Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Merhaba hsg anestezisiz mi çektirdniz acaba ben de çektiricem de az önce randevu aldım biraz korku sardı:KK43:
Evet anestezisiz oldum, ilkini de 5 yıl önce yine antestezi siz cektirmistim. Medivia cengelkoy de 750 tl ye çektirdim. Cok az ağrım oldu, işlem sırasında tuplere ilaç verilirken agri oluyor ama zaten 5 dk bile sürmüyor. Hiç korkmayın, kendinizi rahat bırakın hayırlısıyla sonuclariniz sorunsuz çıkar inşallah 🧡

Merhaba klomeni âdetin kaçıncı günü kullanmaya başladınız? Benim bugün adetimin 7. Günü ve klomen bitmek üzere ama 2 yumurta olmuş.biri 13 ve biri 8 mm neden bu kadar küçükler anlamadım 😐 doktor da çok Bilgi vermedi
Regl döngünüz kac gün, bana hiç de küçük gelmedi. Her gün 1-2 mm büyüyor ortalama, 7 gün sonra 14.gunde 20 mm ve 15 mm olacak belki daha bile büyük

Kuzucum ben test yapmadim , en son 10.gün test yapmistim C cizgisi cok acik pembe cikmisti, test bozuk diye dusunmustum.Reglime 4 gün var telefondaki takvime göre , regl gibi kasik agrilarim olunca hamile degilimdir diye test yapmayi biraktim.
Hadi ya anladım canım o zaman bekle bakalım gelmezse test yaparsın inşallah gelmez 🤲🥰

Regl döngünüz kac gün, bana hiç de küçük gelmedi. Her gün 1-2 mm büyüyor ortalama, 7 gün sonra 14.gunde 20 mm ve 15 mm olacak belki daha bile büyük
26 günde bir adet olurum.. genelde erken yumurtlarim yani11. Gün yumurtamin catladigini biliyorum. Ama klomem yumurtlamanizi geciktirdi mi? Bazı kişilerde böyle bir durum olmuş

Sabirlisin vallahi ben bekleyemezdim 😄
Kuzum inanir misin ben dunyadaki en sabirsiz insanlardan biriyim 😅

Ama nedense artik test yapasim gelmedi.
Bugun 14.gunum , zaten oyle bisey varsa reglim gecer gecince yaparim test. Yani hayal kirikligi ya da uzulmekten de degil de git test al yap bekle negatif cikinca çöpe at dongusu sadece beni yipratiyor.

Kuzum inanir misin ben dunyadaki en sabirsiz insanlardan biriyim 😅

Ama nedense artik test yapasim gelmedi.
Bugun 14.gunum , zaten oyle bisey varsa reglim gecer gecince yaparim test. Yani hayal kirikligi ya da uzulmekten de degil de git test al yap bekle negatif cikinca çöpe at dongusu sadece beni yipratiyor.
Doğru diyorsun canım negatifi görmek çok yıpratıyor 15-20 tane test yapıp negatif görmüşümdür bende 🥲 inşallah gelmez reglin 🤲🥰

26 günde bir adet olurum.. genelde erken yumurtlarim yani11. Gün yumurtamin catladigini biliyorum. Ama klomem yumurtlamanizi geciktirdi mi? Bazı kişilerde böyle bir durum olmuş
Ben 5 yıl önce ilk klomen kullandığımda 11.gun doktora gitmistim ve catlatma iğnesi yapılmıştı ve hamile kalmıştım. Bu yil Ocak ayinda kullandığımda 12.gun gittim yumurtalar büyümemişti 16.gun gittim biri büyük biri okadar değil dedi catlatma iğnesi yaptı ama hamilelik olmadı. Benim de dongum 26-27 gün. Yani bu sefer yumurtlamayi geciktirdi diye düşündüm ben de anlamadım. Şubat ayında hiçbir ilaç kullanmadım ama boğaz enfeksiyonu oldum yumurtlama akintisi 17.gun oldu hastalıktan mi böyle geç oldu bilmiyorum adeti bekliyorum. Buarada 2 küçük kist oluştu klomenden dolayı, o da düzenimi bozmuş olabilir

Ben 5 yıl önce ilk klomen kullandığımda 11.gun doktora gitmistim ve catlatma iğnesi yapılmıştı ve hamile kalmıştım. Bu yil Ocak ayinda kullandığımda 12.gun gittim yumurtalar büyümemişti 16.gun gittim biri büyük biri okadar değil dedi catlatma iğnesi yaptı ama hamilelik olmadı. Benim de dongum 26-27 gün. Yani bu sefer yumurtlamayi geciktirdi diye düşündüm ben de anlamadım. Şubat ayında hiçbir ilaç kullanmadım ama boğaz enfeksiyonu oldum yumurtlama akintisi 17.gun oldu hastalıktan mi böyle geç oldu bilmiyorum adeti bekliyorum. Buarada 2 küçük kist oluştu klomenden dolayı, o da düzenimi bozmuş olabilir
Peki o kistler adet ile atılıyor mu

Maalesef kan testi sonucum 0.8 😔 kendi doktoruma gittim ultrasonla baktı rahim duvarın kalınlaşmış gebelik olabilir çarşamba ya da perşembe günü tekrar gel bi bakalım dedi hala regl olmadım
Evet rahim duvarı kalınlaşmışsa olabilir bı git bakalım inşallah vardır ben olumlu hissediyorum 🥰

X