Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Prilam Dr uzun salimli bı ilaç miden bulandiginda içersen etki etmez gece yatmadna iki tane iç gün boyu rahatlatır yetmezse bir de öğlen içersin demişti doktorum. Yani klasik ilaçlar gibi bı etkisi yok çok önceden almanızda fayda var

Aşırı derecede hareketlerimi kisitlicak bı ağrı değildi ara ara kasık ağrısı yaşıyordum nasıl anlatım rahim üstünde oluyordu çoğunlukla batmalarim oluyordu ama onlarda aşırı rahatsız edici değildi sadece nedendir bilmiyorum 10-15 dk süren şiddetli ağrılarım oluyordu ve ne kadar doğru bilmiyorum ama ben bunu tuvalete cikmadigim zamanlar yaşıyordum sanki evet sık idrara çıkıyordum hatta bir hafta 10 gün boyunca gece öyle şiddetli kasık ağrısı yaşadım ki uykudan uyanıyorum lavaboya gidiyordum 10-15 dk sonra geçiyordu şükür şimdi öyle bı ağrım kalmadı diğer arkadaşlar hiç böyle şiddetli ağrı yaşamamış sanırım doktora sorduğumda düşük riskinden dolayı şiddetli agrilarimin olduğunu söyledi progestan kullanıyorum ağrılarım geçti yani diyeceğim herkez aynı seyleri yaşamıyor bence kimisi ilk belirti olarak bulantı vs yazmış ben çoğu belirtiyi yaşamaya 6 haftalıkken başladım bulantım falan o zaman başladı bence ilk belirti olarak gaz olabilir idrara çıkma olabilir göğüs ucu hassasiyeti olabilir ve kasık batması olabilir

Yok öyle aşırı bir ağrı yoktu sadece karnımda böyle kasılma gibi ağrı oluyordu ben adet olmadan önce ağrılar yavaş yavaş yoklar sonra artardı o yoklama ağrıları hafif hafifti ama hareketlerimi kısıtlamadi ama şu da var sağ kasık ağrım çok fenaydı ayakta fazla kalınca o çok kötü yapiuordu beni nefesim kesiliyordu resmen . Bende sık idrara çıkmak falan hiç olmadı yok göğüs büyümesi kahverengilesmesi falan arkadaşlarım hep öyle farketmiş mesela bende hicbirsey yok direk adet belirtisiydi resmen
Aaa teşekkür ederim bak bunu bilmiyordum Allah razı olsun söylediğin için

Hiç idar testi yaptınız mı ay içinde ? Pozitif çıktığı oldu mu?

Rica ederim ne demek yeterki bulantilar azalsın artık.cunku çok zor...

Arkadaşlar ben iğneyi 13 ocakta oldum sonrasında regl oldum doktorumla görüştüm ilaçların ve iğnenin etkisi devam ettiği için bu ay hiçbir şey kullanmadım bu ayki reglim 2 gün geçti süt beyazı akıntım var göğüs hassasiyetim var internetten uygun diye aldığım gebelik testleri negatif hep silik çizgi bile yok acaba hamile olabilir miyim ya kafam çok karışık

Canım belki regl öncesi sendromdur. Regl öncesi genelde bende de bu saydiklarim olur , özellikle akinti kısmı. Erken gebelik testi alip deneyebilirsin.

Kızlar selam , ben hamile kalan arkadaslara birsey sormak istiyorum. Genellikle regl belirtileri ile hamilelik belirtileri cok benzer derler. Ozellikle regl olmadan once kasiklara giren sanci ve batma hissini ilk ne zaman yasadiniz ? Mesela benim reglime 1 hafta kala genelde kasiklarima ara ara sanci vurur. Siz bu sancilari hamile oldugunuzu ogrenmeden ne kadar once yasadiniz ?

Anlattiklarin benim belirtilere benziyor ama bı kan mi versen acaba ya da daha farklı bir marka ile test yapsan

Benim sağ kasık ağrısı çok yoğun oldu iğnenin 6. Gününden sonra başladı ve artarak devam etti hep regl olacakmis gibi ağrı da iğnenin 12. Günü falan başladı daha regl tarihine 5 gün falan vardı sivilcelerim çıktı beyaz krem gibi akinti vardı göğüs hassasiyeti çok fazlaydı hep regl belirtilerim bunlar dedim olmadı bu ay regl gelecek 14. Gün yine de bı bakalım dedik pozitif gördüm

Peki bu akıntılar kendi kendine mi geliyor yoksa lavaboda mi ? Afedersiniz ben ne zaman tuvalete ciksam peceteye beyaz akinti geliyor.

Peki bu akıntılar kendi kendine mi geliyor yoksa lavaboda mi ? Afedersiniz ben ne zaman tuvalete ciksam peceteye beyaz akinti geliyor.
Benim iç camasirima geliyordu bazen tek bı kaç damla bazen biraz fazla ıslak hissediyordum hatta regl oldum sanıp tuvalete gidip kontrol ettim kaç kere peceteye de gelirdi ama iç camasirima da geliyordu benim günde 2 3 kere çamaşır değiştiriyordum

Merhaba bende de sol kasıkta sürekli günlerce süren bir ağrı var hsg çektiniz mi
Merhaba evet çektirdim ve bu ay yumurtlama donemi çok az ağrım oldu. Etkisi olduğunu düşünüyorum. Alakasız dönemlerde yumurtlama öncesi sonrasında da kasik ağrım oluyordu suan onlar kalmadı

Yaa benim de akıntılarım bu şekilde 3 gün geçti hala regl olmadım testlerim negatif ama kan vermek için birkaç gün daha bekleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…