Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle deme amaa bı olur ki rabbim istedikten sonra bak sok olursan gorurwun

Benim ilk bebeğim 3 yıllık evliyken oldu kayananm hep
Şu sizden sonra evlendi iki bebesi var şu sizden sonra evlendi üç bebesi deyp durdu
desin desin dursunlar. Zaten çevre baskısı strese itmiyor mu? Bizimkiler güya beni düşünüyor aman kafanıza takmayın mutlu olun elbet olur şu bu ama her gün de arayıp sorarlar. Yani ben bu konuyu unutmak isterken hatırlatmaya çalışmak neden ?

Ben kasımın sonunda evlendim kız erkene de almadık niye almadık bilmem evlendik gecesinde akşam 8 den sonra yasak geldi şansımıza bizim de doğu turu az yalan oldu ama napalim olduğu kadar
Hee sen o zaman kapanmadan hemen önce mi yaptin düğünü geçen sene kasımda. İlk temmuzun birinde açıldı ya düğün vs. Hiç bisey belli değildi yani düğün bile nasip olacak kimse bilmiyor herkes başka bisey söylüyordu salon sahibine soruyoruz o da bilmiyordu ama sukur allahtan o güzel geçti biz birde yemek veririz gündüzden düğün günü onu yaptık 1 hafta sonra yasaklandı sansimi orda kullandım herhalde
Bende antalyaya almistim nasip olmadii

Kesinlikle tam olarak bende böyle düşünüyorum ki doktor da olman taraftarı değilim arkadaşlarımız düşük yaptı aşıyla vs dedi dedim aslaaa yani yapmam
Yaptırana da saygı duyuyorum yaotirmayan tek kişiyim ailede ama ben bu bebek için bu kadar ugrasiyorsam bu kadar ilaç kullaniyorsam bilmediğim bı şeye deneme tahtası yapamam.

Niye çok mu ağrıdı yüzündeki envai çeşit yerlerin yoksa bişey mi oldu
Ahahahah Diline dolandınk yandık valla. Dişlerim beybisi geçen anlatmıştım ya, kanal yapması gerekirken dolgu yapmış iki dişimi, hem zamanım hem param çöp oldu, çektiğim acı da cabası. Şimdi yeniden…

Ay çok fena burnum tıkandı.Alırım bi ‘bu gebelik belirtisi,bata kaç gün kaldı’ nızı
“Hamileliğin ilk ve son aylarında östrojen ve progesteron hormonları ciddi düzeyde artış gösterdiği için burun içindeki dokular ve damarlar ödem toplar. Bu nedenle anne adayında burun tıkanıklığı şikayeti başlar. “ demiş google amca

Hemen kapanmanin olduğu geceydi işte tek içimde kalan kına oldu gizlice evde yaptım bende oda güzel oldu ama tüm salonu boşaltıp yaptık kiyiydi ama gene de arada koyuyor o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…