ocuk istiyorum ama...

sağol canımmm hoşbulduuuk opuyorumnanaktan inşalllaahhh olur en kısa zamanda...

ehehee de canım de minik sincap de farketmezzz.. bu arada adım SENEM. inşallah olucakk en kısa zmanda..Allah herkesin gönlüne göre versinnn..

çatlakkkkkk handemmm napıonnn burda da buldum seniii delüüü sositososito

canım benim senemim hoşgeldin opuyorumnanaktan

böyle sıcacık bir yuva gibi burası ne zaman içim sıkılsa gelip iki laf atıyorum ortaya sağolsunlar beni kendime getiriyor taze annecikler ve anne adayları :)))))))))))))))

Selam güzel hanımlarrrr...

Hafta sonu suunetinden sonra bugün iyi kaynatmışsınız valaaa. Ben dersden daha yeni geldimmm, böyle 15 gün nasıl geçecek bilemiyorum. Bugün akşam milli güvenlik vardı uyumamak için zor dayandım vallaaa, şimdide kanepe bana çok sıcak görünüyor ama şimdi azıcık uyusam kendimi biliyorum tüm gece ayaktayım, o yüzden dayanmaya çalışacağım, umarım artık bu gece uyuyabiliirm. Rüyalarımı özledim yaw, rüya görebilecek kadar dalamıyorum bilee, hani uyku çok olacaktıı bende hepsi ters anacım midem bulanmıyor sadece gazz var,iştahım kapanmadı herzamanki gibi apaçıkkk, sakinlik huzur değil gerginlik ve sinir tavan yapmış durumda, benimki bendende ters bi şey olacak galiba hayırlısı...

Bu arada herkeslere bişeyler demek istiyorum ama atladıklarım olursa mazur görünüz lütfennn.

Handecik boşver yaaaa, illaa bi şeylerle bağladığımız için daha çok üzülüyoruzzz, olacak ben emininm doğru zamanda kapını çalacak meleğin sana, ne zaman elim karnıma gitse hep sen geliyorsun aklıma, her defasında tanridan senide güldürmesini diliyorumm inan...

Sena annecikk ben senin doğum işini iyice karıştırmış durumdayım ne bitmez haftalarmış yahuu ben doğuracağım nerdeyse naniknanik şaka şaka, az kaldı te be yaww, gaz sorunsalı için verdiğin ılık süt tavsiyesini uyguluyorum ammaa gene de gazım var yaw, bi de sen mandalina demişsin mandalina değilde portakal suyuda içiyorum ondan mı kiii??

Tubiş iyileşmişsin ne güzel, anacım napçaz biz şu iştah işini yawww, benim iştahımı kesen tek sebze havuç, ama biliyorsun ki o da sebzelerin en kalorilisi, yani yemiş yerine havuç koyuyorum o da beni batırıyor, elma desen daha çok midemi kazındırıyor, anacım napçazzz biz yaww, en büyük korkum hamişlikte 100 ü çok fena geçmekkk...

Hımmm senem hanım memnun oldum, umarım arkadaşlarla isim sorunsalı yaşamayız nerdeyse adaş sayılırızzz, bi de ne güzel eski kk kullanıcıları birbirlerini burada bulabiliyorrrr...

Hadin ben artıkın kaçtım uyumasamda şöyle bir belimi dinlendirmek istiyorum güzel hanımlarrrr, topiğimi geri sayfalara komayınnnnn hihoyyyt

sinem annecik minik mercimekciğini okşamaya başladığını okuyunca hele hele elin karnına her gidişinde aklına benim gelişimi okuyunca (Allah senden razı olsun) gözlerim öyle bir doldu ki taşıverdi naapcaz şimdi battı ortalık kaydirigubbakcemile3 biliyorum Rabbim doğru zaman değil dedi bu ay ama ne bileyim çok içliyim... nasıl inandıysam bu ay anne olacağıma hala etkisinden kurtulamadım. kısmet sinem annecik. bir gün ben de hamile kalabilirsem mercimeğimi her okyaşımda aklıma sen geleceksin :1hug:

Ben bu akşam itibari ile Mobbilya operasyonunu tamaladım. Bütün gün sabah 11- akşam 8 e kadar mağazada bekleyerek, kamyon getirttim ve teşhirdeki oda takımını yüklettim şu anda eşim eve getiriyor. İstediğim takımı alamadım çünkü onu benden 1 gün evvel bir aile gelip alıp yükletip gitmiş..:KK43:(

