ocuk istiyorum ama...

maaşallahh canım

Ne desen doğru valla hacahanım ama işte bi kere başladık bu yolla öyle gittik, olsun içimiz rahatladı en azından. Bu arada ultrason üstten oldu şekerim kurcalatmadık merak etme meymentsizz kesinlikle karşıymış içerden ultrasono zati Şimdi önümde bi kaç seçenek var doktor için onları dneyeceğim, ama benim esas istediğim tam teşekküllü bir devlet hastanesi, bakalım göreceğiz. Eşimde Güven hastanesi diyor ama tetkikler için fark alıyorlarmış benim bildiğimde bu hamilelelik demek tetkik demek yanılıyor muyumm, Neyse işte bakacağız duruma. Kızlar bu arada ben kararsız kaldım şu iki haftalık eğitimim boyunca ders asmak istemiyorum ben yaww, Bir ay önce kadar benim bütün kan tetkiklerim zaten yapılmıştı, hiv toxo vs. hepsi bakıldı, şimdi bebişde göstermiyor kendini daha ben 15 inden sonra gitsem doktora geç mi kalmış lurum sizceee???

sinem cim tebrikler bir kez daha..
kapı gibi taş gibi değerin , meymenetsizi boşver ..
üstelik ultrasona göre 4 haftadan küçük görünen o mercimek birkaç hafta sonra açığı kapatacak , kalbi de gelecek arkadan gümbür gümbür ki sen zaten onu duyunca da endişelerinden iyice kurtulmş olucan...bu doktor milleti çok şey gördükleri çok şey yaşadıkları için baştan hep dikkatli ve umut vermeden soğuk takılıyolar ama bu iş de bir moral mevzusu canikom bir umut meselesi, empati kurmayanlara sinir oluyorum.. gel Istanbul a benim çatlak şeker doktora göstereyim seni diycem ama malesef biliyorum :)))
Anlara kısmını hiç bilemediğimden tecrübeli arkadaşlara havale ediyorum seni , tetkikler dedigin de malesef HIV , yok Rubella, kan değerleri i, idrar tahlilleri vs yeniden yapılabilir..Bazılarını yaptırdım 1 ay evvel deyip gmöster belki yaptırmazsın ve böylece de ödemezsin arkadaşım.ayrıca bence de 15 inden sonra gidebilirsin 7 hafta bitmiş olur aşağı yukarı herşey netleşir..

Nur cum
hikayen çok güzelmiş yawwww bayıldım ,
herkese böyle beklenmedik süprizler nasip olmaz darısı her isteyenin başına tatlım !

maraba KIZLAR falla annelik hormonlarım çalışıyo neden mi gerek okuduklarım gerekse bugün arkadaşımla bebek konuşmlarımız benim hormonlarımı yükseltti Ancak benim yüksek tansiyonum var sğrekli yüksek 14-15 büyük 10 küçük o yüzden gebeliği erteliyorum haftaya iyi bir dahiliyeciye gidecem sürekli bende var bu rahatsızlık ablamda da annemde babamda da var işte tamam kilo vermem lazım inş veriyorum spor vs de lazım ama napıcam bilmiyorum deli gibi korkuyorum

Teşekkürederim Sena annecik, dediklerini dikkate alacağımmm sağolasın. Gecenin bu saatinde başka yazacak bi şey bulamadım. Yarın sabah görüşürüz güzel hanımlarr...

Ay sorma valla evdeki baskülü her an fırlatıp atabilirim, bir lokma bi şey yiyip tartılıyorum ödüm kopa kopa ve haliyle önelemez kilo artılım başlamış oldu. Yediğim her şeyde özellikle aradaki kaçamaklarda işman pişman yiyen birinin kilo almaması mümkün mü? Evet evet ben şu baskülü anneme vereyimde bu sıkıntıyı kafama sorunsal etmiyeyim. Tubişcim tansiyon önemli hemde genetik anlaşılan bence yakından ilgilen ihmal etme...

tubişş sen bunu doktora söyleyince ilk iş sana her ay düzenli idrar ve kan takibi ile yakından kontrol etmek olacak seni...üstelik de seni bir dahiliyeci ile birlikte takip edecektir düzenli olarak..benim de babam hipertansiyon hastası ve bende de asabi tansiyon var , her ay yakama yapıştılar ama çok şükür bir o çıkmadı allahtan !

Tünaydınn güzel hanımlarrrr.

