Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurta akı yanıltmaz. Ya ikinci faz 14 gün değilde 16 gün sürüyor ki bu da gayet normal, ya adetin stres gibi faktörlerden dolayı gecikiyor, ya da gebesin Ben de mental sağlığım için bu ay hiçbir şey takip etmek istemiyorum hatta telefonumdan bile uzak durmak istiyorum.

Canım lar yazan herkese tesekkur ederim kaçrdgm cevap vermedim varsa toplu sekılde nurdan yazayım.. Cok sevındım heyecanlandım korktum her duyguyu aynı anda yasadım suan.
Rabbim sabırla bekleyen herkese nasip etsın.
Topikte ki diğer gebeleri de tebrik ederim. Rabbim saglıklı hayırlı gebelıkler nasip etsin. Yarın kan veririm buyuk ihtimal yazarım mutlaka herkese teşekkür ederimmm

Türkiyede böyle olabilir ama almanyada değil. Orada 1 hedefleniyor artık. Ben de onlara uymak istiyorum. Umarım izin veir aile hekimim

Hamile değilim ondan eminim reglim de takvime göre zaten 20siydi ama ben heralde hsg tarih oynattı diye düşündüm.
Valla yapabileceksen en güzeli telefondan uzak durmak çünkü insan meraktan herşeyi didik didik ediyo.Biz bi tık abartıp günlere göre takip ediyoduk işte şuan döllendiyse şurda şimdi kanaldan geçiyo bugün yarın yerleşir filan diyeAşırı kaptırdık bildiğin gibi değil.Sonrası da tabiki hüsran.1 ay yurt dışında olucam ben de öyle dağıtmayı düşünüyorum belki bi işe yarar

Benim bu ay adetim 2 gün erken geldi genelde hsg cektirenlerin erken geliyormuş. Ben de öyleyim her belirtiyi nette aratırım bu belirtiyle gebe kalanları bulurum haha. 1 ay yurtdişi çok iyi gelecek size, biz de 1 haftalığına kaçmak istiyoruz o arada telefonumu hiç kullanmak istemiyorum buraya da uğramam

Bende gaza geldim de yaptm bugun daha 4 gun var adetime hıc beklemiyordum bu ay ama anında gordum pozitifi darısı tum isteyenlere

Tesekkurler bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…