Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ee hamilelikte 15-18 kilo alınması standar bu 25 yolu var kimisinde.. az az sık sık ye ayrıca fazla değil 2. Term de haftada 1 kilo alınması normal MaşaALLAH 5.5 aylık oldun az kaldı sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip olsun inşaALLAH yakışıklıyı

İnşaALLAH kendilinden nasip olur tedavi sürecinde kendilinden hamile kalanlar çok okudum sende onlardan biri olursun rabbimin izniyle

Ona takılma canım keyfi yaşayan ay hamile kalan çok belli olmaz seninde çok yakın güzel günler inşallah merak etme
sabah ıkı ayrı marka yaptım kuzular, artımed nagatıf.
erken gebelık golge gıbı demekkı kendı cızgısı cıkıyor hıc olmazdı her ay yenı bıseyler yaaa..
neyse bır an once tup bebege baslamak ıstıyorum ama oda en erken temmuz sonu olur sanırım.

Cıkmaz ama ya kaç gün varki adetine durduk yere silik cızgi cıkartmaz hassas test sonuc da benim 6 gün varken cıkmıstı adete labaquikde kaset test de ama 11 günü yumurtlamıstım

Cıkmaz ama ya kaç gün varki adetine durduk yere silik cızgi cıkartmaz hassas test sonuc da benim 6 gün varken cıkmıstı adete labaquikde kaset test de ama 11 günü yumurtlamıstım
kuzum 11 ınde yumurtlama oldu benım mayıs 11.
12-13 catlama dıye dusunuyorum.
adet tarıhım 27 mayıs gorunuyor kuzum olsa cıkardı dıye dusunuyorum.

kuzum 11 ınde yumurtlama oldu benım mayıs 11.
12-13 catlama dıye dusunuyorum.
adet tarıhım 27 mayıs gorunuyor kuzum olsa cıkardı dıye dusunuyorum.
Hayırlısı olsun 14 günden itibaren saysan 12 gün bugun bekle bakalım 2 gün daha olmazsan bakarsın insallah mucizen seninledir

Bekle bakalım canım erken gebelik yanıltıyor evet ama bazen de şaşırtıyor hiç belli olmaz
Tövbe de mavişim rezil rüsva oldum bulantı kusma ikilisi cehennemi yaşatıyor insana.

Benim iştahım da bayağı açıldı artık kilo almaya başlarım, istemiyorum keşke hiç almadan doğuma girebilsek.
Hahahha başıma gelmediğinden normalmiş gibi düşünüyorum
Yani kreeş vermek mantıklı doğum yapınca en azından rahatlarsın biraz
Bizim sonuçlar çıktı maalesef her teste sonuçlar Bi geri gidiyor anlamadık gitti sinirlerim bozuldu artık
Evet canım o bakımdan düşündük şimdi bebek doğunca versek yanlış dusuncelere kapilabilir Rabbim hakkınız da en hayırlısını nasip etsin inşallah bütün olumsuzluklar kalksın ortadan
Kilo veriliyor canim o sıkıntı değil sıcak yaz günleri ağir geçirmek çok sıkıntı hiç başıma gelmedi merak ediyorum
Göbüş biraz kendini belli etmeye başladı ama hala yukarıda biliyo musun
Senin nasıl oldu iyice belli olmuştur hamile göbeği
İyice belli artık canim göbekten çok bebeğe döndü artık baya baya hissediyor musun hareketlerini
Amin canım inşallah bunda da alacagm galiba o kadar sağlıkla gelsin de napalim kilo dediğin veriliyor sen neler yapıyorsun nasılsın bakalim

O zorluyo canım yazın son zamanları hele bide pastırma sıcakları dedikleri oluyor ya oğlum da resmen nefes alamıyordum geceleri karnımı balkon taslarına yaslıyodum gecenin 3 ü kalkıp da sağlıkla doğsunlar sayılı gün cabuk geçiyo çekiyoruz bi şekilde maviss_34

Iktirme seyirme şeklinde hissediyorum canım benimde yakında tamamen hamiş göbeğine döner

Amin minnoşum benim.
Güzeeeel, kilo verdikten sonra hamile kalman daha iyi olur. Öp oğluşu benim yerime bir.

Çok tatlı yiyorum, engel olamıyorum. Ama olmalıyım!

Amin minnoşum benim.
Güzeeeel, kilo verdikten sonra hamile kalman daha iyi olur. Öp oğluşu benim yerime bir.

Çok tatlı yiyorum, engel olamıyorum. Ama olmalıyım!
Ya iste şeker testi yapilinca o arada yeme bari 28. Hafta da yapiliyordu galiba.. ayrıca erkek bebek tatlı Yemen normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…