Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inan hiç bilmiyorum bitanm hiç bir damla lekelemem bile olmadı akinti bi defa fındık kadar bi beyaz akıntı oldu tuvaletteyken aniden düştü sonra bi defa sarı oldu sonrasi akıntıda hiç olmadı şuan itibari ile 17 si adet olmam lazım oldum oldum olMadim kesin biseyler var derim o zaman
İnan bende hiç böyle çizgiye denk gelmedim ki 1 buçuk senedir yardimci olabilsem hep bembeyaz çıktı testlerim. İnşallah allahtan ümit kesilmez diyelim yine de ya🤲

1 yıl olucak nerdeyse normalde adet sandım 1 hafta önceden başlar alt karnında ağrı olurdu ama bu ay hiç öyle bisey olmadı memeler şişmezdi şimdi oda şişti çok değişik şeyler yaşadım ama hiç bilmiyorum ya çok yıkıcı bi durum☹
Sen yinede batin üzerinde birkaç gün geçmesini bekle.. erken gebelik testi diye sonuç doğru olacak diye bir kaide yok. Hemen üzülme

Her hamilelik farklı olur diyorlar yine de sen ümidini kesme hiç belli olmaz. Bi kere geçen sene benim öyle üst üste iki ay oldu o kadar çok geldi ki bembeyaz anlamadım
Vücut adapte mi olamıyor noluyorsa 2 ay var 2 ay yok🤣
İyice sıyırdık vücut da bizim yoldan ilerliyor böylelikle dogurana kadar kafayi yemezsek iyi😂

Nasip kuzum nasip varsa gelir bulur bizi yoksa da ben yirtsam kendimi sabah öğle akşam tarçın da yaksam olmaz.
Kuşum sen bişey yakmasan mı 😅Adam belli ki oralı değil.Boşver romantizmi işten gelsin soy kapının eşiğinde,koridorda yapıştır gitsin.Dikersin yarım saat bacakları sonra kalk napıyosan yap 😅

Haberdar edersin canım 21ine kadar kendimden ümidim yokta inşallah sen ve bekleyen herkes güzel haber alir🤲
Ederim canım ama olumsuz düşünmeyelim benimde çok umudum yok ama arada bi hamilelik hissiyatı gelmiyor değil o yüzden akışına bıraktım bu ayda olmazsa artık önümüzdeki ay kısmet olur insallah 😊

X