Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Canım bıkmadan devam daha ilk ayindi galiba bu tedaviden sonra 2.ayda ben kalmıştım daha önce kloemen ve catlatma iğnesi ile
Canım benım ilk ayım ama ben test yapmadım daha 11.gunum suan iğne gununu saymazsam daha var adet olmayı beklıyorm o zaman kadar test yapmıcam

Merhaba hanimlar , 17 ocak sabah saat 9 da catlatma ignemi oldum. 1.5 yildir cocuk istiyoruz. Bendeki problem sag tüp tıkalı ve ostrojen dusuklugunden dolayi rahim inceligi var. Rahim normalde 3 katman olurken bende tek cizgiymis. Ve bendeki problem gecen ay farkedildi o zamana dek gitmedigim doktor kalmamisti. Klomenle 2.ayim, gecen ay yumurtam kendiliginden catladi igne olmadim. Bu ay estrofem ve klomen kullandim rahmim kalinlasip 3 katman olmus. Beklemedeyim 🙏
canım merhaba benimde öyle rehim filmimde sağ tüpte sıvı geçişi olmadı yazıyor nasıl bir yol izliyorsun tek tüple şans oranımız düşüyor mu doktorum olumlu konuştu aslında ama

canım merhaba benimde öyle rehim filmimde sağ tüpte sıvı geçişi olmadı yazıyor nasıl bir yol izliyorsun tek tüple şans oranımız düşüyor mu doktorum olumlu konuştu aslında ama
Kuzucum benim sag tüpten ilac gecmedi yaziyor ancak medical park'taki dr serdar koç bana bence senin tupun tikali degil rahim kendini kastigindan tuplerim daralmis bu yuzden ilac gecememis dedi. Yani tek tupum tikali dahi olsa elbette sansimiz var. Beni suan takip eden doktorum ozellikle sol tarafimdami yumurtalarima bakiyor sagi kapali olarak dusunuyor. Benim esas problemim tikali tüp degil bebisim inan tek tuple hamile kalan cok. Benim problemim rahim inceliginden döllenme olsa bile tutunma olmamasi.

Kızlar bende de özellikle dün gaz sıkışması çok fazla vardı. Hatta cok zor uyudum diyebilirim. Kasık sancılarım devam ediyor , ancak bugun dünkü kadar yoğun değil. Ve afedersiniz idrarımın kokusu bir keskinleşti.

Kızlar bende de özellikle dün gaz sıkışması çok fazla vardı. Hatta cok zor uyudum diyebilirim. Kasık sancılarım devam ediyor , ancak bugun dünkü kadar yoğun değil. Ve afedersiniz idrarımın kokusu bir keskinleşti.
Benim de cok oldı iğne oldugum gunden berı ama şimdi daha rahatım o konu da kacıncı gunundu bugun

Sürekli degil ama ara ara adet sancım var adet sancısı yasayp pozıtf giren varmı aşırı derece agrı bu ama

Bu ay olmasa bıle bır daha ki ay tedavıye baslayabılırsınız nasıp gercekten normalde sen hamıle kalmssn ıkıncısın de ne gıbı bır sorun oldu ki
Ben ilkinde kilolu hamile kalmıştım hamilelik ve sonrasında 35 kilo aldım ve veremedim o şekilde 2 seneye yakın denedik ama hamile kalamadım herkes kilodan dolayı olduğunu söyledi kendi imkanlarımla kilo veremedim geçen sene tüp mide ameliyatı oldum bir sene yasaktı hamile kalmam bir senemin dolmasına birkaç ay kala denemeye başladık şu an hamile kaldığım kilonun da baya altındayım ama olmadı 🤷🏻‍♀️

Ben ilkinde kilolu hamile kalmıştım hamilelik ve sonrasında 35 kilo aldım ve veremedim o şekilde 2 seneye yakın denedik ama hamile kalamadım herkes kilodan dolayı olduğunu söyledi kendi imkanlarımla kilo veremedim geçen sene tüp mide ameliyatı oldum bir sene yasaktı hamile kalmam bir senemin dolmasına birkaç ay kala denemeye başladık şu an hamile kaldığım kilonun da baya altındayım ama olmadı 🤷🏻‍♀️
Ya canım gercekten bır bebegın gelmesının bır zAmanı var olur inşAllah ne guzel bu saye de kılo vermıssın daha ver inşAllah belkı ideal kılona dusup hamıle kalmak sana daha ıyı gelcek bılemeyız kı ama cok sevındım kılo vermene kaç kılo ile hamıle kalmıstın canım

X