını açıklayabileceklerini duydum.. Dükkana gelen ailelere de orada beklerken sipariş vermemeleri için uyardık. Malını sormaya gelenleri de durumu anlatıp 2-3 gün sonra bunlar gider dedik. 2 aile gelip teşhirden mal seçti biz ordayken, 1 tanesi kamyonu ile geldi malı aldı gitti. Diğer 2 aile de yarın sabah alacaklar.. Anlayacağınız bari biz yandık başkaları da yanmasın diye uğraştık. Sonuçta şu anda evde kapıya mobilyaları taşıyorlar...

Sonra gene yazarım, operasyon tamamlandı diye zemuszemus

Son düzenleme:
kızlar çoookk erken bir günaydın hepinize...Artık sabaha karşı 4 civarı uyanıyorum hep bir daha da uyumak nasip olmuyor, böyle böyle vücut uykusuzluğa alışıyor demek ki bebişler gelince.. tabiatın kanununa, doğal ayarlamalarına bakar mısınız ?? Şimdi bu düzen bir mucize bir yaradılış şahaseri değil de nedir ....
??!!

Mobilyacının ipliğini pazara çıkarıcam demiştim, KK dan başladım bombardımana, aşağıdaki linkte yazdıklarımı okuyabilir ve isterseniz çevrenizle de paylaşabilirsiniz...

Sinoşşşş modumu değiştirdim güzelim söz vermiştim size, en kısa zamanda toparlanıp yoluma devam edicem öperim kucaklarım hepinizi...opuyorumnanaktan

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...alisverisi-yapacaklar-dikkat.html#post9895631

Bravo Sena'cım, valla korkulur senden ama çok takdir ettim seni....Mobilyaların hayırlı olsun canım. Doruk bebek odasında hep mutlu olsun

küçük sincap Senem cik hoşgeldin tekrar,
yanlız bir sorayım cidden küçük sincap mısın olgun sincap mısın anacaım , sen kaç yaşındasın ? delikafadulden

caanımmm benim, çok üzüldüm şimdi bak
ikiz annesi olacaktın belki ama napalım bana da nasip olmadı, elbet allahım hayırlı olanı verecek eninde sonunda.. kısmetinde varsa ikiz ya da tek elbet gelip oturacak kucağına..ama sen yapma ne kendine ne de eşine bu eziyeti.. bak o adamcağızlar bize lazım canım benim, benimki gayet rahatına düşkün bir adamdır , dün normalde öldürsen 9 saat bir dükkanda beklemezdi ama napacaksın hem evlat hem eş hatırına bekledim, başka seçeneğim yoktu sıktım dişimi diyor... eve geldiğinde gözleri kan çanağına dönmüştü..ustalar gider gitmez hemen yattı ,

yani senin kocacın da kıymet bilen eşini seven bir adammış ki bu kadar içten konuşabilmiş..beraber üzüldünüz belki ama beraber sevineceğiniz zamanlar da tez vakitte gelsin inşallah !!!

Nerdesin sen yahuu hakikaten şekerim ??!!
bu ay da piyango bize vurmadı diyosun yaneee, olsun her ay çekiliş var burda kuzum, piyango talihlisi olman için dua ediyorum...
Sadece sana değil hepinize inşallah

Bravo Sena'cım, valla korkulur senden ama çok takdir ettim seni....Mobilyaların hayırlı olsun canım. Doruk bebek odasında hep mutlu olsun

Zarif arkadaşım saol , teşekkür ederim..oğlum için dileklerine de.. allah herkese nasip etsin. Sizler böyle tecrübeler yaşamayın , ne hamile kalışlarınızda ne ilerleyen süreçlerde inşallah !! Yaşadıklarınız da en kısa zamanda sona ere umarım...öpüyorum kocaman

aslıcık sana da geçmiş olsun tatlım. kısmet umutlar yine önümüzdeki aya kaldı. yaa ne garip nasıl bir kendine güvense benimki hep hiç beklemeden gelecek bebeğim zannederdim peeeh :))))))))

ben de ööle sanıyodum tatlım bir dönemler.. hatta doğum kontrol hapını unutunca anaaammm diye araba ile yoldan eve dönüşlerim bile gelir aklıma.. nerdeeeee, boşuna benzin tüketmişim salak kafam gamyoncuiremsu
ama sen tatlı neşeli bir kadınsın yakışmıyor sana canlılık yerine tasalanmak.. toplan toparlan , yaylan yuvarlan ilk tanıdığım günlerdeki haline dön bakalım, fifkfik piyangosu her ay çekiliyor unutmaaaaa :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…