Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Kızlar iğnenein 8.günü bugün felaket bir sağ kasık ağrım var sizdede oldumu iğne etkisimi acaba

Regl agrım iğnenin 6gunu basladı hale agrım devam ediyor akıntım devam edıyı uzayan sekılde bu sekılde gebe kalan

Ne oldu canım sonuç acaba

Kizlae iyi akşamlar iğnenin 11.günü kan değerim 0.2 benimde malesef negatif adet ağrılarım başladı 2.gündür doktorla konuştum adeti bekliycez Dedi ama ben hi femera kullanmadım bu ay bnde onu istemeyi düşünüyorum kloemen ve ovitralle oldum bnde feMerar kullanan oldumu daha önce etkisi daha mi iyi kızlar yeni ay yeni umutlar olsun insallah

Canim ben de 2 aydir klomen kullaniyorum bu ay ek olarak ilk defa ovitrelle oldum. Yalniz ben de femera isteyecegim.

Bat 3 Şubat Canim başka testimde kalmadı umudum olsaydı yarın kan vermeye gidicektim ama pek umudum yok adetimi beklicem
Hayırlısı olsun canım ama o çizgi renkli görünüyo yani kuruma çizgisi renksiz olur genelde çok beklediği için de dağılmış olabilir ilk yaptığında ne kadar süre teste bakıp geri bıraktın ki hatırlıyor musun hem daha bata da varmış bence umut hala var

Klomende kullandım, femarada ama femara sanki daha iyi geldi bana kişiyle alakalı bence. Nisa hastanesine gidiyorum, Yenibosna'da

Bu psikolojiyle kiloya da odaklanamıyorum ki birkaç aydır kilo da veremiyorum sabit kaldım boyum 173 103-104 kilo arasıydı yanlış hatırlamıyorsam..

Bu arada bence bu ay tutabılır ılk deneme de tutmayanın ıkkncj ayın da turuyormus genellıkle
Doktorum kan sonucuna bakıp uyguladığımız tedavi etkisini hala gösteriyor bu ay ilaç iğne kullanmayacaksın dedi hadi bakalım inşallah ya.. Böyle şeyler duymak rahatlatıyor beni

Hiç üzülme canım herşey de bır hayır vardır gercekten ben de ılaclardan gec olurum dıye dusunuyordum ama degısık geldı zaten daha yogunlaşmadı beklıyorum
Yaa sen de mi elendin bir sonraki aya saklıyoruz ümitlerimizi Bu arada ben o kadar az adet oluyorum ki bu ilaç ve iğnenin etkisi mi acaba bir de bir yumurtam çatlamamış ondan olabilir mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…