Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde bat 21i ama ben catlatma iğnesi attım 7sinde 8de catladigini düşünüyorum akıntı ve ağrıdan bende bugun silik çizgileri gördüm birde kaset test yapın

4pik 5yumurta akı gibi olan o akıntıyı görmüştüm reglimi 18-19 gibi bekliyodum ama vücut salgılarım beni yanılttı sanırım hala Regl olmadım yarın olucam muhtemelen.Bu durumda 6sı yumurtlama oluyo ve biz nasıl olsa 4-5civarını değerlendirdik artık gerek yok diye 6sında bişey yapmadık.Sonra vay efendim neden hamile kalamadımGerçi sperm yaşıyo uzun saatler de denk getiremediysek demek..Yine Regl olsam da kurtulsam zamanları geldi ne yazık ki.Şubata da geçsem mi geçmesem mi bilemedim bi ay daha bu ay olduğu gibi takip edersem mental sağlığımı koruyamicam sanırım İnsan bukadar emek verince de günlük hayatına devam edemiyo ne biliyim reglim 4gün geçmiş farketmemişim hadi bi test yapym diyenlere benim aklım hiç ermiyo benim

Ya seninki hele çok belli yani kesin çıkacak yumurtlamanin üstünden ne kadar geçti biliyor musun
Benim şüpheli ne çıkar bilemem ama inşallah güzel sonuçlar çıkar
15 gün diye tahmin ediyorum canm. Akıntının fazla oldgu gunleri degerlendrdık sadece 4 gün üst üste okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…