nurovic diyet yolculuğu

Günaydın 💐
1.100- ile geldim 🥰
Güncel kilo 64.400

Eklentiler

• IMG_20240519_101401.jpg
    IMG_20240519_101401.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 10
Bugün pazar herkez geziyor galıba kimsecikler yok 🤭 iyi pazarlar herkeze 💐
Ben sporumu bitirdim bugün bacak günü ilan ettim fena yandım 😂

Misafirim vardı gittiler.
Spor yapmadım ben daha. Akşam senin şu videoyu yapacam bakalım :)
Ne güzel benımde canım sıkılıyor birileri gelse gitsem havalarda ısınmıyor ki gezelim 🥴
Mutlaka akşam dene harika enerji dolu bir video en iyi tarafıda öyle hızlı ilerliyor ki ne çabuk bitti diyorsun 🤭

12:30 da yarım saatlik leslie

13:30 öğle yemeği 🍅 🥒 🥚 🫒 170 kalori

16:30 1 saatlik 5 mil Leslie

18:30 akşam yemeği
1 bardak haşlanmış nohutu kızarttım
3 yemek kaşığı yoğurt
1 ceviz karıştırdım + elma 340 kalori

Totalde 510 kalori

Sabah sporu:
13 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
38 dakika baldır basen kalça iç bacak egzersizi
12 dakika Leslie benzeri kardiyo videosu
4 dakika soğuma esneme egzersizi

Akşam sporu:
15 dakika 15 günde forma gir videosu 5.gün
32 dakika Leslie tarzı evde hızlı tempo kardiyo videosu
3 dakika soğuma esneme egzersizi
(23.00 gibi yapıcam)

Eklentiler

• IMG_20240519_192402.jpg
    IMG_20240519_192402.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20240519_192342.jpg
    IMG_20240519_192342.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20240519_192303.jpg
    IMG_20240519_192303.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20240519_192200.jpg
    IMG_20240519_192200.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 7
37. Gün

Sabah
Hindistan Cevizli collejenli filtre kahve

Öğlen

1 haşlanmış yumurta sarısı
2 adet tahinli kurabiye
20 gr ezine peyniri
Yarım domates
Yarım salatalık
4 adet zeytin

Akşam

5 adet fıstık
5 adet fındık
5 adet badem

Eklentiler

• IMG-20240519-WA0005.jpg
    IMG-20240519-WA0005.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 6
1 su bardağı keçiboynuzu unu
3/4 su bardağı tahin

Yoğur, ceviz büyüklüğünde yuvarla.
180° önceden ısıtılmış fırında 10-15 dk pişir.

Kizlar bugün yaptım, 2 tane yedim.
Çok harika oldu, denemek isteyenlere şimdiden afiyet olsun.

1 tanesi 85-90 kcall

1 su bardağı keçiboynuzu unu
3/4 su bardağı tahin

Yoğur, ceviz büyüklüğünde yuvarla.
180° önceden ısıtılmış fırında 10-15 dk pişir.

Kizlar bugün yaptım, 2 tane yedim.
Çok harika oldu, denemek isteyenlere şimdiden afiyet olsun.

1 tanesi 85-90 kcall
Teşekkürler canım ellerine saglık 💐🥰 malzemeleri alınca mutlaka denerim❤
O hurmalı tarif paylasmıstım sende mutlaka onu dene asırı lezzetli oldu 🥰

Bal hariç malzemeler var.
Salı günü yapacağım bakalım :KK66:
Ben bugün kalan 2 taneyide yedim dayanamadım cok guzel gerçekten sağlıklı şeyler genelde kötü oluyor ama bu tarif ve muzlu yoğurtlu dondurma olan 2 si muhteşem gerçekten bir ömür sadece bunları yiyip abur cubur yemeden rahat geçiririm 😂 senin tarif için malzeme alıp denicem kesin normalde tahin sevmem ama keçiboynuzu unu ile hoş olabilir keçi boynuzu nu severim 😋