Ama ne yapayım ona benzer başka bir takım aldım, bu da ooluşuma nazarlık olsun bari diyerek...
Yani bundan sonra bu dolandırıcı şirket önce benim asıl siparişimi getirecek eğer bunları almak istiyorsa , bunları sonra vereceğim..Yok getirmezse zaten bunları kullanırım birkaç sene..
Seçtiğim mobilya takımı asıl siparişime çok benziyor bazı şeyleri renkleri kapı kulpları falan farklı ama artık onu boşverdim. Zira firmanın 2 gündür yaptığım araştırma neticesinde çok büyük meblağlarda piayasaya borçlu olduğunu, bu borçların ödenmeyecek durumda olması sebebi ile her an iflaslarını açıklayabileceklerini duydum.. Dükkana gelen ailelere de orada beklerken sipariş vermemeleri için uyardık. Malını sormaya gelenleri de durumu anlatıp 2-3 gün sonra bunlar gider dedik. 2 aile gelip teşhirden mal seçti biz ordayken, 1 tanesi kamyonu ile geldi malı aldı gitti. Diğer 2 aile de yarın sabah alacaklar.. Anlayacağınız bari biz yandık başkaları da yanmasın diye uğraştık. Sonuçta şu anda evde kapıya mobilyaları taşıyorlar...

Sonra gene yazarım, operasyon tamamlandı diye zemuszemus

sena annecik inanılmazsın. Doruk bebek büyüdüğünde bunu anlatmanı, zeyna ruhlu bir annen var senin demeni istiyorum. ayrıca seni bu karnın burnunda halinle üzen adamları da Allah bildiği gibi yapsın, inşallah layıklarını bulsunlar :eek:klava:

zafer senin :hooray: inşallah diğer madurlar da paralarını kurtarabilir ya da mobilyalarını alabilirler...

ben de ööle sanıyodum tatlım bir dönemler.. hatta doğum kontrol hapını unutunca anaaammm diye araba ile yoldan eve dönüşlerim bile gelir aklıma.. nerdeeeee, boşuna benzin tüketmişim salak kafam gamyoncuiremsu
ama sen tatlı neşeli bir kadınsın yakışmıyor sana canlılık yerine tasalanmak.. toplan toparlan , yaylan yuvarlan ilk tanıdığım günlerdeki haline dön bakalım, fifkfik piyangosu her ay çekiliyor unutmaaaaa :)))
[/QUOTE

:)))))))))))))))))) cehalet mi desem, korku mu desem, titizlik mi desem ne desem bilemedim ama ben de hep korkardım acaba korunmamıza rağmen olmuş mudur diye :) gerçi o bebek için erken olduğunu düşündüğümüz zamanlarda korunmasak, ya da bir hapı atlasak oluverirdi, şans bu ya delikafadulden

haklısın neşeli bir kadınım, iyimser olmaya çalışıyorum ama bazen böyle çöküşler olabiliyor sena annecik, o zamanlarda da sizlerin yanınızda alıyorum soluğu sağ olun, var olun toparlayıveriyorsunuz beni el birliğiyle opuyorumnanaktan

fikfikpiyangosu bana çıkmadı bu ay. olsun varsın artık umutlanmak yok, bundan sonra bana çıkarsa şaşırırım ancak sonra da dağıtırım sevinçten huleeeyyyynnn delikafadulden

:)))
iyiyim de işte boğazımı da tutma yolları arıom :)

:)))) canim yaa. nasil gidiyo peki gelisme var mi verebiliyo musun kilo

Sincap kardes hosgeldin

aslıcık sana da geçmiş olsun tatlım. kısmet umutlar yine önümüzdeki aya kaldı. yaa ne garip nasıl bir kendine güvense benimki hep hiç beklemeden gelecek bebeğim zannederdim peeeh :))))))))

ya handecim biz henuz korunmasiz iliskiye baslamamistik aslinda hala da baslamadik ama hani artik ruyalarima filan giriyo sanirim artik gercekten istiyorum bilmiyorum :ecrin_bebek: onun etkisinden midir nedir gecikti bu ay boyle ben de acaba mi demistim. simdi de cok ilginc bir durum soz konusu solicem yakinda ama bakalim beklicem biraz daha...

Selam güzel hanımlarrrr...

Hafta sonu suunetinden sonra bugün iyi kaynatmışsınız valaaa. Ben dersden daha yeni geldimmm, böyle 15 gün nasıl geçecek bilemiyorum. Bugün akşam milli güvenlik vardı uyumamak için zor dayandım vallaaa, şimdide kanepe bana çok sıcak görünüyor ama şimdi azıcık uyusam kendimi biliyorum tüm gece ayaktayım, o yüzden dayanmaya çalışacağım, umarım artık bu gece uyuyabiliirm. Rüyalarımı özledim yaw, rüya görebilecek kadar dalamıyorum bilee, hani uyku çok olacaktıı bende hepsi ters anacım midem bulanmıyor sadece gazz var,iştahım kapanmadı herzamanki gibi apaçıkkk, sakinlik huzur değil gerginlik ve sinir tavan yapmış durumda, benimki bendende ters bi şey olacak galiba hayırlısı...

