Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay onu bende kullandım yumurtlama zamana akıntım ilk defa daha yoğun ve farklıydı ama aşı oldum hepsi alt üst oldu

Sorma çok öfkeliyim, aa bir de kanal yaptırmıştım ona, onu da yapamamış bu doktor tekrar yapacak. Çok iş var çok yorgun hissediyorum kendimi.
Hangi şehirdesin ? İzmirdeysen yardımcı olurum Balıkesir’de de annemin çok iyi bi diş doktoru var elimizden gelen bişey olursa…

Ben 2 ay arı sütü diğer aşılama olacağım ayda karışım olarak kullandım ama arı sütünü kullandığım aylarda adetim çok sancısız geçti biliyo musun yumurtlama falan kontrol etmedim ama
Sancısız olması güzel ya genellikle pcolular çok sancılı geçiriyor mesela

Hangi şehirdesin ? İzmirdeysen yardımcı olurum Balıkesir’de de annemin çok iyi bi diş doktoru var elimizden gelen bişey olursa…
Canımsın teşekkür ederim, Adana’dayım. Bu yeni bulduğum iyi gibi, iki katı fiyat ama muayene esnasında emin oldum, diğeri hep beni düşündürmüştü. Son pişmanlııık neye yararr her şeyin bedeli var dırırırı

Gölge var gibi canm benmde iki gün önceden böyleydi gölge gibi kan verdim 9 çıktı adet olmadım bakalım doktorum kimyasal ya da gec döllenme olabilir dedi üzülme sakın iyi düşün iyi olsun adet olmadığın sürece umut vardır

Biz zaten bu şartlarda bu hamileliğe nasıl umut ediyoruz benimki de göreve nöbete gitmez gitmez yumurtlama dönemi gider
Ay sorma bazen bende öyle diyorum. İlk gelsin hsgyi cektireyim dedim sonra gelsin asilamayi deneyeyim dedim arada denediğim klomen letu hariç
Adam da isyan modunda artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…