Kasvetli ve yağmurlu günlere hoşbuldukkk. Ankara fena valla, kapal karanlık ve serin. Bende sabahtan beri ders çalışmamak için gebelik çizelgesi yapmaya uğraşıyorumm. Aslında başka bi şey beğendim ama yaş olarak daha pek küçük olduğundan azcık tuhaf görünüyordu bende bu arabalı modeli yaptım, bize arabasıyla gelir bebişimiz inşallahhh...

Hadi bakalım ben doğru derse, herkesin günü güzel olur inşallahhhh

Ya bu arada sena annecik nolurr değiştir şu kızgın modunu yaww korkuyoruz biz burdaaa naniknanik

AAAA kimsecikler yok ortadaaa nerdesiniz güzel hanımlarrrr özledim sizi yawww :sm_confused:

sinem cim değiştiricem o modu ne zaman işlem tamam dersem ya da lanet olsun deyip pes edersem ona göre bişi seçicem zaten pzt salı belli olur, ya dava açıcam ya da mobilyaları alıp eve kurucam :))

beni merak eden olmamış ööle mi mafoldumben

sinem annecik çok tebrik ederim. umarım en kısa zamanda gönlüne göre bir dr bulursun canım..

hepinizi öpüyorum...

Hande'cim ben siteye doğru düzgün giremiyorum 2 gündür. Sürekli kesiliyor. Bu mesajı da 2. kez yazıyorum, bir öncekini gönderirken gene hata verdi ((((
Tabi ki de seni merak ettim ama dediğim gibi girmekte zorlanıyordum, bugün fena değil gibi.

Sanırım bu ay olmadı :sinifsinif: umarım çok üzülmemişsindir. Kasımda birlikte sayar, ay sonunda hep beraber kutlama yaparız inşallah canım kaydirigubbakcemile5

Merhaba hanımlarrr, havaların ani bozulması ne can sıkıcı oldu di mii. Herkesi bir atalet almış durumda sanki. Bende de tüm bilinenein aksine fena bir uyuyama durumu var. Ne oldu anlamış değilim, o kadarda yoruluyorum ama geceleri en fazla beş saat falan uyuyorumdur, geri kalan zamanda yatakta dönüp duruyorumm. Birkaç gündür de o önceki ince sızı vs bitti, artık hiç bi şey acı sızı hissetmiyorum kendimi boşluğa düşmüş gibi hissediyorum, hayırlısı...

Handecikkkk seni merk etmez olur muyum, perşembeden beri kayıpsın seni bi göremedim ki doğumgününü kutlayayımm. Düşündümki, biraz olumsuz ihtimali gözönüne alarak, kırmızlar geldi bizimki moralsiz ortalara çıkmıyorrr. Nerlerdesin kuzum, haberler nedir, yeni bir umut ayında mıyızz yoksa havai fişekleri bir elden patlatıyor muyuz???? Sonuçta her ne durumdaysanda nice yıllara şekerimmmm, yeni yaşın yeni süprüzler getirir umarım sanaaa Şeniz

yaa hande cim aşkolsun...
31 ekimini kutlamamız lazımdı gerçi orda da bana yuhh aşkolsun haklısın ((
SANA NICE GUZEL HAYALLERININ GERCEKLESTIGI BIR YAS DILIYORUM CANIM !
Ben travma boyutunda psikopata bağladım dün mobilyacıda bir bağırdım ki camlar iniyordu aşağıya nerdeyse , demediğimi bırakmadım ne şerefsizlikleri ne dolandırıcılıkları ne yüzsüzlükleri kaldı..Anlatsam poponuzla gülersiniz, diyeceksiniz ki sadede gel ne oldu...Pzt yani yarın mobilyam geliyormuş...Kocaman bir el işareti yaptım bunlara, ben haftaya dava açıyorum size diye ..ve de açıcam niyetliyim..Eşim para iadesi istiyor diyo ki bno verelim size...BONO ???!!!!! Çek versene dedim çek karşılıksız çıktığı an içerdesin önüne bakıyor..Ya ben bunları boğazlarını sıkmam da gerekse ya o parayı alıcam ya da mobilyayı.Teşhirde duran almayı planladığım mobilya mağazaya bir gittim ki ortada yok..Tüm diğer mobilyalar orada, benim alacağım yok..anlayabiliyor musunuz onu ortadan kaldırmış ki gidip onu almayayım diyte...

