Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Merhaba.Bende 14 Ocak’ta oldum.Hala test yapmadım bende merak ediyorum herkeste olan belirtileriİğnenin etkisi ne zaman geçiyor erken test yapıp üzülmekten belirsizlikten korkuyorum.
Merhabalar, ben çok meraklı ve çok sabırsız biriyim iğnenin 7. Günü test yaptım hayalet çizgi vardı bugün 9. Gün tekrar test yaptım hayalet çizgi iyice kaybolmuş en son 14. Gün yapicam artık yoksa yoktur bu ayda olmadı

Zamanı vardır muhakkak inşAllah bu ay olmasa bile bırdaha ki ay olur bu surecler cok zor ve yıpratıcı

Zamanı vardır muhakkak inşAllah bu ay olmasa bile bırdaha ki ay olur bu surecler cok zor ve yıpratıcı
Gerkcekten çok yıpratıcı ya bilmiyorum iki testimdede hayalet çizgi var 14.gunumde kan tahlili yaptırcam hayalet çizgi acaba koyulaşır mi diye kendimi heveslendirmekte istemiyorum bekleyelim bakalım sabr

Bişey sorabilir miyim? İğneden sonra adet tarihi değişiyor mu? Bilginiz var mı? Eğer değişmiyorsa daha çok var benimde adetime.Bende 15. Gün test yapmayı düşündüm

Bişey sorabilir miyim? İğneden sonra adet tarihi değişiyor mu? Bilginiz var mı? Eğer değişmiyorsa daha çok var benimde adetime.Bende 15. Gün test yapmayı düşündüm
Malisef adet tarihinin değişip değişmediğini bilmiyorum benimde ilk ignem çok fazla bı tecrübem yok benimde adet günüme daha var bekliyorum bakalım

Herkes zamanın da oldugunu soluyor ben değışcegını sanmıyorum ama sen 15.gün yaprsan net cıkcagını dusunuyorm

Malisef adet tarihinin değişip değişmediğini bilmiyorum benimde ilk ignem çok fazla bı tecrübem yok benimde adet günüme daha var bekliyorum bakalım
Benım de ilk ama bununla alakalı burda yorumları cok okudum acıkcası o yuzden soluyorm 10.12 gunler de bıle iğne etkısı surebılıyormus en ıyısı 14.15. Gunler oluyormus

Benım de ilk ama bununla alakalı burda yorumları cok okudum acıkcası o yuzden soluyorm 10.12 gunler de bıle iğne etkısı surebılıyormus en ıyısı 14.15. Gunler oluyormus
Doğru söylüyorsun haklısın bende günlerdir okumadığım yazı kalmadı fakat dediğim gibi kendime engel olamıyorum

Herkes zamanın da oldugunu soluyor ben değışcegını sanmıyorum ama sen 15.gün yaprsan net cıkcagını dusunuyorm
Teşekkür ederim canım cevabın içinağır grip oldum evde kaldım böyle eczaneyede sağlık ocağına da gidemiyorum eşimede söylemek istemedim ümitlenmesin diye inşallah hayırlısıyla vardır ya

Teşekkür ederim canım cevabın içinağır grip oldum evde kaldım böyle eczaneyede sağlık ocağına da gidemiyorum eşimede söylemek istemedim ümitlenmesin diye inşallah hayırlısıyla vardır ya
Cok geçmiş olsun canım benım herşey de bir hayır vardır kendıne dıkkat et gırıpmısın burnun mu akıyor bu ara da eşine soylememen ıyı olmus canımın içi

Merhaba hanimlar , 17 ocak sabah saat 9 da catlatma ignemi oldum. 1.5 yildir cocuk istiyoruz. Bendeki problem sag tüp tıkalı ve ostrojen dusuklugunden dolayi rahim inceligi var. Rahim normalde 3 katman olurken bende tek cizgiymis. Ve bendeki problem gecen ay farkedildi o zamana dek gitmedigim doktor kalmamisti. Klomenle 2.ayim, gecen ay yumurtam kendiliginden catladi igne olmadim. Bu ay estrofem ve klomen kullandim rahmim kalinlasip 3 katman olmus. Beklemedeyim

Cok geçmiş olsun canım benım herşey de bir hayır vardır kendıne dıkkat et gırıpmısın burnun mu akıyor bu ara da eşine soylememen ıyı olmus canımın içi
Teşekkür ederim canım evet burun akıntısı hapşırma berbat bi haldeyim iyi olsam bi sürü test alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…