Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Canim bence bu kuruma cizgisi degil. Bat da epey gecmis bence hamilesin O kuruma cizgisi bende hic cikmadi bugune dek

Kasik ağrısı 6. Günden sonra başladı ama regl olacak gibi olan karın ağrısı 12. Gün falan başladı 14. Gün test yaptım zaten regl zamanı geçene kadar da arada yokladı
Kuzum beni rahim kramplari bu gece ara ara yokladı bugun de sıklasti bence bu regl belirtisi ya. Bu kadar sık olmamalı cunku.

Ayy testin varsa tekrarlasana bilemedim inşallah vardır yaaa kuruma çizgisi bu kadar belirgin oluyor mu bilmiyorum hiç bende hiç çıkmazdı sonraki gün bile baksam
Hayırlısıyla inşallah yaa ben de bu kadar belirgin kuruma çizgisi hiç görmemiştim

Kuzum beni rahim kramplari bu gece ara ara yokladı bugun de sıklasti bence bu regl belirtisi ya. Bu kadar sık olmamalı cunku.
Allah Allah tabi sen vücudunu daha iyi tanırsın ama regl gelene kadar hep bir umut vardır rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin sana
Hayırlısıyla inşallah yaa ben de bu kadar belirgin kuruma çizgisi hiç görmemiştim
Hadi bakalım inşallah güzel haberler verirsin akşama Allah'ın izniyle

Allah Allah tabi sen vücudunu daha iyi tanırsın ama regl gelene kadar hep bir umut vardır rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin sana

Hadi bakalım inşallah güzel haberler verirsin akşama Allah'ın izniyle
Kuzu ya reglime 6 gün var kasiklarima bu kadar sık sancı vurmasi normal mi ? Test yapsam mi yine ? 12.gündeyim.

Peki 11. Gün beta negatif çıkışta yükselen var mıdır
12. Günü idrarda negatif görüp regl gunu geçip pozitif gören duydum ama kanda bilmiyorum ama sen yine 14. Günü falan bekle geç döllenme vs olayları da oluyor çünkü ignede var mı bilmiyorum da öyle tekrarla istersen

Merhaba klomeni âdetin kaçıncı günü kullanmaya başladınız? Benim bugün adetimin 7. Günü ve klomen bitmek üzere ama 2 yumurta olmuş.biri 13 ve biri 8 mm neden bu kadar küçükler anlamadım doktor da çok Bilgi vermedi

Meraba , klomeni adetimin 5. Günü kullanmaya başladım günde 3 hap kullandım ilk kontrole gittiğimde benim hiç yumurtam buyumemisti 3 gün sonra tekrar gittiğimde buyumuslerdi sizde 2-3 gün sonra tekrar gidin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…