Ben bugün kalan 2 taneyide yedim dayanamadım cok guzel gerçekten sağlıklı şeyler genelde kötü oluyor ama bu tarif ve muzlu yoğurtlu dondurma olan 2 si muhteşem gerçekten bir ömür sadece bunları yiyip abur cubur yemeden rahat geçiririm 😂 senin tarif için malzeme alıp denicem kesin normalde tahin sevmem ama keçiboynuzu unu ile hoş olabilir keçi boynuzu nu severim 😋
Canım tahin sevmezsen deneme bence. Çünkü tahin tadı baskin. Sadece tatlı kısmı keçiboynuzundan geliyor. Ama ben bayıldım ya. Tatlı istediğimi aldı. Böyle böyle kilo koruma kısmında da bunları surdurursek kolay kolay kilo almayız bence.

Canım tahin sevmezsen deneme bence. Çünkü tahin tadı baskin. Sadece tatlı kısmı keçiboynuzundan geliyor. Ama ben bayıldım ya. Tatlı istediğimi aldı. Böyle böyle kilo koruma kısmında da bunları surdurursek kolay kolay kilo almayız bence.
Yok tahini hiç sevmem normalde tadı baskınsa yiyemem belki ama keçiboynuzu unu yinede alayım bir cok tarifte var çeşit çeşit tatlı yapar yerim rafine şekersiz unsuz yesekte kilo yapmaz mis 🤭 yok ya koruma kısmı daha kolay bence aynı sekılde beslenip bırazdaha fazla yicez sadece harekette hayatımız da olduğu sürece almayız inşallah 🥰 ben günlük 1100 1200 civarı alıyorum kilo gidiyor koruma dönemi 1600 1700 1800 arası yerim hem tam doyarım hem kilo mu korumuş olurum burda önemli olan hareket spor eski yatıs duzenıne dönersek merhaba kilolar 😂
Hatta internetten sağlam bir siteden baktım almak ve korumak ıcın almam gereken kalori miktarları bu sekılde
Sende bakabilirsin fityemek.com

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-19-22-53-21-685_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-19-22-53-21-685_com.android.chrome.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2024-05-19-22-53-18-652_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-19-22-53-18-652_com.android.chrome.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 6
Sabah sporu:
13 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
15 dakika 15 günde forma gir 4.gün videosu
31 dakika (son 15 dakikası 3kilo dambıl ile) tüm vücut kardiyo egzersizi
5 dakika soğuma egzersizi(zaman buldukça soğuma yapıcam artık kas eklem ağrısı olmaması için)

Akşam sporu:
45 dakika Leslie
oh maşallah yine harika bir program olmuş. 15 dakika videosu ilgimi çekti bakacağım bende. kısa ama etkili egzersizleri daha çok seviyorum.
Salı Perşembe spora gidicem
P.tesi,cars,cuma da Leslie 3 mil yapicam
Eliptik de var .
E diyet zaten var.

Ben bunlarla az peşinden gelirim zaar:KK70:
daha ne olsun :super: süperolur
Ya benim derdim ne biliyor musun; hedef kiloya inip kilo koruma modunda spora yönelmek. Can çıkar huy çıkmaz derler o misal. Çok tez canliyim maalesef. Görünüş olarak kilolu durmuyorum zaten tesettürlüyum de belli de olmuyor fazla kilolar. Benim asıl kilo göbekte. İki sezeryan doğum sonrası da nasıl tam olarak gider bakacaz. En zoru da karın ya. Egzersizlerde çok sıkılıyorum bana zumba lazım da o da zor burda.
bende aynı senin gibiyim. dertlerimiz ortak canım. gitmeyen sezeryan göbeği. evde olsam kesin çok daha etkili sporlar yapar bitirirdim ama çalışınca gerçekten vakit ayıramıyorsun. zumbayı bende secerim ayrıca bi ara yapmıştım videolardan evde
5 gün hurma detoxu

Başlangıç 63
Bitiş 62

*Normal diyetteki kadar kilo kaybı olmuş, regl etkisi de yansımış olabilir tartıya.
çok güzel götürdün canım 5 gün az değil. 1 kiloda fena değil. ama bence sende çok etkili olmadı. ben 5 gün yapsam rahat 2 kilo giderdi. her detoks herkese yaramıyor malesef. yine azminden dolayı tebrik ederim seni.:KK36::sampiyon:
Evet ama bazılarıda öyle birşey yok yağ kasa dönülmez diyor
ergin kırbaç ta yağ kasa dönüşmez demişti. yağ erir, kaslar çalışmayla kazanılır demişti.
Günaydın

1.2 vermişim bu hafta.