Bu arada herkeslere bişeyler demek istiyorum ama atladıklarım olursa mazur görünüz lütfennn.

Handecik boşver yaaaa, illaa bi şeylerle bağladığımız için daha çok üzülüyoruzzz, olacak ben emininm doğru zamanda kapını çalacak meleğin sana, ne zaman elim karnıma gitse hep sen geliyorsun aklıma, her defasında tanridan senide güldürmesini diliyorumm inan...

Sena annecikk ben senin doğum işini iyice karıştırmış durumdayım ne bitmez haftalarmış yahuu ben doğuracağım nerdeyse naniknanik şaka şaka, az kaldı te be yaww, gaz sorunsalı için verdiğin ılık süt tavsiyesini uyguluyorum ammaa gene de gazım var yaw, bi de sen mandalina demişsin mandalina değilde portakal suyuda içiyorum ondan mı kiii??

Tubiş iyileşmişsin ne güzel, anacım napçaz biz şu iştah işini yawww, benim iştahımı kesen tek sebze havuç, ama biliyorsun ki o da sebzelerin en kalorilisi, yani yemiş yerine havuç koyuyorum o da beni batırıyor, elma desen daha çok midemi kazındırıyor, anacım napçazzz biz yaww, en büyük korkum hamişlikte 100 ü çok fena geçmekkk...

Hımmm senem hanım memnun oldum, umarım arkadaşlarla isim sorunsalı yaşamayız nerdeyse adaş sayılırızzz, bi de ne güzel eski kk kullanıcıları birbirlerini burada bulabiliyorrrr...

Hadin ben artıkın kaçtım uyumasamda şöyle bir belimi dinlendirmek istiyorum güzel hanımlarrrr, topiğimi geri sayfalara komayınnnnn hihoyyyt

sssttt! yok ole ben ufaktan topuk yapiim uzayim muhabbetleri her daim buralarda olceksin sinemcik kaytarmaca yok merak etme gaz kokusu gelmiyo buralara :roflol::roflol: bu arada bizi es gectiginde gozlerden kacmiyo :1closedeyes:- seviom ben sana takilmayi yaa :jeyyar:

Nerdesin sen yahuu hakikaten şekerim ??!!
bu ay da piyango bize vurmadı diyosun yaneee, olsun her ay çekiliş var burda kuzum, piyango talihlisi olman için dua ediyorum...
Sadece sana değil hepinize inşallah

senacim yuce kibelem burdayim gaz vermiyosunki sekerim bana ilerlememi bekliyosun :eek:
topigine ugruycam birazdan orda da yannis birakmayis biz senacimisi :CüvCüv:

günaydııınnnn
herkes nasıl bakiiimm??
ben gene karga şeyini şey edemedien kalktım yahuuu uyku vermiyor bu bünye artık bana, naapalım doğum onrasına hazırlık diye kabullendim ben de ... öperim hepinizi..

herkese günaydın kızlaaar. gününüz önce aydın sonra güzel olsuuuun opuyorumnanaktan

günaydın sene annecik. Doruk bebek şimdiden uykusuzluğa alıştırıyor annesini demek kaydirigubbakcemile3

:)))) canim yaa. nasil gidiyo peki gelisme var mi verebiliyo musun kilo

Sincap kardes hosgeldin

ya handecim biz henuz korunmasiz iliskiye baslamamistik aslinda hala da baslamadik ama hani artik ruyalarima filan giriyo sanirim artik gercekten istiyorum bilmiyorum :ecrin_bebek: onun etkisinden midir nedir gecikti bu ay boyle ben de acaba mi demistim. simdi de cok ilginc bir durum soz konusu solicem yakinda ama bakalim beklicem biraz daha...

sssttt! yok ole ben ufaktan topuk yapiim uzayim muhabbetleri her daim buralarda olceksin sinemcik kaytarmaca yok merak etme gaz kokusu gelmiyo buralara :roflol::roflol: bu arada bizi es gectiginde gozlerden kacmiyo :1closedeyes:- seviom ben sana takilmayi yaa :jeyyar:

senacim yuce kibelem burdayim gaz vermiyosunki sekerim bana ilerlememi bekliyosun :eek:
topigine ugruycam birazdan orda da yannis birakmayis biz senacimisi :CüvCüv:

anaaa aslıcım böyle ilginç durum falan demişsin üstü kapalı :1ninca: acayip meraklandım ben şimdi. önce çatlatıcan sonra söyliycen yani. sana ibrahim tatlısesin sesiyle be insafsız diyorum anacııııım delikafadulden

