Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ederim canım ama olumsuz düşünmeyelim benimde çok umudum yok ama arada bi hamilelik hissiyatı gelmiyor değil o yüzden akışına bıraktım bu ayda olmazsa artık önümüzdeki ay kısmet olur insallah
Ben bu ay 2. Hsgyi cektirdim artık ona bile umut baglayamiyorum geçen ay aşılama tutmayınca ona çok umut bağlamıştim gördüm sonra yıkılmayi o yüzden artık umut başlamamak en iyisi diye düşünüyorum bi kaç takviye sonra normal hayatımız gibi devam etmek sadece bunu istiyorum

Kızlar tükürükle bakılan ovulasyon testi yapmışlar epttavm de gördüm 279 tl sinirsiz kullanım ay daha neler göreceğiz bakalım doğurana kadar
O yeni brisey degil aslında ..belki turkiyede yoktu ben onu denemiştim birkaç gün Avrupa'da vardı zaten .. ama ben güvenilir bulamam onu yaa..

Hamile olan arkadaşlar belirtileriniz arasında üşüme varmıydi acaba bildiğiniz ayaklarım donuyor kalın çorap ve patik giydiğim halde
Hamile olmadım hiç ama çevremden bunu çok duydum. İlk zamanlar çok üşüdüklerini ayaklarını ısıtamadıklarını söylerlerdi hep. İnşallah sende öylesindir. Bat ne zaman

Kız ben hastalandim diye üşüyorum bence belirti olur mu ya kafami karistirdiniz
Ahahhah bilmiyurm ki epey üşüyen varmış aramizda bu soğukta üşümeyi de gebeliğe yorduk ta Allahım duy sesimizi
Aslında benim aklımda yoktu başka topiktw arkadaş çok ama çok üşüdüğündden bahsetti ve o ay hamileymiş gerçi o ağustos ayında üşümüş

Bak onunki belirti olabilir. Bize baksana Ocak ayinda üşüyoruz vay be inanılır gibi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…