Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15 ve 16 ıncı günde yumurtlayanlar varmış bir umut bende beklicem yumurtlamadan önce silik mi çıktı testiniz yoksa hafif belirgin miydi bende çok silik çizgi var hiç koyulaşma olmuyor
Yumurtlama oldu benim. Yumurtlamadsn önce test yapmadım

Merhaba kizlar, daha once bir cok ay grubuna girdim ama iste bekliyorum hala 2 yil oldu
2 ocakta ilk kez tüp bebege baslayacagim insallah ilaçlarimi da aldim, bu ay bize sans ve bebislerimizi getirsin insallah
Sat 4 aralik,
Bat 1 ocak,
Hepinize oldugunuz süreçlerde guzel haberler dilerim

Kızlar bakar mısınız? Sabah 6 gibi yaptım. Sonra karanlıkta beklememek için koydum yatağın kenarına uyuyakalmışım. Sabah uyandığımda böyleydi. Kuruma mı bu?

Eklentiler

• IMG_20231224_092019.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar bakar mısınız? Sabah 6 gibi yaptım. Sonra karanlıkta beklememek için koydum yatağın kenarına uyuyakalmışım. Sabah uyandığımda böyleydi. Kuruma mı bu?
Biraz idrar fazla kaçmış sanki ama kesinlikle var bu testte epey kırmızı da çıkmış . Gözün aydın inşallah sağlıkla tutunur bebeğin

Biraz idrar fazla kaçmış sanki ama kesinlikle var bu testte epey kırmızı da çıkmış . Gözün aydın inşallah sağlıkla tutunur bebeğin
Hepsine 5 damla damlatıyorum testlerin aslında fazla mı oluyor bilemedim Ayyy inşallah ama 3 saat sonra baktım teste. Şimdi bir tane daha yaptım. Onda da gözle görülür hayali bir şey var

Hepsine 5 damla damlatıyorum testlerin aslında fazla mı oluyor bilemedim Ayyy inşallah ama 3 saat sonra baktım teste. Şimdi bir tane daha yaptım. Onda da gözle görülür hayali bir şey var
yok kız ne 5 i 3 damla bile çok geliyor ben 2,5 yapmaya çalışıyorum hatta hep 3 yeter canım
3 saat sonrası olmaz normalde ama bu epey kırmızı , kuruma çizgisi falan değil yani
Yeni testini de atsana bakalım

yok kız ne 5 i 3 damla bile çok geliyor ben 2,5 yapmaya çalışıyorum hatta hep 3 yeter canım
3 saat sonrası olmaz normalde ama bu epey kırmızı , kuruma çizgisi falan değil yani
Yeni testini de atsana bakalım
Yeni testim

Eklentiler

• IMG_20231224_100047.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20231224_095851.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 72
Görüyorum kuzu çıplak gözle hayali fotoğrafta çok görünmüyor. İlk idrarla olanda nasıl öyle çıktı ki
İlk idrar olmayıp bide çok su içip idrarrıda tutmadıysan ne bileyim ondan olabilir. Ama ilk test çok güzeldi kıpkırmızı.sabaha sabredemezsen akşam da su içmeden bir tane denersin olmadı

Böyle gölge görünüyor sanki var aynen, ama ilk idrar değil artık de mi yaptığın ondan dolayı da olabilir belki yarın sabah daha net anlaşılır , kan versen hemen çıkacaktır zaten , inşallah
Reglimi beklicem kuzum daha 9 gün var çünkü. Umutlanmak istemiyorum. Biraz oynadım görünüyor mu benim gördüğümn

Eklentiler

• IMG_20231224_100721.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…