Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Kizlar benim iğneden sonraki 7.gunum kesin sonuç için değil ama sırf acaba ne cikicak diye test yaptım az önce negatif neden böyle bir sonuç çıktı iğneden dolayı bile olsa pozitif olmalı degilmiydi
Olabilir öyle canım kaç kere tedavi gördüm hiç birinde çatlama iğnesi sonrası pozitif falan çıkmadı benimde

Kızlar saate çok takılmayın bence tabi doktorlar genelde saat veriyor da benim mesela çatlama iğnesinden 1 gün Önce oldu ilişki sonrasında hiç olmadı hamile kaldım olacagı varsa oluyor
Yaa ne guzel benim de ignenin onceki gecesi oldu. Oglen igneyi vurdum. Hayirlisi artik benim bir kizim var 11 yaşında ikinci olmuyor. Onun nasil oldugunu bilmiyorum hic beklemedigim, bebek dusunmedigim bir zamanda oldu.

Yaa ne guzel benim de ignenin onceki gecesi oldu. Oglen igneyi vurdum. Hayirlisi artik benim bir kizim var 11 yaşında ikinci olmuyor. Onun nasil oldugunu bilmiyorum hic beklemedigim, bebek dusunmedigim bir zamanda oldu.
İnşallah 2.de olur canım valla beklemediğin anda geliyor genelde Ben duphaston falan vermişti doktor bebek tutunsun diye onu bile kullanmadım aman dedim zaten olmuyor Öncelerinde herseyi düzenli yapardım ilişki saati ilaçlar yedigim içtiğim şeyler Falan dikkat ederdim test yapardım sürekli olmadı sonuncuda hiç birine bakmadım çok şükür oldu

Insallah canim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Benim tupler de tikaliymis sezaryenden, 1 yil bosuna ugrasmisiz. Bu ay ilk kez catlatma ignesi yaptirdi doktor insallah tutar.

Adeti 3gun klomen 2kutu ictim günde 3defa.18 Ocak saat 9 da çatlatma iğnesi oldum 12. 36.saati değerlendirdik 1gun arayla bu hafta cumartesi günü kadar değerlendircez.doktor yazdı ilişki gunleri.igne vurdukta sonra 2gun boyunca karnı bel agrisi oldu. Ve ağrım kalmadı ovulasyon testi baktım t koyu renk gosterdi.geceleyin bazen sıcak basmasi oluyor ateşim yukseliyor.

Bende 18 ocakta oldum çatlatma ignemi umarım beraber pozitifi goruruz

Kızlar merhaba benim iğneden sonraki 12.günüm bugün kan testi verdim.Sonuç<100 yani negatif.12.günden sonra pozitif gören var mı yorumlarınız benim için çok önemli.Yorumlarınızı bekliyorum

Kızlar benim iğnenin 7gunü ama adet sancım basladı cokk karnım agrıyo sanki adet olcam normali bole olması negatif mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…