Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Bu arada bence bu ay tutabılır ılk deneme de tutmayanın ıkkncj ayın da turuyormus genellıkle

Bütün umutlarımız diğer aya inşallah
Yanı bılmıyorm bırdahakı ay ne olcak tekrar gtcekmiyim iğne yaptrcakmıyım nasip cunku kayınvalıdem amelıyat olcak hastane de falan kalcaz bılemıyorm o yuzden belkı 1 ay erteleyebılırım dıye dusunuyorm ama bellı de olmaz oturup dusunmem lazım

Bende iğne düşünmüyorum nasip bakalım inşallah kendiliğinden olur süprizlenormal adet gününde mi oldun?

Yanı Allaha şükür ben hiç test yapmadan regly oldum bu benı mutlu ettı dırek hiç umut etmeden dırek regly oldum
Bende öyle olsa gerçekten bu kadar üzülmezdim 15.gün negatif çıkınca ve iğne olduğum için umutluyken yıkıldım.Hala adet olmadım döngümün uzunluğundan herhalde

Bende iğne düşünmüyorum nasip bakalım inşallah kendiliğinden olur süprizlenormal adet gününde mi oldun?
Yanı aslın da erken oldum normal de ayın 1 nde olmam gerekıyordu canım gecen ay da oyle olmustum ayın 1 nde oluyorsam o şekilde devam edıyordu bence normalınden erken oldum doktorum da ayın 1 nde ya da 2 sın de olursun demıstı

Bende öyle olsa gerçekten bu kadar üzülmezdim 15.gün negatif çıkınca ve iğne olduğum için umutluyken yıkıldım.Hala adet olmadım döngümün uzunluğundan herhalde
Hiç üzülme canım herşey de bır hayır vardır gercekten ben de ılaclardan gec olurum dıye dusunuyordum ama degısık geldı zaten daha yogunlaşmadı beklıyorum

İnşallah Evet öyle yapmak lazım biraz başla şeylerle ilgilenmem gerekBende adet olsam rahatlardım
Kesınlıkle rahatlardın bunun stresını yaşamakta ınan reglyı gecıktırıyor ıstersen kekık cayı falan iç kesın hamıle olmadıgından emınsen o rahatlatıyor benımse az gelıyor suan ben de oyle yapıcam

Son düzenleme:
çok tesekkür ederim kuzum inan içimi rahatlattın bu ara çok kafaya taktım takipli bir senedir deniyorum bi kimyasal geçirdim aşılama falan tutmadı zaten soldan takip ettireceğiz demekki bizim gibiler için 2 ay kendimiz deneyelim dedik ama olmadı mart ayında tekrardan doktoruma görüneceğim sol taraftan yumurta takibi yaptıralım bakalım. Rabbim tez zamanda şifa versin hepimize birden senin içinde tedavisi vardır kuzum inşallah güze haberler verirsin yakın zamanda

Canım inşallah , amin umarim hepimizden gelir güzel haberler. Kafana hiic takma rabbim istedikten sonra her sekilde veriyor Tek tüp asla engel degil zaten muhtemelen rahim filminden sonra acilmistir o da

Test yapmadan regl olmussun kuzum iyi ki Ama seninki erken mi geldi ya sen ignenin kacinci gunundesin ?
Ya gercekten cok degısık bır adet gecırıyorum bır kac gun önce kasık agrım vardı gectı belım agrıyordu sadece o kadar ben normal de boyle olmazdı normalde kanım gelırdı smdı az geldı cogalmasını beklıyorum

Canım yerleşme kanaması olabilir mi acaba yinede keşke bir test yapsaydın inşallah bebiş yerleşiyordur

Canım yerleşme kanaması olabilir mi acaba yinede keşke bir test yapsaydın inşallah bebiş yerleşiyordur
Yani bilemiyorum test yapmıcam bence cogalır gıbı gelıyor bana canım hiç o yön de bir umudum yok suan acıkcası kesılırse yaparım bakıcaz inşAllah oyle olsun isterim ama regyle uc dort gun kala bebek yerleşir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…