Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Olabiliyor kuzum ben ebeyim bu arada

Kızlar iğnenin 11. Günündeyim iki gündür peçeteye kahverengi kan geliyor ve şiddetli adet sancısı var erken gebelik testi negatif sizce hala bir umut var mi bu ay hsg çekildim letu kullandım adetim sokulecekte ondan mi bu lekelenme acaba

Canım bence kan testi yaptır orda kesin belli olur artık belki evdeki teste geçecek kadar yükselmemiştir yani eğer gebelik varsa düşük tehlikesi varsa ona göre ilaç verirler belki de hsg den de olabilir yani senin için hayırlısı olsun inşallah kuzum

Neden kızlar ya neden olmuyor , çok yoruldum artık. 1 ay daha aynı serüven , aynı şeyler. Bu klomen ve catlatma ignesi tedavisi kac ay uygulanabiliyor ?

Neden kızlar ya neden olmuyor , çok yoruldum artık. 1 ay daha aynı serüven , aynı şeyler. Bu klomen ve catlatma ignesi tedavisi kac ay uygulanabiliyor ?
3-4 ay diye biliyorum ama emin değilim. Evet çok yorucu bı süreç ama elimizden birşey gelmiyor malisef bak benimde bugün negatif çıktı kendini motive etmeye çalış canım yeni ay yeni umut rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur

hayırlısı boyleymiş üzmeyin kendinizi, inşallah en kısa zamanda saglıkla hamile kalırsınız.
bildigim kadarıyla 3-4 ay ama 6 ay uygulayan doktorlar da var. femara daha etkili diyorlar ama bilmiyorum. yumurta geliştirici igne kullanan arkadaslar da var.

Kızlar ben cumartesi günü çatlatma iğnesi vuruldum az önce bir damla kadar kahve rengi lekelenme oldu normal mi sizce yaşayan var mı bide sancım hala devam ediyor

Kızlar ignenin 14.günü gebelik olsa cok net cikardi dimi kaset testte ?
Bir de ben klomen kullaniyordum herkes femera'dan bahsetmis bu ay femera recete etmesini isteyecegim doktorumun.
Bu arada istanbul'da olanlar hangi doktora takip ediliyorsunuz ?

Çok teşekkürler canım adet gibi duruyor kanama artmaya başladı her ne kadar kahverengi olsa da hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…