Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Kızlar merhaba benim iğneden sonraki 12.günüm bugün kan testi verdim.Sonuç<100 yani negatif.12.günden sonra pozitif gören var mı yorumlarınız benim için çok önemli.Yorumlarınızı bekliyorum
Canım gören oluyor dıye okumustum acıkcası ama yani ona geç döllenme dıyorlar sanırım her zaman umut et ama kendını de üzme

Canım bu kadar erken hamılelık bellı oluyormuymuş ?

Kizlaaaaar 18 Ocak saat 10.03 de çatlatma iğnesi oldum 36.saati değerlendirdik bugün üçüncü gün benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olanlar gelin beraber bekliyelim belirtilerimizi konuşalım
Merhaba.Bende 14 Ocak’ta oldum.Hala test yapmadım bende merak ediyorum herkeste olan belirtileriİğnenin etkisi ne zaman geçiyor erken test yapıp üzülmekten belirsizlikten korkuyorum.

Merhaba.Bende 14 Ocak’ta oldum.Hala test yapmadım bende merak ediyorum herkeste olan belirtileriİğnenin etkisi ne zaman geçiyor erken test yapıp üzülmekten belirsizlikten korkuyorum.
İnşAllah güzel haberler alırsın ben zamanım gelınce regly olmayı beklıcem gecerse test yapcam bence sen de oyle yap bazen negatif cıkıyor bazen pozitif cıkıyor iğne etkisinden bu kadar streste kalcagına kesın emın oldugun tarıhte yapman bence daha mantıklı canım

Evet gerçekten en mantıklısı bu ama sabredemiyorum bir yandan da canımama tabiki iğne etkisindeyken pozitif olmasındansa beklemek lazım

Kızlar saate çok takılmayın bence tabi doktorlar genelde saat veriyor da benim mesela çatlama iğnesinden 1 gün Önce oldu ilişki sonrasında hiç olmadı hamile kaldım olacagı varsa oluyor
Merhaba hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Yumurtlamadan önce iliski olursa kız olur diyorlar genelde, bebeginiz kız mı erkek mi acaba :)

Ben de 14 ocakta yaptım iğneyi her gün takip ettim iğne etkisi ne zaman geçecek diye 10.gün geçti bugün 12.gün diye kan verdim.Malesef negatif ve klomen sağ tarafta kist yapmış üstelik cuma günü yine kan vercem bir Umut diye.İnşallah senin Bebişin vardır canım.

Kizlaaaaar 18 Ocak saat 10.03 de çatlatma iğnesi oldum 36.saati değerlendirdik bugün üçüncü gün benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olanlar gelin beraber bekliyelim belirtilerimizi konuşalım
Merhaba bende 25 ocakta catlatma iğnesi oldum sol yumurtam 22mm doktor kendinin catlayabilecegini söyledi ben garanti olsun die catlatma iğnesi istedim. Sizin yumurta kac mmdi?

İnşallah Allahım hepimize sağlıkla nasip etsin ya bende belirtileri dinlemek istemiyorum galiba bi 15 gün geçsin öyle test yapacağım.Çok geçmiş olsun bu arada klomen vermedi bana doktorum başka bir ilaç vermişti canım

Benim regl tarihim biraz düzensiz ama ortalama 35 gün sürüyor döngüm.Ama iğnenin etkisi ile ne olur bilemiyorum.Normalde 6 şubatta olmam gerekiyor canım
Canım sabredemıyorsan yap istersen ama kafan karısmasın dıye demıstm baya da varmıs acıkcası inşAllah guzel sonuclar al da gerısı onemlı degıl iğnenşn etkısı gwcmıste bence

Geçmiş olsun canım femara kıst yapmıyor dıyorlar istersen doktorunla konus onu tercih et ben de onu kullandım şükür öyle birşey yok birde ikinci tedavı de şans daha artıyor dıyorlar inşAllah bu sefer olur

Aynen canım umut var ama üzülmemek elde değil.Bu ay son iğneydi benim artık tüp bebek merkezine gideceğim.Cuma günü son kez hcg baktırcam dua edin bana lütfen
Tabı ki de dua ederiz Rabbimin mucizesi cok inan inşAllah en güzel mucizeni nasıp etsın Rabbim sana

Merhaba bende 25 ocakta catlatma iğnesi oldum sol yumurtam 22mm doktor kendinin catlayabilecegini söyledi ben garanti olsun die catlatma iğnesi istedim. Sizin yumurta kac mmdi?
Benım de 22 mm di tek sol da yumurtam oldu 1 hafta sonra gttım çatlamış dedı sonucu beklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…