Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar yumurtlama olmadan adet olunur mu bilgisi olan var mı. her adet olan yumurtlama görmüş mü olur

Benimde çok az yok sayılır hatta
Kan vercem mi kuzum sen. Ben adet gunum un geçmesini mi beklesem ne yapsam dyorm bilemedim.
İlk gebelgmde kan verdim boyle erkenden degerm dusuk cıktı 2 gune bır kan alıp durdular takıp etmek ıcın ondan smd beklesem mi dyorm bılemedim.

Bende bunu soracaktimm akıntı falan var mı? Benim çok çok hafif beyaz gibi o da anca afedersin peçeteyle silince
Akıntısız hamile olur mu ki
Tabiiki her gebenin akıntısı farklı. Bazilerş gebeliği boyunca kupkuru oluyor bazilerinin de akıntısı çok fazla ve cok sulu oluyor hatta regl olduklarını düşünüyorlar sık sık

kızlar yumurtlama olmadan adet olunur mu bilgisi olan var mı. her adet olan yumurtlama görmüş mü olur
Hyr her adet olan yumurtlama görmüş olmaz. Yumurtlaması olmayan kadınların adeti biraz gecikir, lekelenmeyle başlar yavaş yavaş sökülebilir. Gecikmesinin sebebi de vücut yumurtlama olmadı diye ne zaman adet olacağını bilmemesidir.

Her adet yumurtlama değilmiş guzum ya .bende şok olmuştum 12 ay 12 kere yurimurtluys sanıyordum senede ortalama 6-7kere oluyomuş yumurtlama

Verdim ben kanı dayanamadım ki sonuç bekliyorum hatta ama sen bilirsin senin çok belli güzel bi sonuç çıkar yani ben var mi yok mu emin olmak için verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…