Bu sağlıksız ve de travmatik ortamda oğlum benim tiiizzzz sesimi duya duya doğacajk... merak etmeyin bir yandan karnımı tutarak ortalığı yıkıyorum bir yandan ılık suya limon sıkıp sakin sakin oturuyorum...Oğlan çıkınca ya feci savaşçı bişey doğacak ya da yeter bu kadının sesinden bıktım deyip ılımlı ve sakin babasına benziyecek..Artık iyice meraktayım bu konu hakkında :)))

Bu hengamede kafam yerinde değil seni unuttum özür dilerim ...

TIFF'cım öyle güzel yazmışsın kiii öyle güzel anlatmışsın gözlerim doldu okurken.. ben de o ummadık zamanı bekliyorummm 8. ay oldu :sinifsinif: öyle zor ki beklemek..takmıycam bu ay düşünmiyceem olursa olur diyorum sürekli ama sadece bi kaç gün düşünmeden takmadan durabliyorum..

üniversiteden beri evlensem çocuğum olsa diye düşünür dururdum.kendim gibi çocuk delisi bi adamla evlendim..Evlenir evlenmez çocuk yapılmaz evliliğin tadını çıkaralım dedik 2 yıl bekledik, öğretmenim ya uygun ay da olsun diye bi kaç ay bekledik işte o gün bugündür 8 ay oldu bekliyoruzzz yerimseniben

ama bu kadar zor olucağını bilseydim evlendikten 6 ay sonra başlardım bebiş işine..Allah'ın OL dediği ay olacak biliyorum belki de hiç çocuğum olmayacak o da bi ihtimal ama belirssizlik ne kadar zor,beklemek sabretmeye çalışmak çok zormuş :1no2:

bazen isyan ediyorumm kızlar.. "Allah'ım bazı insanlara bebek veriyorsun resmen çöpe atıyorlar ben ona gül bakıcam neden bana vermiyorsun" diye .. biliyorum isyan etmemek gerek ama bazen insanın elinde olmayabiliyor....

offf ammma doluymuşumm..bu sabah regl olduğum için duygusallık had safhada :hulya:

kızlar bodoslama girdim aranıza kusuruma bakmayın TIFFın yazısını okuyunca kötü oldum cevap yazmak istedim...
umarım anne olmak isteyen herkesssssin sesini biran önce duyar Allah'ım :Saruboceq:

AAA olmooorr böyleeee, hanımlarrrr kendimize gelelim haydi. Sitenin günlerce zor açılması başka sıkıntılarrr uzaklaştırdı bizi birbirimizdennn. Sena annecik ne güzel demişsinnn normal zamanda atlar mıydık biz handeciğin yaşgününü. Ben de valla hala ve hala çlışıyorum hanımlar yarın da dersler başlıyor, az önce arkadaşla telefonda konuşurken bana yanından yer ayır dedi, bende min misin çokk fena gazım var haberin olsun dedimmm. Hamişlik gazlu guzlu devam etmkete, kasık sancısı sıkıntılarım pek kalmadı ama gazzzmanlığa devammm.

Bayan sincap size gelince Allahım en kısa zamanda güzel evliliğinizi bir melekle taçlandırır inşallahhhh, aramıza hoşgeldiniz a.s.

HAndecik hala yoksun ortalarda bi ses ver nasılsın kuzucukkk, üzme beni daha fazlaaa. Bak yatmadan önce son bir kez daha buralarda olurum, bekliyorum seniii :1rolleyes:

eee iyi de ben iyice sıkıldım ama bu site engellerinden haaaa , her msj için 50 kere tıkla siteye giricem diye ne bu yaww.. sincap hoşgeşdin şekerim, minik sincabım diyesim geldi bir den yaauuuuu opuyorumnanaktan
inşallah beklemelerinin son aylarıdır bunlar, herhangi bir fizyolojik sorununuz yoksa en kısa zamanda gelir endişelenmemeye çalış arkadaşım...
Handeeemmmm ama olmuyoooo vallahi bu kadar sessizlik..

Pelin, aslı, Tuba, Nur nerdesiniz huuuuuuu??!!

sinem cim o gaz meselesi zor tabee :)))
gaz yapan şeyleri de yememeye çalış, sütü soğuk ya da çok sıcak içme tatlım, bir de mandalina falan sıkı gaz yapıyoo aklında olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…