Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk idrar olmayıp bide çok su içip idrarrıda tutmadıysan ne bileyim ondan olabilir. Ama ilk test çok güzeldi kıpkırmızı.sabaha sabredemezsen akşam da su içmeden bir tane denersin olmadı
Su içtim evet canım idrarı da tutmadım zaten çok çıkıyorum idrara sürekli

Reglimi beklicem kuzum daha 9 gün var çünkü. Umutlanmak istemiyorum. Biraz oynadım görünüyor mu benim gördüğümn
Aynen canım gölge var görünüyor ama 9 gün kala çıkmazki normalde neden 9 gün kala yaptın ki
Erken yumurtladın ama döngün çok mu uzun normalde ?yumurtlamanın üstünden 9 10 gün geçti mi yani önemli olan o

Canım ben bu ay iki kez yumurtladım. Biri 16 Aralık Cumartesi biri de 19 Aralık salı ikisinde de pikti baya. Sonra çatladı. Cumartesi olanın üzerinden 9 gün geçti. Regle de 9 gün var. O yüzden keyfine yapmıştım aslında dedim bakayım ne çıkacak

Normalde uygulama da yumurtlamayı 19 Aralık gösteriyordu. Ama ben hem 16 hem 19 da yumurtlama oldu

Normalde uygulama da yumurtlamayı 19 Aralık gösteriyordu. Ama ben hem 16 hem 19 da yumurtlama oldu
16 aralıkta tutmuş olsa bugün zayıf ihtimalle de olsa görülebilir 19 aralıkta olmuş olsa bile bugün görünmesi mümkün değil. O zaman o kıpkırmızı test hatalı bu tarihlere göre o kadar kızarması mümkün değil. Mümkün olması için senin farketmediğin daha erken bir yumurtlamanın tutmuş olması lazım o kırmızı görüntü için. Olasılıklar bunlar
Her halükarda yarın sabahı beklemek şart

Ayyy evet 16 Aralık'ta tutmuş olsa bu kırmızılı test zaten 3 saat sonra oluştu. 3 saat sonra diğer teste de bakiyim nolcak

Bat a son 4 gün kaldı kızlar. Bu sabah erken gebelik testi yaptım tertemiz bir negatif. Olsaydı kesin çıkardı diye düşünüyorum. Adetimin gelmesini bekleyeceğim artık. Umutlar birdahaki döngüye artık.

Bat a son 4 gün kaldı kızlar. Bu sabah erken gebelik testi yaptım tertemiz bir negatif. Olsaydı kesin çıkardı diye düşünüyorum. Adetimin gelmesini bekleyeceğim artık. Umutlar birdahaki döngüye artık.
Erken gebelikse test olsa çıkardı canım ben de de çıkmamıştı umudumuz diğer aya inşallah

Kızlar yaa ben hala annele grubuna gidemiyorum buralarda takılıyorum her an kötü bir şey olacak diye. Çarşamba günü randevum var inşallah güzel geçer
Bizimle de kal oraya da git sağlıklı hayırlı gebeliklerin olsun. Korkma her şey çok güzel olacak pozitif olll

Kızlar yaa ben hala annele grubuna gidemiyorum buralarda takılıyorum her an kötü bir şey olacak diye. Çarşamba günü randevum var inşallah güzel geçer
Ya sen zaten anneler kulübüne gitsen de burda da kal ki bak gör hiçbir şey çıkmayacak canım benim sağlıkla bebişini kucağına alacaksın inşallah hiç endişelenme. Kontrolden çıkınca da yaz bana biliyorsun meraklanırım ben

Ya şimdi benim durumlar karışık bilyorsun oyüzden de gidemiyorum önce bir keseyi göreyim Allahın izniyle kaç haftalık olduğumu bile bilmiyorum. Kız sizi hiç bırakırmıyım sizin pozitif testlernizin koyuluk takibini beta takibi yapıcaz daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…