Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani bilmiyorum ben biraz asi konusunda karşıt diyemem ama gereksiz bulanlardanim o yüzden hep kaçtım sürekli seyahat ettiğim halde verdim testini gittim yani HES zaten kolay bı tanesini 1 yıl kullaniyosun
Bende kaçtım ama en sonunda oldum.zaten bütün ailem oldu.eşim zaten işinden dolayı hepsini çoktaaan oldu.ay onlara olanlar bana da olsun bari kaçış yok die oldum

Bizim gelin Nisan da evlendi aralıkta doğurdu o Nisan da da önce hamile kalmış zaar
Ay hiç demeyin onu benden 9-10 ay sonra 4 kuzenim peş peşe evlendi sırayla nisan sonu itibariyle doğumları başlıyor hepsinin. Hani ne ara hamile kaldınız ne ara evliliğe adapte oldunuz da annelik seviyesine gwçtiniz. Biz mi ağır hareket ediyoruz napıyoruz

Aaa sende benim gibi yenisinnnn ben de korona geliniyim ama sonra gidemem diye gittim pişman değilim restoranlar kapalıydı yemek yiyemedik açtık hep ama olsundu
Ahaha evet geçen yıl temmuzda evlendim açılır açılmaz hazirandi aslında hem eşim suriyeden bi gelemedi hemde korona patlak verince temmuza almıştık. Ben yine de 1 2 ay kalincaya kadar iptal etmedim ama baktım yok hiç bisey belli değil düğün bile iptal ettim artık
Ömrümde bi düzgün tatile gidek dedik o da olmadı bak bak sözde şanslıyım ben kadir gecesi doğmuşum ya

Benim ilk bebeğim 3 yıllık evliyken oldu kayananm hep
Şu sizden sonra evlendi iki bebesi var şu sizden sonra evlendi üç bebesi deyp durdu

Canım ya seni çok iyi anlıyorum ama eminim doğru zamanda çok sağlıklı bir evladımız olacak sadece sabır. Gynositolu aldım şimdi sipariş verdim bu ayda olmazsa o takviyeye sarılıcam bir umut..

Yani bilmiyorum ben biraz asi konusunda karşıt diyemem ama gereksiz bulanlardanim o yüzden hep kaçtım sürekli seyahat ettiğim halde verdim testini gittim yani HES zaten kolay bı tanesini 1 yıl kullaniyosun
Ben de bebek dusundugum için yapmadım. Kendim için korkmuyorum ama daha oluşmamış bı bebegim ya da organları genleri yeni oluşan bı bebeğin hiç bilinmeyen bı aşıya maruz kalmasini istemedim. Naçizane fikrim bu konuda böyle. Üzerinden yıllar geçmiş olsa sonuçları kanitlansa tamam ama şu an deneme yanılma yoluyla yapılıyor her şey bu da guvenimi sarstı

Ben kasımın sonunda evlendim kız erkene de almadık niye almadık bilmem evlendik gecesinde akşam 8 den sonra yasak geldi şansımıza bizim de doğu turu az yalan oldu ama napalim olduğu kadar

Canım ya seni çok iyi anlıyorum ama eminim doğru zamanda çok sağlıklı bir evladımız olacak sadece sabır. Gynositolu aldım şimdi sipariş verdim bu ayda olmazsa o takviyeye sarılıcam bir umut..
Ben de bu ay olmazsa 2 ay boşum yine denicem biseyler. Asilamadan önce de 2 ay yalnızdım arı sütü inofolic combi falan kullandım aşılamaya hazırlanmıştım
Şimdi de bunu denerim birde yürüyüşe başlarım artık napayim insan da elinden geleni denemek istiyor ne kadar ümit olmasada

Yaa ben covidim, virüsün tüm belirtileri hamilelik belirtisi gibi geliyor.. halsizlik, baş dönmesi, bel ağrısı bi de acaip iştahım açıldı ne alakaa anlamadım
Benim eşim oldu covid acayip yiyordu bana da Dilara ben doymuyorm diyordu ama belirti falan olmadı onda üç aşısı vardı

Kesinlikle tam olarak bende böyle düşünüyorum ki doktor da olman taraftarı değilim arkadaşlarımız düşük yaptı aşıyla vs dedi dedim aslaaa yani yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…