Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Gercekten çok koyu sanki olabilir gibi geldi bana hadi inşallah Allah'ın izniyle hamilelik vardır 🤲🥰
Evet varmış çok şükür, ama çok erken sanırım hcg 148 çıktı doktorum 24 martta keseyi 1 nisanda kalp atışını duyarız dedi 🙈 inşallah herşey yolunda gider Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Evet varmış çok şükür, ama çok erken sanırım hcg 148 çıktı doktorum 24 martta keseyi 1 nisanda kalp atışını duyarız dedi 🙈 inşallah herşey yolunda gider Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
ayyyy harıka yaaa, maşallaahhh.ne kullanmıstın kuzu bırde ovulasyon ıle mı takıp ettın

Hadi gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

Ben k ile başlayan bir hap kullanmıştım yumurtam 20 mm Di ve 20 mm iken çatlama iğnesi vuruldum, 36 saatte ilişki yaşadık gün aşırı 2 kere daha olmuştur bir daha denemedim şartlar uygun olmadı, ama inşallah herşey yolundadır henüz çok küçük olduğu için herşey olabilir bakalım Rabbim herkese nasip etsin inşallah yaa

Kızlar selam , ben subat ayinda da klomen ve catlatma ignesi kullanmistim. 8 mart sali regl oldum , normalde reglim duzenlidir ve ortalama 5 gün sürer ancak bu ay hala ara ara kan geliyor. Döngümün 8.günümdeyim. Lavaboya gidiyorum peçeteye geliyor. Normalde asla reglim bu kadar devam etmez benim gibi olan oldu mu hic ?
Bu ay igne ilac hicbir sey kullanmiyorum. Hava sartlarindan dolayi gidip yazdiramadim. Sanirim ilaclar igneler benim duzenimi bozdu.

Merhaba kızlar, iğneden sonra 10. Gündeyim ve ara ara ovulasyon testi yapıyorum sanırım iğne sebebiyle hep pozitif çıkıyorum, adet olacağım zaman normalde hiç aancım vs.. Olmaz çok nadirdir. İnşallah hamileyimdir sağ kasığımda hafif ağrı oluyor ara ara ama çok minik ağrılar. Çatlıcam meraktan çok zor beklemek aslında hiç ümitli değilim çok iyi değerlendiremedik sanki bu ayı ondan bilmiyorum ya buraya yazmak rahatlatıyor.
10.gün erken gebelik testim pozitif iğne etkisi midir

Gözünüz aydın Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayida nasip etsin inşallah. Kaçıncı günde öğrendiniz gebeliginizi ne gibi belirtileriniz vardi benim bugün 10. Gün hafif hafif kasık ağrısı kasık batması ve biraz bel ağrısından başka birşeyim yok
Ben 14.günde test yaptım pozitif çıktı. Adet olacakmışım gibi belirtilerim vardı dedim kesin adet oluyorum bu seferde tutmadı ama tutmuş :) belirtiler aynı bence

Merhaba kızlar. Geçen sene 1 buçuk senelik deneme sonucu pko yüzünden tedaviye başlamıştım nisan ayında. İlk klomen ve ovitrelle denemesi sonucu hamile kaldım ama maalesef 8.haftada kalbi durdu. Kürtajdan sonra genetik test yaptırmak istedim çünkü herşy yolundaydı ve düşük gbi olmamış bebrk beslenememişti pıhtılaşma sorunum çıktı ve ondan beridir ecopirin kullanıyorum hamile kalınca iğneye geçeceğim. Daha sonra 2 ay denedim fakat bu sefer rahim hazır değildi istediğimiz zamanda yumurta büyümedi ve olmadı. 2ay kendim denedim ama başından beri benle olan miyomum ilaçlar etkisiyle bi anda büyüdü ve kasımda ameliyat olmak zorunda kalfım. İyi ki olmuşum çünkü ameliyatta düşündüğünüzden daha farklı şeylerle karşılaştık. Her neyse sezeryan gbi ameliyat olduğum için 3 ay bekledim ve bu ay tekrar başladık klomen ve ovitrelle. Cuma günü iğnemi oldum. Sitedeki nerdeyse bütün sohbetleri biliyorum size de şunu söylemek istiyorum ilk denemede tuttuğunda kesinlikle kendimi çok ama çok motif etmiştim ben bu ay hamile kalcam dedim kendi kendime gerçekten bu çok önemli kendinizi rahatlatın ve olumlu olanı çekmeye çalışın. Testlerimde 9.gün negatifti iğne etkisinib geçtiğini gördüm sonra hem ovulasyon hemde gebelil testine devam ettim ovulasyon iğneyle koyuydu sonra silikleşmişti 8 9 gün sonra yanlış hatırlamıyorsam koyulaşmaya başlamıştı ordan bi umut ışığı görmüştüm çünkü ovulasyonda lh ölçen hormon beta hgv ile aynı tepkimeye yok açıyor diye okumuştum ve böyle öğrenenler çoktu. 9. Gün 10 ve 11. Gün gebelik testim negatifti hatta 11. Gün erken gebelik testim negatifti (aradan bi iki ay geçince baktığımda ikinci çizgiyi gördüm tarih yazdığım için biliyorum ama o gün negatifti. Artık umudum kalmamıştı 12.gün ise evde tek bi gebelik testim vardı bunuda yapayım gtsin derken silik çizgiyü görmüştğm ve kan verdiğimde değerim 14tü. Labquick marka ovulasyon ve gebelik kullanıyorum kesinlikle çok güvenilir testler. Ama bi arkadaşım 13. Gün negatif len 14.gün öğrendi. Bunlar aslında bizim yumurta boyutumz ve nr zaman çatladığna göre değişiyor kızlar o yüzden 15 güne kadar umudunuzu yitirmyin. Belirtilerimde tamamen adet ile aynıydı üstelik bacak ağrıma kadar. Sonra ki negatif denememden biliyorum iğnedrn sonra 14. Gün illa regli olunmuyor. Buda yine çatlamaya bağlı değişiyor. Mesrla siz 14.gün iğne vuruldunz ve 36 saat sonra çatladı doğal olarak 14 gün değil 15 16 güne atıyor. Kendimde sağlıkçıyım sormak istediğiniz ne varsa yardımcı olurum. Bende bekliyorum bakalm bugün 5.günüm. Reglimin 13. Günü 23 mm çatlamak üzere olan yumurtama iğne yaptık. Ve ben o gün çatladığnı düşünüyorum tekrar negatif günü görmek için 8.günden itibaten test yapacağım. İnşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz hayırlısıyla modunuzu asla düşürmeyin ve vazgeçmeyin.
Mrb iğneyi 26 Mayıs da saat 13:00da vurdum urulduğu günü saymazsak 12 .gün kan verdim 1.20 çıktı adet tarihim 18 Mayıs bugün 14 gün daha adet olmadım acaba pozitife döner mi yoksa kesin sonuç mu

