Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah silik çıktı kuzum ama erken gebelik diye emin olamıyorum,yarın başka marka yapcam.
İnşallah canım ya
Hadi insallah canım ben hissediyorum sevineceksin Allah yüzünü güldürsün
Valla canım nasip ne zaman bilinmez ama herşey ters geri gidiyor
Canını sıkma moralini yüksek tut elimden geleni yapıyorsunuz zaten insallah sebep de bulunur acaba eşin sitres mi yapıyo sitres de etkili diyolar o kadar takviye kullanmaya artış olması gerekirken azalması tuaf geldi o kadar test tetkik illa ki bısey cıkar cunku kolay geliyo da ondan ne de olsa kendileri ugrasmıyo cok kolay tip bebek sanki teyzem ugrastı yakından biliyorum tabi ki gerekliyse ugrasırsın ama olacakken niye direk bedenine eziyet edesin insallah rabbim mucizeni yakın zaman da versin rabbim nasip etsin canım

Allah razı olsun canım inşallah
Sen nasılsın bebiş nasil

Bende öyle düşünüyorum işte doğal yolla olma şansım varsa hem maddi hem manevi olarak neden sıkıntı çekeyim
İlk defa devlet hastanesinde test verdik moralim gitti yani
Çalışamalr devam ediyor yazıyor eksik değerler var her halde yarın Bi daha bakıcam toplam sperm sayısı yok daha ama ml de en az 15 milyon olması lazım ken 3 milyon çok çok az
Bu arada sen ne yaptın canım

Moralini bozma elinden geleni yap gerisi Allahdan çıkar onlar da hiç bilmiyorum süreç nasıl ama her seyinize baktırıp bısey cıkmazsa bi süre dene hala elde edemezsen oyle tüp bebek ama emin ol oyle gir sürece rabbim nasp etsin Ekim Kasım Aralık ocak subat adeti olmadım canım en son 25 Ocak o arada 2 kimyasal oldu benim isteme sürem kaldım kimyasal dan sonra da benim ikinci bebek rabbim nasip etsin inşallah bekleyen isteyen cabalayan herkese

Herşey Allahtan
Allahım bizede nasip etsin inşallah
Sende sağ salim kucağına alırsın inşallah canım sağlıkla gelsin

Oy teyzesi sevsin onu MaşaALLAH MaşaALLAH rabbim sağlıkla kucağına alıp sevip koklamaya nasip etsin sana ve hamile olan herkese ve hamilelik dileyen herkeslere.. Ben çocuğu okula götür getir kilo vermeye odaklandım hala pas geçiyoruz.. nasipte varsa olur nasılsa hayırlısıyla... Ve amin amin güzelim kendine dikat et canını sıkma hiç birseye bide tatlılardan uzak dur son aylar rahat geçsin inşaALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…