Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah olsunda yaparım üç ay iğne, sağlıkla hayırlısı ile olsunda valla hiç bişey hissetmiyorum yarın başka.marka ile yapcam bakalım , erken testler yaniltabiliyo
Evet onu benxe yaşadım hamilelikten önceki ay çizgi vardı çok silikti ama yokmuş meğerse kasette çıkmamıştı inşallah düşündüğümüz gibi değildir kasette çıkar kuzum

Suan dedim ki keşke bulantım olsa bişey yiyemesem benim porsiyonlar iki katina çıktı diyebilirim
Tövbe de mavişim rezil rüsva oldum bulantı kusma ikilisi cehennemi yaşatıyor insana.

Benim iştahım da bayağı açıldı artık kilo almaya başlarım, istemiyorum keşke hiç almadan doğuma girebilsek.

Allah Allaahhhh, gercekten cok degısık.
ınsallaahhh sonucunuz guzel cıksında kuzum.
Sonuçların Bi kısmı çıkmış maalesef çok kötü
Ha bire geriliyor ileri gideceğine
1 saat de toplam hareket %30 2 saatte %20
ml de sperm sayısı sadece 3 milyon
Morfoloji %50
Hareket aynı gibi ama sayı çok çok düşmüş her testte biraz daha düşüyor Antulus öncesi 2 ay önce ml de 14 milyondu

Yani kreeş vermek mantıklı doğum yapınca en azından rahatlarsın biraz
Bizim sonuçlar çıktı maalesef her teste sonuçlar Bi geri gidiyor anlamadık gitti sinirlerim bozuldu artık

Suan dedim ki keşke bulantım olsa bişey yiyemesem benim porsiyonlar iki katina çıktı diyebilirim
Bulantı konusunu deme öyle cidden kusma koku hassasiyeti cok kötü bısey için dısına cıkıyo artık öğürürken altıma kacırıyorum abartısız bak illet yani tamm kilo almıyosum ama içinden geçiyo illallah ettiriyo seni duanı güzel yap kilo verilir bi sekil de dogumdan sonra

Kuzum.bende kendim gittim.yaptirdim, yoksa doktorlar istemedi. Evde coraspin verdi birde folbiol icicem.folik asit az mis
Zaten neyi tam istıyolar ki herkez biseyler arastırmasıyla buluyo inan ki bak ilk zaman coraspirin yetıyo ama 9 ay boyunca göbekten iğne vuruyosun onu her gittiğim doktora da söyle daha geçen kontrol de iki kişi tanıdım biri 4 aylık biri 5 bucuk aylık ölmüş karnın da sonuc kan pıhtılaşması hemen iğneye baslaman gerek demiş prof orda ugrasıyolardı rabbim kimseye yaşatmasın en yakın arkadaşımın da 5 bucuk aylık ölü doğum yaptı kalbi durdu karnın da kan pihtılaşması onun ihmali olmaz sımdı var 2 cocugu ama ikisin de de iğne vuruldu öğrenir ögrenmez basladı vurmaya rabbim dert verip derman aratmasın doktorlar cidden garip

Allah Allah neden ya bunun başka.bir nedeni olmalı canım, varikosel.varmi ??

Kesinlikle öyle evet ben bunun etrafımda ondan yaptırmak istedim .
Kendi doktorum çok büyük bişey değil dedi.
Pıhtılaşmaya yatkınlık var demiş.
Çok zor Allah kimseye yaşatmasın kuzum❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…