Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
24u hesaplamaya goreyse degerlendirmeyi sakin birakma kuzucum benim bir ay tahminimden 4 gun sonra yumurtlama olmustu. Akintida yumurtlama sirasinda degil oncesinde olurmus genelde akinti varsa henuz catlama olmamis olabilir.
Valla adete 4 gün kalaya kadar bırakmayı düşünmüyorum ama şeyi bilemedim bir dolu bir boşa mı dönsem? Ne dersin kuşum nasıl ilerleyeyim?

Valla adete 4 gün kalaya kadar bırakmayı düşünmüyorum ama şeyi bilemedim bir dolu bir boşa mı dönsem? Ne dersin kuşum nasıl ilerleyeyim?
Yani hergun iliski olunca spermler sayi bakimindan etkileniyorya kuzum bidahaki sperm en az 24 saatte uretiliyormus o yuzden bir dolu bir bos doktorlarinda hep onerdigi şey. Ama 24unde bugun sabah degerlendirdiysen eger 25inde aksam degerlendirip sonrada gun asiri gidebilirsin öneri sadece. Ay bi birbirimizin iliski zamanlarimizi belirlemedigimiz kalmisti Allah iyiligimizi versin

Hahahshshs evin orta yerinde kahkaha attım çok mantıklı bu arada

Aslinda onemli olan catlama yani catlama oldugunda yumurta saliniyor ve dollenme o gun oluyor diye biliyorum ki o gunu de degerlendirmissin zaten 22side canim.
Ben ovulasyon takibi yapmiyorum ama bende gun asiri gidiyorum
Bende yapmıyordum canım bu ay elimde iki tane test kalmıştı onu deneyeyim dedim. Valla bilmiyorum gün aşırı gittik. Sadece piki değerlendiremedim ama ondan önceki günü ve çatlamayı değerlendirmiştim. Yani gün aşırı bile çok yordu daha da napayım hayırlısı artık

Yoruyor gerçekten yoruyor…

Sünen yapıda yumurtlama akıntısı olur ya onun pembe hali
Ayy ciddi misin heyecanlandım şimdi kaç gündür belimde ağrı, sağ tarafımda da kramp tarzı bir şeyler oluyordu hadi hayırlısı inşallah bu sefer hamileysem kucağıma almak nasip olsun Rabbım beni de hepimizi de hayırlısıyla evladına kavuştursun

Assdddff ay manyak gibi adamların peşinde koşuyoruz naz niyaz kalmadı
Aaa bak ben nasıl bir yöntem buldum gururum iyice ayaklar altına alınmasın diye Şimdi sabahtan sinyalleri veriyorum, artık akşama doğru oluyor, bak sesim çıkmıyor sesim sşkdlfj sanki sabah sapık gibi dolanan ben değilim. Sonra da işte ben koştum olmuyorum hahaha gerçekten yazık bize…

Sende degerlendirmeye devam et ama canim o kadar degerlendirmissin birakma testler yaniltabiliyor bazen. Yorgunluklarimiz bosa gitmesin insallah

Tabi canim bebek yapalim derken bizimde bi gururumuz var
Bu arada havuc suyu iciyorum dunden beri catlasin diye esime de keciboynuzu özü yediriyorum sabahlari. Agzimin tadini bozdun diye soylene soylene. O da sperm kalitesini artiriyormus.

İnşallah yerleşme kanamasıdır canım benimde sağ tarafımda hep bir ağrı kramp vardı. İnşallah hamilesindir canım ve sağlıcakla kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…