Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen aynne kuzum nasip. Benim de 4.gunum tekrar aşılama yaptiracagim ya o yüzden klomene başladım. İnşallah iyi geçer randevun gönlünce olsun

Benim de çok affedersin çok koyu renkli ve yoğun kivamli bı akintim var. Normal kırmızı değil yani. Dr rahim duvarimin biraz kalın olduğunu söyledi zannımca onu atıyor vücudum. Bu ay aşılama tutmazsa biraz ara vercegim dr islerine

Sabah gidicem nasipse kuzum okadar şaşrdm ki bu ay hiç degerlendremedık gunleri dye uzuluyordm. Rahım duvarım inceydi ama Allah ol deyince oluyor
Ya seninki hele çok belli yani kesin çıkacak yumurtlamanin üstünden ne kadar geçti biliyor musun
Benim şüpheli ne çıkar bilemem ama inşallah güzel sonuçlar çıkar

Evett aldım ne olur olmaz diye ordan bakıyorum zaten e nabiza geç dusuyo bazen hiç düşmüyor bile
Bi doktora mı gitsen acaba kontrol icinn
çalışmıyor olsam kalkar kalkar giderdim ne güzel çalışınca izin sıkıntısı falan çok oluyor .şu ay geçsinde hele gynositola başlıycam . keşke femara kullansaydım bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…