Günaydın kizlaaaaar, nasıldınız bu sabah? Havalar soğudu, kıs geldi, kombiler yandı :KK43:((( benim birlikte çalıştığım arkadasım hamile, Aralık ortası dogum iznine ayrılacak, beni stres bastı şimdiden, 4 ay boyunca yalnızım, isler çifter çifter basına kalacak, ooof ooofff. O arada ben dehamile kalsam keske, o sevinçle 4 ay su gibi geçerdi valla.
Sabah sabah icimi dökeyim size dedim... Esimin spermiyogram sonucları iyi çıktı bu ay, çok sevincliyiz. Çalısmalar başlıyor, bayrama kadar durmak yok artık:))))))
Senem'cim senin de aramıza katılmana sevindim. Hosgeldin :))
Sena, Nur, Asli, Hande, Sinem ve Tuba, hepinizi öpüyorum en sanal tarafından, gunünüz güzel geçsin hanımlar....

hoşgeldin pelinciiiiim opuyorumnanaktan

eşinin sonuçlarına çok çok sevindim kuzum. inşallah en kısa zamanda müjdeli haberi alırız senden. sonra o dört ay kanatlanıp geçer valla kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlaaaaarrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktan

hepsinize benden kocamaaaaaaannnnnn bir öpücükkkkkkkk. buraları ihmal ediyorum accuk tembele kaçtım bu aralar biliyorum ama cidden halsizim ve eve gelip yemek yedikten sonra yapmak istediğim en güzel şey; uyku. 21:00 gibi gözlerim kayıyor, 22:00'e doğru kanepede uyumuş kalmışım bile.. hahahahaaa yaşlılar gibi TV karşısında uyuyup kalıyorum yaaaaa daha doğurmadan babane oldum sanırsam. laelaelaelaelae

kızlar dün ikili test sonuçlarımızı aldık ultrason muayenesinde iyiydi görüntüler, ama test sonucunu görmeden sevinememiştik. neyseki sonuçlarımız güzel, down sendromu olasılık ihtimalleri uzak görünüyor şu safhada. ama yarın ne olur kimse bilemez.

ay çok özledim hepsinizi yaaaa yazamıyorum ama okuyorum girdiğim zaman. şu halsizlik uyku hali bitsin hızla dönücem aranıza.. buyrunnnnnnnnn

Oççakaaaalııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
zemuszemus

günaydın kızlaaaaarrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktan

hepsinize benden kocamaaaaaaannnnnn bir öpücükkkkkkkk. buraları ihmal ediyorum accuk tembele kaçtım bu aralar biliyorum ama cidden halsizim ve eve gelip yemek yedikten sonra yapmak istediğim en güzel şey; uyku. 21:00 gibi gözlerim kayıyor, 22:00'e doğru kanepede uyumuş kalmışım bile.. hahahahaaa yaşlılar gibi TV karşısında uyuyup kalıyorum yaaaaa daha doğurmadan babane oldum sanırsam. laelaelaelaelae

kızlar dün ikili test sonuçlarımızı aldık ultrason muayenesinde iyiydi görüntüler, ama test sonucunu görmeden sevinememiştik. neyseki sonuçlarımız güzel, down sendromu olasılık ihtimalleri uzak görünüyor şu safhada. ama yarın ne olur kimse bilemez.

ay çok özledim hepsinizi yaaaa yazamıyorum ama okuyorum girdiğim zaman. şu halsizlik uyku hali bitsin hızla dönücem aranıza.. buyrunnnnnnnnn

Oççakaaaalııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
zemuszemus

ayyy hoşgeldin hocaannem opuyorumnanaktan

test sonuçlarınızın iyi çıkacağından emindim zaten çoook sevindim kuzucuklarım kaydirigubbakcemile3

hadi sen hamilesin minik dragonuna hocaanne. bana ne oluyor eşime ne oluyor. dün akşam 21.00 de koltukta sızıp kalmışız. 24.00 gibi uyandık sonra doğru yatağa gidip orada uyumaya devam. ne oldu anlamıyorum. ben ne zamandır böyle uykucuyum zaten de bu aralar kocama da bir haller oldu haydi hayırlısı bakalım. ben hamileyken uyanık kalamıcam mı yani yaaaa :CüvCüv:

