Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Canım 1 şubatta adet olmayi bekliyorum. Genelde 30 günde 1 olurum. Zaten belki ignenin etkisiyle pozitif cikar diyerek test yaptim direk tek cizgiyi gorunce sasirdim.
Benim adet döngüm de 35 gün ortalama.Benim iğnemin 13.günü ama bilerek test yapmadım adetime daha çok var diye.Belli olmaz canım ümit Allahtan diyelim duaya devam edelim inşallah İsteyen herkese nasip etsin Rabbim.

Benim adet döngüm de 35 gün ortalama.Benim iğnemin 13.günü ama bilerek test yapmadım adetime daha çok var diye.Belli olmaz canım ümit Allahtan diyelim duaya devam edelim inşallah İsteyen herkese nasip etsin Rabbim.
Öyle tabiki veren de vermeyen de Allah. Umarım hepimiz için hayirlisi olur

Hiç belli olmaz ki herkes te farklı hamılelık belırtılerı oluyor bazıların da hıc olmuyor bazıların da hepsı oluyor canım kotu dusunme olur inşAllah
Inslalah kardeşim Allah hayırlısını versin 10.gün kan ver dedi doktor cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum

Merhabalar kızlar. Bende bugün catlatma iğnesi oldum. Oncesinde femara kullandim. Rabbim hepimize guzel evlatlar versin. catlatma iğnesi lucrin olan var mı aranızda

Aynen benımkı de oyle dedı bılmıyorum kı 10. Gunde iğnenin etkisi surmezmı kı
Bencede o iğne yumurtayı çatlatacak döllenme olacak falan bence 10. gün erken gibi ama eğer olumlu sonuç alırsam inşallah doktora gittiğimde bunu soracağım aşırı merak ettiğim bi konu oldu yani.

Bencede o iğne yumurtayı çatlatacak döllenme olacak falan bence 10. gün erken gibi ama eğer olumlu sonuç alırsam inşallah doktora gittiğimde bunu soracağım aşırı merak ettiğim bi konu oldu yani.
İnşAllah guzel sonuclar al canım benım ha 10. Gun cıkmıs ha 14.gun onemlı degıl doktor bılır heral de

Benim igne gununu saymazsak 9. Sayarsak 10.gunum. ve testim negatif. Demekki igne etkisi gecmis ilk kez test yaptim igneden sonra
Belkı de iğnenın etkısı yenı gectı canım şimdi yukselcek bu sekılde olan cok varmıs okudugum kadarıyla

Belkı de iğnenın etkısı yenı gectı canım şimdi yukselcek bu sekılde olan cok varmıs okudugum kadarıyla
Bilmiyorum ki kuzum , kasiklarim agriyor sürekli adet olacakmisim gibi. Güçlü olmakla tamamen yıkılmak arasındayım. Zihnimi bu düşünceden uzaklastiramiyorum maalesef. Sende durumlar ne ? Kacinci denemen bu arada

Bilmiyorum ki kuzum , kasiklarim agriyor sürekli adet olacakmisim gibi. Güçlü olmakla tamamen yıkılmak arasındayım. Zihnimi bu düşünceden uzaklastiramiyorum maalesef. Sende durumlar ne ? Kacinci denemen bu arada
Canım Bu benım ilk denemem yani çatlatma iğnesi ilk defa oldum benım de kasıklarım agrıyor bır ara gırıyor mesela sonra gıdıyor sonra bır daha gıdıyor ozellikle ayaktayken agrıyor belim de ağrıyor ben de regly olcakmısım gıbı hissedıyorum ama daha var yanı benım 10. Günüm bugün iğne oldugum gunu saymıyorum beklıyorum acıkcası kan testı veresım de yok hevesım yok 4 sene cok umutlarla test yapmıstm olmadı o zamanlar daha cok hıssedıyordum şimdş hıcbırsey hıssedemıyorum duygusuzlastım sanırım

Canim benim Ben de ilk defa oldum iğne. Allah hepimize yardim etsin. Bende de bel agrisi bacak agrisi kasik agrisi var ama bunlar regl belirtileri gibi.

Canim benim Ben de ilk defa oldum iğne. Allah hepimize yardim etsin. Bende de bel agrisi bacak agrisi kasik agrisi var ama bunlar regl belirtileri gibi.
Amin canımın içi bende de var o etkıler ne oldugumu asla anlayamıcam sanırım regly olcagımı dusunuyorum ben

Aynı şeyi hisediyorum seninle hiç hevesim yok mutlu değilim tutmadı gibi ınslalah nasip diyorum Rabbim.beklenmedik.anda açtırır çiçekleri insallah

Aynı şeyi hisediyorum seninle hiç hevesim yok mutlu değilim tutmadı gibi ınslalah nasip diyorum Rabbim.beklenmedik.anda açtırır çiçekleri insallah
Amiiinn canımın içi Rabbim büyüktür açıkcası zamanı gelınce nasıp edıyor Rabbım buna ınanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…