Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimmmmm sağol sorduğun için..

Vallahi ne olsun bu aralar yoğunum giremiyorum yada girsemde bakıp çıkıyorum hemen

Yeni bri haber yok bakalım bu ay ne olucak hayırlısı

Sendne ne haber nasıl gidiyor çok şükür atlattin 3 ayı değil mi kuzum ? Cinsiyeti keisnlestimi pipili mıymış datlu yeğenimiz

Evet sizleri görmek çok güzel
İyiyim bende canlarım şükür.
Aynı devam bıraktığınız gibi nasibimi bekliyorum Birbasak .
Sizin doğumlar ne zaman
Çok dua ediyorum, inşallah minnoşum, en hayırlı zamanda bize mutlu haberi verirsin, çok istiyorum.

Allah kısmet ederse ekimde papatyam.

Sürekli aklımdasın, umutluyum bekliyorum güzel haberlerinizi çiçeğim.

Çok şükür 4 aylığız minnoşum, erkek evet, pipiyi çok net gördük. Babası üzgün.

Sürekli aklımdasın, umutluyum bekliyorum güzel haberlerinizi çiçeğim.

Çok şükür 4 aylığız minnoşum, erkek evet, pipiyi çok net gördük. Babası üzgün.
Uyyy canım çok sağol bende sizleri düşünüyorum sürekli Allah'ın ziniyle doğumu da atlatin istiyorum İnshaAllah

Babasıda üzülmesin oğlunuda çok sevecek nasılsa

Uyyy canım çok sağol bende sizleri düşünüyorum sürekli Allah'ın ziniyle doğumu da atlatin istiyorum İnshaAllah

Babasıda üzülmesin oğlunuda çok sevecek nasılsa
Amin minnoşumm, Allah gönlümüzdekini nasip etsin hepimize.

İkinciye şimdiden tövbe etmişti, belki kız olur diye istiyor şimdi.

Evet sizleri görmek çok güzel
İyiyim bende canlarım şükür.
Aynı devam bıraktığınız gibi nasibimi bekliyorum Birbasak .
Sizin doğumlar ne zaman
Rabbim en hayırlı zaman da hiç de beklemedigin anda versin nasibini canim benim inşallah Eylül başında benim doğum ilkinden dolayı sezeryan olacağım için öyle denk geliyor tabi erken gelmek istemezse
Her biriniz dualarindasiniz tez zaman da sağlıklı hayırlı gebelikler kuzum güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum
Merhabalar iyilik olsun sen nasılsın
Çok şükür canim iyi gidiyor var mı güzel haberler
Yazdı mı herkes burda canım
Çoğunluk yazdı canim sagolsunlar bırakmıyorlar burayı da hepinizin yeri çok ayrı
Amin minnoşumm, Allah gönlümüzdekini nasip etsin hepimize.

İkinciye şimdiden tövbe etmişti, belki kız olur diye istiyor şimdi.
Aaa haklı adam Allah'ın hakkı üçtür bebişim bakk ben şimdiden üçüncü diyorum oda erkekse geliblerimle kendime mutluluklar dileyip bu defteri kapatırım

Benim çalışmalara devam tüp bebek surecindeyim yarin kontrolüm var sizlerde durumlar nedir

Aminn canım benimm ne güzel dua
Allah'ım sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah

Sağol mavisimmmmmm biliyorum en çok sizler sevinceksiniz Allah razı olsun

Ben çok giremiyorum bu aralar yoksa arada yazardım buraya kız senin bebek cinsiyeti belli oldumu en son yoksa söylemek istemesen de sormadım say nasılsın iyisisin kilo aldınız mı dikat ede beliriyor musunuz nasıl gidiyor detaylar alalım maviss_34 canım ne güzel etsinde yazdım sabah sizin yazdığınızı görmek güzel oldu bu topik çok şahaneydi inşaALLAH hamilelik bekleyenler bu ay nasip olur ❤

Özletme kendini sık sık geel. Belli oldu minnoşum cinsiyetimiz erkek. Şimdiye kadar bir kilo aldım sadece, bundan sonra hızlı alabilirmişiz ama bakalım.

Sende ne var ne yok, muhteşemliii haberler bekliyoruz hepinizden, Allahın izniyle en kısa zamanda inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…