Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk ay korunmussun işte şimdi ilk ayla ikinci ay bir miydi sebebini böyle öğrenecekmişsin demekki ay ne biliyim işte Allah verdikten sonra hepsi bahanesi işte

Gerçekten hayatımın şokunu yaşıyorum o kadar kendime inanmıyorum ki bu ay
Ya hala kanitlanmamos da olsa bir cozgim vardı ya hani her neyse ben bu ay başta bı hevesle belki diyordum sonra belirtilerle yok asla dedim hala adet olacak gibiyim en ama bilmiyorum hatta her seferinde sivilcelenmem olur gene çok fazla çıktı bilmiyorum

Bak seninki arka arkaya çıkan sonuç böyle ama hala umut var yanii sabah ilk idrarla yap öyle daha iyi olur aradan bi kaç gün geçmiş olsa yok olabilir diyicem sana

Canım kalktı ama yine neye göre kime göre çalışıyorum iş yerinde mecburi.son ana kadar bekledim ama maalesef kaçış yok. Yasaklarda da pcr testi kalktı yine hes koduyla sorgulama devam ediyor
Yani bilmiyorum ben biraz asi konusunda karşıt diyemem ama gereksiz bulanlardanim o yüzden hep kaçtım sürekli seyahat ettiğim halde verdim testini gittim yani HES zaten kolay bı tanesini 1 yıl kullaniyosun

İlk ay korunmussun işte şimdi ilk ayla ikinci ay bir miydi sebebini böyle öğrenecekmişsin demekki ay ne biliyim işte Allah verdikten sonra hepsi bahanesi işte
Ahaha doğru ya degildi herhalde ahaha ay hiç gülesim yoktu dalgaya vuruyorum artik belki balayına gidebilsem bende rahat kafayla yapabilirdim korona sagolsun iptal oldu
Aynen öyle ya resmen lafımı yuttum sanki ama

Ahaha doğru ya degildi herhalde ahaha ay hiç gülesim yoktu dalgaya vuruyorum artik belki balayına gidebilsem bende rahat kafayla yapabilirdim korona sagolsun iptal oldu
Aynen öyle ya resmen lafımı yuttum sanki ama
Aaa sende benim gibi yenisinnnn ben de korona geliniyim ama sonra gidemem diye gittim pişman değilim restoranlar kapalıydı yemek yiyemedik açtık hep ama olsundu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…