nurovic diyet yolculuğu

Çok fark yok ya aramızda bende 1.57 :-) 36-38 beden aralığında giyiniyorum. 53- 54 kiloya düşersem 36 giyerim artık hep. ama 34 olamam ben
Ya bölgesel işte kilo hep bel ve basenden aldım. 10 kilo eklendi yani eski halime. 🫠
Ama boyumuz kısa olunca alınan 3 kilo bile fark ediyor maalesef. Olursun yaaa neden olmayasın 50 olsan direk 34 olursun bence :)

Sabah sporu:
14 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
13 dakika 15 günde forma gir videosu
31 dakika tüm vücut egzersizi

Akşam sporu:
36 dakika tüm vücut+kardiyo egzersizi
5dakika leslie

Eklentiler

• IMG_20240510_224711.jpg
    IMG_20240510_224711.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240510_224644.jpg
    IMG_20240510_224644.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20240510_224623.jpg
    IMG_20240510_224623.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20240510_224608.jpg
    IMG_20240510_224608.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Napıyorsunuz kızlar 🥰
Akşama yatılı misafirim var ve aksam sporunu oglenle birleştirmek zorundayım 🥴 aslında ikna edip onlarlamı yapsam 🤣
Diyetimi riske atmayacagım bu yüzden kurtarıcı olarak tavuklu pilav çorba yapıp tavuktan kendime salata yanına çorba yerim 😅 tabiki atıştırmalık olarak yine muzlu yoğurtlu tatlımı yapacağım 😋 akşam menü paylasımında gerçekler ortaya dökülecek umarım bunlar dısında saglıksız bir şeyler olmayacak çünkü onlara gidip kaldıgımda pizza söylemişlerdi ve malesef yemiştim çay bıskuvi falan bu kez olmayacak hayır 😂

Napıyorsunuz kızlar 🥰
Akşama yatılı misafirim var ve aksam sporunu oglenle birleştirmek zorundayım 🥴 aslında ikna edip onlarlamı yapsam 🤣
Diyetimi riske atmayacagım bu yüzden kurtarıcı olarak tavuklu pilav çorba yapıp tavuktan kendime salata yanına çorba yerim 😅 tabiki atıştırmalık olarak yine muzlu yoğurtlu tatlımı yapacağım 😋 akşam menü paylasımında gerçekler ortaya dökülecek umarım bunlar dısında saglıksız bir şeyler olmayacak çünkü onlara gidip kaldıgımda pizza söylemişlerdi ve malesef yemiştim çay bıskuvi falan bu kez olmayacak hayır 😂
İyidir nolsun misafirlikteyim ben de.
İnanılmaz zor sınavlar veriyorum iki gündür.
Dün kek poğaça. Bugün de kete ve katmer. Dün hiç yemedim ama bugünkülerden
birer ısırık aldım sadece.

İyidir nolsun misafirlikteyim ben de.
İnanılmaz zor sınavlar veriyorum iki gündür.
Dün kek poğaça. Bugün de kete ve katmer. Dün hiç yemedim ama bugünkülerden
birer ısırık aldım sadece.
Süper seni tebrikederim harikasın 😍💐
Olsun 1 er ısırıktan bırsey olmaz ısırık alıp durabildiysen bu daha buyuk bır basarı ben genelde 1 ısırık alınca bitirmeden duramayanlardanım 😂
Sporda şimdi bitti baya sağlam yorucuydu 😅 1 saat 20 dakika yaptım ilk 1 saat 5 kılo ağırlıkla aralarda koşu ile 15 dakikası 3 kılo dambıl ile kalan 5 dakika normal tempo koşu ile soğuma gibi olsun diye 😂 ama asla yorgun hissetmiyorum şuan hatta tersine enerji geldi sımdı bır shaker yapıcam proteinli muzlu kendime geleyim 😅💪

Süper seni tebrikederim harikasın 😍💐
Olsun 1 er ısırıktan bırsey olmaz ısırık alıp durabildiysen bu daha buyuk bır basarı ben genelde 1 ısırık alınca bitirmeden duramayanlardanım 😂
Sporda şimdi bitti baya sağlam yorucuydu 😅 1 saat 20 dakika yaptım ilk 1 saat 5 kılo ağırlıkla aralarda koşu ile 15 dakikası 3 kılo dambıl ile kalan 5 dakika normal tempo koşu ile soğuma gibi olsun diye 😂 ama asla yorgun hissetmiyorum şuan hatta tersine enerji geldi sımdı bır shaker yapıcam proteinli muzlu kendime geleyim 😅💪
Wuuuu süpersin canım. Tebrik ediyorum nasıl kuş gibi hafiflemissindir bugunki görevde tamam olunca.