aman razıyım razıyım gelsin artık bebeğim yaaa.. hocaannem söyler misin dragonuna göndersin benim bebeğimi de yaaa :ecrin_bebek:

ayyy hoşgeldin hocaannem opuyorumnanaktan

test sonuçlarınızın iyi çıkacağından emindim zaten çoook sevindim kuzucuklarım kaydirigubbakcemile3

hadi sen hamilesin minik dragonuna hocaanne. bana ne oluyor eşime ne oluyor. dün akşam 21.00 de koltukta sızıp kalmışız. 24.00 gibi uyandık sonra doğru yatağa gidip orada uyumaya devam. ne oldu anlamıyorum. ben ne zamandır böyle uykucuyum zaten de bu aralar kocama da bir haller oldu haydi hayırlısı bakalım. ben hamileyken uyanık kalamıcam mı yani yaaaa :CüvCüv:

aman razıyım razıyım gelsin artık bebeğim yaaa.. hocaannem söyler misin dragonuna göndersin benim bebeğimi de yaaa :ecrin_bebek:

öhömmmmm! hemen sipariş alınmıştır. paketliyorummmmmm, nasıl olsun kız mı erkek mi? :kahve:

öhömmmmm! hemen sipariş alınmıştır. paketliyorummmmmm, nasıl olsun kız mı erkek mi? :kahve:

minik dragoooon sağlıkla gelsin kız erkek hiç fark etmez. ama söyle arkadaşına çabuk gelsin annesi ağlar sonra tamam mıııı vereliniortak

ASLIIII nedir kuzum degisik durumlar hadi çatlatma bizi...

Pelin cim tam gaz devam amaniinnn durmayin sakin haa, her daim gelmez bu gol firsati ayağa, inşşş çabalarınızın sonucunu kutlarız burdan hemi de en sanalindan :)))

Nur cum, gözün aydın , 2 lin temiz gelmiş, bebeişin de en temizinden en sağlıksından gelsin inşşş kucağına..oyyyy minik dragon :))))

Handem senin dragon evvelki durakta bekliyordur bence geldi gelecek bizim durağa birazdan :)))

ASLIIII nedir kuzum degisik durumlar hadi çatlatma bizi...

Pelin cim tam gaz devam amaniinnn durmayin sakin haa, her daim gelmez bu gol firsati ayağa, inşşş çabalarınızın sonucunu kutlarız burdan hemi de en sanalindan :)))

Nur cum, gözün aydın , 2 lin temiz gelmiş, bebeişin de en temizinden en sağlıksından gelsin inşşş kucağına..oyyyy minik dragon :))))

Handem senin dragon evvelki durakta bekliyordur bence geldi gelecek bizim durağa birazdan :)))

hepinize günaydın güzel anneler ve güzel anne adaylarıııııııııı kaydirigubbakcemile3

sena annecik yerim seni opuyorumnanaktan inşallah kuzum inşallah. söyle Doruk Bey e de benim yavrucak da elini çabuk tutsun diye iletsin. ne kadar çok mesaj gönderirsem o kadar çabuk gelir belki :sm_cool:

Benim basım kel mi? Benim sincabima da söylesinler, yeter bu kadar beklettigi gelsin artık. Yoksa annesi tohuma kaçacak, ona göre :emir_bebek: :)))))

hımmm tamam dragonlara ve sincaplara haber salınacak.. anaların gözü yolda.. tez vakitte gelinecek..gelirken kısmet ve bereketi de heybelerine atmaları hatırlatılacak..bir de mümkünse gazsız, uykulu ve sağlıklı olmaları tembijhlenecekkk

başka bir şeyi unuttuk mu acep yerimseniben

maraba kızlar :)
Bende chep up yaptırdım dün bir güzel amanın ordan oraya koşmaktan başım döndü sonuçları topyekün pazartesi alıcam sonra Doğru iyi bir Dahiliyeciye :)))
Sizlerde iyisiniz maşallahınız var haneee :)sırnaşık şey

beni unuttun ya senaaaaaaaaaaaaaaa :) ama bir kaç ay sona lütfeeennn :))gamyoncuiremsu

Sena'cım öyle bir yazmışsın ki Padişah Femanı gibi olmuş şey eline sağlık :))

valla sena annecik pelin in dediği gibi padişah fermanı gibi olmuş. bebekler tez zamanda annelerine getirüleeeeeee :roflol:

inşallah tez zamanda hamile kalırız da burdan sizlerle paylaşırız kızlar. ahh ahh...

nurcum inşallah hiçbişicik çıkmaz sonuçlarında kuzum...

bu arada sinem annecik nerdesin mercimeğim nasıl bir haber ver yaaa :)))))))

X