Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bu ay olmazsa 2 ay boşum yine denicem biseyler. Asilamadan önce de 2 ay yalnızdım arı sütü inofolic combi falan kullandım aşılamaya hazırlanmıştım
Şimdi de bunu denerim birde yürüyüşe başlarım artık napayim insan da elinden geleni denemek istiyor ne kadar ümit olmasada
Arı sütü bal poleni bende bu ay denedim. Klomende kullanmıştık ama 10 mm di büyümemisti sonra 4 gün sonra yumurtlama gördüm bende sasırdım arı sütüne bağlıyorum işe yarıyor ama düzenli 2 3 ay kullanmak gerek. Aynen canım olsun hamile olana kadar böyle devam

Ben de bu ay olmazsa 2 ay boşum yine denicem biseyler. Asilamadan önce de 2 ay yalnızdım arı sütü inofolic combi falan kullandım aşılamaya hazırlanmıştım
Şimdi de bunu denerim birde yürüyüşe başlarım artık napayim insan da elinden geleni denemek istiyor ne kadar ümit olmasada
2 ay eşin yok mu canım mesleğinden kaynaklımı

Hemen kapanmanin olduğu geceydi işte tek içimde kalan kına oldu gizlice evde yaptım bende 😂 oda güzel oldu ama tüm salonu boşaltıp yaptık kiyiydi ama gene de arada koyuyor o 😂
Ay valla bi kapattılar bi açtılar ya o ara bende karıştırdım 😂 bana herkes eylul ekime al tarihi o zaman daha rahat olur diyordu bende dedim ya kapanırsa? İyi ki de temmuzda yapmışım diyorum

Yaaa kizlaaar bide şu var yani.. gebe olana kdar belirti ararız gebelikten sonra belirti olmayınca neden belirti yok diye korkmaya başlarız busefer de .. ne belirtiymisss gebe olunca bile rahat yok beaaaa:KK64:

Ay valla bi kapattılar bi açtılar ya o ara bende karıştırdım 😂 bana herkes eylul ekime al tarihi o zaman daha rahat olur diyordu bende dedim ya kapanırsa? İyi ki de temmuzda yapmışım diyorum
Tabi canım en iysii olmuuus bizim teee korona yokken tarih belliydi iki farklı şehir olunca ara tatile gelsin vs diye i tarihe almıştık değişmedi hiç

Arı sütü bal poleni bende bu ay denedim. Klomende kullanmıştık ama 10 mm di büyümemisti sonra 4 gün sonra yumurtlama gördüm bende sasırdım arı sütüne bağlıyorum işe yarıyor ama düzenli 2 3 ay kullanmak gerek. Aynen canım olsun hamile olana kadar böyle devam
Ben 2 ay arı sütü diğer aşılama olacağım ayda karışım olarak kullandım ama arı sütünü kullandığım aylarda adetim çok sancısız geçti biliyo musun yumurtlama falan kontrol etmedim ama

Benim boğazım ağrımaya başladı kızlar 😂😂😂😂 bende grip olmayim diye 3 gündür herifle uyumuyorum hasta diye bileydim tuhh
Hahah deli ya 😅 bende 5 ay boyu belirti aradım herşeyi hamileliğe bağladım hamile kaldığım ay hiç aklıma gelmeyen olmuştu mesela sivilceler 😅 normalde hiç yok sivilceler çıkmıştı yüzümde hormonlara birsey oldu sonunda die korkmuştum

Tabi canım en iysii olmuuus bizim teee korona yokken tarih belliydi iki farklı şehir olunca ara tatile gelsin vs diye i tarihe almıştık değişmedi hiç
İşte bizde iki farklı şehirde gibiydik eşimin isinden hiç bisey belli değildi birde korona her an iptal olacak gözüyle bakmıştım dedim açıldığı gibi kaçırmayalım bari 🤣

X