Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de çok affedersin çok koyu renkli ve yoğun kivamli bı akintim var. Normal kırmızı değil yani. Dr rahim duvarimin biraz kalın olduğunu söyledi zannımca onu atıyor vücudum. Bu ay aşılama tutmazsa biraz ara vercegim dr islerine
Benimde koyu renkli oldu ama daha önceki aylardaki oldu regli sonunda düzeliyor bunu da sakın takma tamam mı akışa bırakıyoruz bu ay

Valla zırlayacağım 2 gün sonra ama senin adına aşırı sevindim gerçekten insallah sağlıkla kucağına almak nasip olur canım benim güzel hamisim🤰🧿
Benim de belli değil ki daha çok silikti çizgiler inşallah güzel bi değer cikar bi an çok tedirgin oldum 🥲

Pozitif sonucu gören herkesi tebrik ederim 💙 göremeyip sabırla bekleyen herkese de hayırlı sonuçlar dilerim. Ben de bat ın 6 gün öncesinde predictor ile test yaptım bu öğlen, silik çizgiyi gördüm elhamdülillah. 8-9 u yumurtlama diye düşünüyorum. Tabii süreç uzun, kan testi vermek ve gecikmeyi beklemek gerek. Allah hepinizin gönlünüze göre versin, güzel haberlerinizi alalım inşallah 😊

Pozitif sonucu gören herkesi tebrik ederim 💙 göremeyip sabırla bekleyen herkese de hayırlı sonuçlar dilerim. Ben de bat ın 6 gün öncesinde predictor ile test yaptım bu öğlen, silik çizgiyi gördüm elhamdülillah. 8-9 u yumurtlama diye düşünüyorum. Tabii süreç uzun, kan testi vermek ve gecikmeyi beklemek gerek. Allah hepinizin gönlünüze göre versin, güzel haberlerinizi alalım inşallah 😊
Hayirlisi olsun inşallah bat 22 Ocak mı canim bugun 22 ocaklar coşuyor bak sende kan ver güzel haberler alalım inşallah ♥️

X