Mrb iğneyi 26 Mayıs da saat 13:00da vurdum urulduğu günü saymazsak 12 .gün kan verdim 1.20 çıktı adet tarihim 18 Mayıs bugün 14 gün daha adet olmadım acaba pozitife döner mi yoksa kesin sonuç mu
Bende 12.gun akşamı kan testinde 9 küsur çıktı ama 15.gün adet oldum iki üç güne olmazsan tekrarlayabilirsin

Kuzucum benim sag tüpten ilac gecmedi yaziyor ancak medical park'taki dr serdar koç bana bence senin tupun tikali degil rahim kendini kastigindan tuplerim daralmis bu yuzden ilac gecememis dedi. Yani tek tupum tikali dahi olsa elbette sansimiz var. Beni suan takip eden doktorum ozellikle sol tarafimdami yumurtalarima bakiyor sagi kapali olarak dusunuyor. Benim esas problemim tikali tüp degil bebisim inan tek tuple hamile kalan cok. Benim problemim rahim inceliginden döllenme olsa bile tutunma olmamasi.
Serdat koç tan memnunmusunuz.İşinde başarılı olduğunu duydum.Bende tedavi için başladım.6 yıllık evliyim.Ne aşılama nede tüp bebek tedavisi görmedim.Pek bir bilgim de yok.Bana aşılama ile uğraşmayalım direk tüp bebek tedavisi uygulayalım dedi.Ben pco hastasıyım.Ne yapmalıyım.Nasıl bir yol izlemeliyim.

Serdat koç tan memnunmusunuz.İşinde başarılı olduğunu duydum.Bende tedavi için başladım.6 yıllık evliyim.Ne aşılama nede tüp bebek tedavisi görmedim.Pek bir bilgim de yok.Bana aşılama ile uğraşmayalım direk tüp bebek tedavisi uygulayalım dedi.Ben pco hastasıyım.Ne yapmalıyım.Nasıl bir yol izlemeliyim.

Merhaba öncelikle saglikli ve hayirli bir surec gecirmenizi dilerim 🙏 Serdar hoca isinin ehli birisidir , ben de kuzenimin referansiyla gittim , suanda da 6 aylik hamileyim 🙏 Evet Serdar hoca asilama taraftari bir doktor degil , zaten asilama arastirdigim kadariyla sperm hareketliligi dusuk erkek faktorlerinde daha cok ise yariyor. Asilamaya da tup bebege de para vereceksiniz , bu nedenle hic ugrasmasan direk tup bebek tavsiye ederim. Serdar hoca da ayni fikirdeydi sadece eger asilama yaptiracaksan hic ozelde para verme devlette dene demisti . Ben vakit kaybetmek istemedim bu nedenle direk tup bebege baslamistik. Yonlendirmeleri cok yerinde ve dogru oldu doktorumun , once Rabbimin sonra onun sayesinde ilk transferde hamileyim.

Kızlar günaydın bugün Ovitrelle 11. Gün. (1 Ocak sabahı vuruldum)2. Foto bugüne ait reglıme 4 gün var aynı adet agrısı çekiyorum. 11.günden sonra Pozıtıfe donenlerın belirtisi nasıldı acaba

Eklentiler

• D2C1D2FF-18B3-4AAB-837F-902FBAC1E936.jpeg
    D2C1D2FF-18B3-4AAB-837F-902FBAC1E936.jpeg
    151 KB · Görüntüleme: 41
  • 7731B9BF-22F6-4433-8875-3E3CC07FFC1E.jpeg
    7731B9BF-22F6-4433-8875-3E3CC07FFC1E.jpeg
    143,4 KB · Görüntüleme: 39
X