Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar banada bi bakar misiniz oncelikle adet gecikmesi hep yasiyorum yani pkosluyum. resimde alttaki adet gunumde yapmistim usttekini de 10 gun gectikten sonra yaptim ilk basta bisey yoktu unuttum 5 dk sonra bakarim diye kenara koydum baya sonra baktim oyle hafif bi iz var ama kuruma olabilir mi kirmizi gibi degil cunku bide alttakinde cikmadi ustune 10 gun gectigi halde simdikinde cikti olabilir mi oyle yoksa test yapayim mi tekrar napayim kafam karisti

Eklentiler

• 20220115_234013.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 50
Bende pişmanım ama yasaklardan dolayı mecburen diğerlerini de yaptıracam

Kuşum dükkanda usuttum doğal gaz yok elektrikli soba ile ısınıyor bugün burası buz gibi. Ondan usuttum. Kız böyle belirti mi olur
Geçmiş olsun canım..

Korkuyorum artık yarın birgün "kadın olmam en büyük belirti" dicez diye artık
Tirlatmadan hepimiz bir hamile kalabileydik

Evet ama 4 yıldır bende nasıl bırakayım

Kız onlar adapte olduklarından değil bence evliliğin ilk ayı kafa rahat her şey toz pempe tam o anda çocuk düşünmeden birliktelik zaman nasıl geçti anlaşılmıyorda üstüne
Ama bizde o zamandan geçtikk yani ben ilk ay korundum sadece diğer ay eşim çok isteyince dedim ki bi kere denicez bak tutmazsa bi daha acma konusunu 1 2 sene. Şansıma o ay da adette cok ağrım sızım olunca doktora bi gittim ben şok kist varmış adam demesin mi zor olur diye. İstemeyen ben gözlerim dolu dolu çıktım odadan

Kuruma cizgisini bilmiyorum kuzum ama baya çizgi var bı de dediğin gibi önceden olmayip son testte olması falan hadi inşallah vardır kuzum ya

Hayattaki tüm sanslarini orda kullaniyorlar sanırım

Biz daha ayak dikelim
Ahaha valla ya sorma ama biz bu kadar kafaya takmayla amuda bile kalksak olmaz dedim ya sabah ilk aydan hamile kalmış adeti geçmiş kopkoyu çıkmış gebelik testi, kan vermeye git diyorum mırın kırın acaba bilemedim var midir ben bi 5 gün daha bekleyeyim falan kız hiç mi heyecaniniz yok

Canım idrar uçucu bir madde olduğu için dakikalar sonrası böyle olması normal ama regl olmadığın sürece umut var demektir umarum mucizen seninledir amin

İlk dkdan olunca herhalde idrak edemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…