Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gri pijamayi giyip onları işte gri pijama şart ben nazlı değilim ama çok nazlanmak istiyorum gebelikte
Şimdiden hazırla bak sonra alışma süreci filan derken gebelik biticek lohusalık başlicak.Birbirinden zorlu parkurlar bunlar.Bizimki bi de kalabalık aileden geldiği için çok sayıda çocuk istiyo bakalım 1.den sonra hala istemeye devam edicek mi

Biliyorum canım bunu görmüştüm zaten adet gunundesin 20 değer de olsa çıkardı acaba kimyasal falan mı oldu hiç böyle ben kuruma çizgisine denk gelmedim

İlk gebeligimi eşime soyleidgimde hüngür hüngür ağlamıştı sonradindayda çok ozenmiati bana. Ne güzeldi kız nazlanmak

Araştırayım ben onu sağol canım

Biliyorum canım bunu görmüştüm zaten adet gunundesin 20 değer de olsa çıkardı acaba kimyasal falan mı oldu hiç böyle ben kuruma çizgisine denk gelmedim
Inan hiç bilmiyorum bitanm hiç bir damla lekelemem bile olmadı akinti bi defa fındık kadar bi beyaz akıntı oldu tuvaletteyken aniden düştü sonra bi defa sarı oldu sonrasi akıntıda hiç olmadı şuan itibari ile 17 si adet olmam lazım oldum oldum olMadim kesin biseyler var derim o zaman

Yok kuzum değil. Şimdi ki krem gibi kıvamı biraz daha cıvık tabi beyaz. Ama diğerinde kesilmis süt gibi parca parca beyazlillar vardı. Ben de anlamadkm
Her hamilelik farklı olur diyorlar yine de sen ümidini kesme hiç belli olmaz. Bi kere geçen sene benim öyle üst üste iki ay oldu o kadar çok geldi ki bembeyaz anlamadım
Vücut adapte mi olamıyor noluyorsa 2 ay var 2 ay yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…