Güncel kilo : 61.8
oh süper 5 li rakamlara az kaldı:KK5:
Günaydın 💐
1.100- ile geldim 🥰
Güncel kilo 64.400
tebrik ederim canım beklediğinden fazla eksi çıktın

selam kızlar hayırlı haftalar diliyorum hepinize. ben hafta sonları çok aktif olamıyorum. ev çocuklar eşimle ilgileniyorum. telefonu çok fazla almıyorum elime. siz maşallah kaynatmıştınız.
hafta sonu dikkatli beslendim ama diyet kafasında olamadım. ve ödem yaptım biraz fazla çıktım bu sabah tartıda.
ama toparlayacağım bu hafta. hedefim yine 55 görebilmek hedefimden vazgeçmedim. çarşamba olmaz cuma olur inşallah.
spor olarak cumartesi 1 saat eliptik yaptım sadece.

oh maşallah yine harika bir program olmuş. 15 dakika videosu ilgimi çekti bakacağım bende. kısa ama etkili egzersizleri daha çok seviyorum.

daha ne olsun :super: süperolur

bende aynı senin gibiyim. dertlerimiz ortak canım. gitmeyen sezeryan göbeği. evde olsam kesin çok daha etkili sporlar yapar bitirirdim ama çalışınca gerçekten vakit ayıramıyorsun. zumbayı bende secerim ayrıca bi ara yapmıştım videolardan evde

çok güzel götürdün canım 5 gün az değil. 1 kiloda fena değil. ama bence sende çok etkili olmadı. ben 5 gün yapsam rahat 2 kilo giderdi. her detoks herkese yaramıyor malesef. yine azminden dolayı tebrik ederim seni.:KK36::sampiyon:

ergin kırbaç ta yağ kasa dönüşmez demişti. yağ erir, kaslar çalışmayla kazanılır demişti.

oh süper 5 li rakamlara az kaldı:KK5:

tebrik ederim canım beklediğinden fazla eksi çıktın
Teşekkürler canım 🥰 yaza hazırlık serisi Ayşegül demirsoy un onun geçen seneden kalma aynı sekılde 1 serisi daha var onuda yapabilirsin bunu yapıp bitirdikten sonra eğlenceli oluyor ama bu serisi cok daha zor geçen sene olan daha kolaydı 😂
Evet süpriz oldu😍 sağol canım🥰💐

13:30 öğle yemeği :
Kahvaltı tabağı (🫒 🍅🧀 🥚)+ yulaf bar :300 kalori

17:30 45 dakika yürüyüş

18:45 1 kase kuru fasülye +2 pirinç patlağı:300 kalori

Total 700 kalori olarak geçiyorum

20:30 da 3 mil Leslie yapmaya çalışacağım (regl oldum çok iyi hissetmiyorum ama yapmaya çalışacağım)

Yarın tartı günüm

38. Gün

Sabah

35 gr tam buğday ekmeği
35 gr ezine peyniri
35 gr fıstık ezmesi
5 adet zeytin

Ara öğün

10 gr hindistan cevizi yağı
1 kupa collejenli filtre kahve

Akşam

3 minik tahinli kurabiye
2 kepçe çorba

Eklentiler

• IMG-20240520-WA0001.jpg
    IMG-20240520-WA0001.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 2
Gün içinde 10 bin adımı buluyorum normalde. Bugün 13bin adimdayim. Total değilde tek seferde tempolu yürüyüşü mü baz alacagiz. Herkesin fikri değişiyor Google da bakınca.

X