Wuuuu süpersin canım. Tebrik ediyorum nasıl kuş gibi hafiflemissindir bugunki görevde tamam olunca.
Sağol canım 🥰💐
Aynen öyle şuan öyle rahatımki akşamda dinlenirim iyice tek seferde yapıp kurtulmak daha iyi oldu aslında 🤭
Yemek yapmaktanda vaz geçtim ama bakalım dısarıdan söylersek eğer kendıme hafif bişiler alırım dürüm veya ekmeksiz kebap gibi bulgurla iyi olur uzun zamandırda yemıyorum dısarıdan hak ettim bence ya 🤭 kesinleşsin menü paylaşırım akşam bakalım

Kızlar ben dünki menüyü paylasmıcam akşam dışardan yemedim nesfit yedim oraya kadar süper hiç bozmadım ama geceye doğru film izledik bişiler aldık bakkaldan cok abartmadan biraz bisküvi kek cips yedim hepsınden biraz biraz ama tam gram gramına bilemedim için yazamadım oyuzden menü paylaşımı yapmıyorum ama bugün aynen devam paylaşıcam akşam sporda dahil ☺
Tartılma iside sabah 6 buçukta yatınca 11 buçuk gibide uyandım aklıma gelmedi şu içtim baya sonra kahvaltı hazırla derken kaldı yarın sabah tartılır yazarım

Kızlar ben dünki menüyü paylasmıcam akşam dışardan yemedim nesfit yedim oraya kadar süper hiç bozmadım ama geceye doğru film izledik bişiler aldık bakkaldan cok abartmadan biraz bisküvi kek cips yedim hepsınden biraz biraz ama tam gram gramına bilemedim için yazamadım oyuzden menü paylaşımı yapmıyorum ama bugün aynen devam paylaşıcam akşam sporda dahil ☺
Tartılma iside sabah 6 buçukta yatınca 11 buçuk gibide uyandım aklıma gelmedi şu içtim baya sonra kahvaltı hazırla derken kaldı yarın sabah tartılır yazarım
Haftada 1 yapılabilir bence bu kaçamaklar. Sen zaten istikrarlı birisin yarın telafi edersin cnm.
Benim bugün tartı günümdü. 2.4 kg gitmiş. Ama önceki hafta ödem coktu 1 i ona veriyorum. Bence bu hafta 1.4 vermişim.

Güncel kilom 63

Haftada 1 yapılabilir bence bu kaçamaklar. Sen zaten istikrarlı birisin yarın telafi edersin cnm.
Benim bugün tartı günümdü. 2.4 kg gitmiş. Ama önceki hafta ödem coktu 1 i ona veriyorum. Bence bu hafta 1.4 vermişim.

Güncel kilom 63
Ya 2 aydır nerdeyse hiç yapmadım hak etmıstım bencede ama cok rahatsız etti sabah miğde yanması ile uyandım perişan oldum reflü var bende bide ondan sanırım dokundu bidaha kolay kolay yemem özellikle cips 🥴
Maşallah harika gitmiş süpersin ya😍💐
Ben en son perşembe tartılmıstım 65.650 çıkmıştım hala reglimde bitmedi bakalım yarın sabah ne göreceğim 🤔😅

29. Gün

Öğlen (12.30)

1 haşlanmış yumurta
30 gr ezine peyniri
35 gr tam buğday ekmeği
5 adet zeytin
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
1 tatlı kaşığı haşhaş ezmesi

Akşam (18.30)

200 gr yoğurt
40 gr meyveli müsli
2 adet ceviz

Eklentiler

• IMG-20240512-WA0000.jpg
    IMG-20240512-WA0000.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 5
Sabah sporu:
14 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
37 dakika kardiyo (15 dakikası 3 kılo dambıl ile)
11 dakika ağırlıklı (3kilo) Leslie

Akşam sporu:
20 dakika ağırlıklı(5kilo) dambıl ile tüm vücut egzersizi
22 dakika leslie

Menü dün akşamın telafisi 😅

Eklentiler

• IMG_20240512_231410.jpg
    IMG_20240512_231410.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20240512_231351.jpg
    IMG_20240512_231351.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 6