Normal mi ? Anormal mi?

Böyle şeylere hep yapmayın etmeyin ablam çocuk olduktan sonra birbirinizi yiyip ete para vermeyeceğiniz günler gelecek diyesim geliyor

Herkesin aklında o soru: Uyumaya giderken asker nişanlına telefonu açtın mı?
Bu arada benimle sataştın horozlu morozlu nasıl da unutuvermişsin? Telefonla uyumanın yan etkisi olabilir belki.
Dediklerimin içinde yer ettiği 10 dakika sonra attığın beğenmedim 👎🏻 işaretinden belliydi 😂😂 seninle sataşmam herkesle sataştığım anlamına gelmiyor sen sensin başkası başkası
Yan etkili olan kim tartışılır
Seninle seviyeli konuşmamı bitirmiştim lakin kendin gelip gelip duruyorsun 😂😂 ne diyim sana .
Konu çok hoşuna gittiyse sende dene iyi gelir bi ara eşini de uyuyun beraber dkdjdjdjd

Dediklerimin içinde yer ettiği 10 dakika sonra attığın beğenmedim 👎🏻 işaretinden belliydi 😂😂 seninle sataşmam herkesle sataştığım anlamına gelmiyor sen sensin başkası başkası
Yan etkili olan kim tartışılır
Seninle seviyeli konuşmamı bitirmiştim lakin kendin gelip gelip duruyorsun 😂😂 ne diyim sana .
Konu çok hoşuna gittiyse sende dene iyi gelir bi ara eşini de uyuyun beraber dkdjdjdjd
sorumun cevabını verip iyi geceler de lütfen

AJSJDKDJFKDJFJFJ YAHU git kadın uyu iyi gelir uyumak acaba bi düşünün kim kime sataşıyor Estağfirullah ya😂😂
Bir asker nişanlısı olmak insanlara karşı nazik ve anlayışlı olmayı gerektirir. Böyle asabiyetle olmaz, geçim için sakinlik gerekiyor hele asker eşi namzeti olmak kolay değil.
Dinleye dinleye uyuyun bakalım bu gece değişik ne duyacaksınız.

Bir asker nişanlısı olmak insanlara karşı nazik ve anlayışlı olmayı gerektirir. Böyle asabiyetle olmaz, geçim için sakinlik gerekiyor hele asker eşi namzeti olmak kolay değil.
Dinleye dinleye uyuyun bakalım bu gece değişik ne duyacaksınız.
Sen mi öğretiyorsun bana nazikliği veyahut asker eşi olmayı veyahut eş olmayı 😅 senin gibilerle geçinmeyeceğim için sakinlik dersleri almama gerek yok
Bu konuya bu kadar takılman neden anlayamadım , başkalarının yaptıklarından siz sorumlu değilsiniz bilin istedim horlama da duysam gaz sesi de kulak benim sksjsjksjdksjdjdkdjdjdjdjjdjf
Yeterli cevabı aldığını düşünüyorum

Bu konuyu okuyunca sevdigim bir arkadasim aklima geldi. Arkadasim evliydi ve esiyle is dolayisiyla farkli sehirlerde yasiyorlardi. Yine is sebebiyle uzun uzadiya vakit geciremiyorlardi. Haftada ya da iki haftada bir ortada bir sehirde otelde bulusurlardi 1 bucuk gunlugune falan...
onlar gece uyurlarken laptop kameralarini aciyorlarmis ve birbirlerini gorerek uykuya daliyorlarmis. Bu bana cok huzunlu gelmisti. Yani yadirgamamistim burda bir cok kisi gibi. Yengec oldugumdan midir nedir herseye aglayasim gelir.

Bu konuyu okuyunca sevdigim bir arkadasim aklima geldi. Arkadasim evliydi ve esiyle is dolayisiyla farkli sehirlerde yasiyorlardi. Yine is sebebiyle uzun uzadiya vakit geciremiyorlardi. Haftada ya da iki haftada bir ortada bir sehirde otelde bulusurlardi 1 bucuk gunlugune falan...
onlar gece uyurlarken laptop kameralarini aciyorlarmis ve birbirlerini gorerek uykuya daliyorlarmis. Bu bana cok huzunlu gelmisti. Yani yadirgamamistim burda bir cok kisi gibi. Yengec oldugumdan midir nedir herseye aglayasim gelir.
O hüzünlü şeyi hissettim biraz … gurbetlik herkese zor aslında atanıp farklı şehirlerde olan insanlar mecburiyetten farklı şehirlerde olan insanlar evli olup hayat şartları yüzünden farklı şehirde olan insanlar …bazen ruhunun anlaşılması bile üzüyor insanı
🤭😁

Uzak mesafe ilişkisinde geceleri (nişanlımla) telefon açık uyuyoruz🤭 bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz evlenmeden önce yapan arkadaşlar var mıydı ? Garip bir durum mu?
Ya da bu durumu yaşayıp sonra da aralarına evlenince soğukluk giren var mı ? Sürekli böyle olmak insanı uzaklaştırır mı ?
Düşüncelerinizi merak ediyorum 😁
Horlar olm niye böyle eziyetli işlere kalkışıyorsunuz bdbxbx

Soru sormussunuz gayet normal bir cevap verdim.
Bugün nişanlıniz meşgul, onun yerine buradakilere gereksiz cevaplar verip uzatarak vaktimi doldurayım diyorsunuz herhalde.
Size kolay gelsin.
Sjdjdjdjjddjjdfj tövbe Allahım bir değişik daha aynen abla çok sıkılıyorum gel vakit öldürelim 😄 bende normal bir cevap verdim yükselen sensin

Sjdjdjdjjddjjdfj tövbe Allahım bir değişik daha aynen abla çok sıkılıyorum gel vakit öldürelim 😄 bende normal bir cevap verdim yükselen sensin
Konu gayet can sıkıntısından açılmış zaten. Bir dert yok, bdv'lik falan değil.
Eğlencesine açmışsın ama bana eğlenceli gelmedi, değişik olduğumdandır. Sen takıl öyle.

Düşüncelerinizi merak ediyorum 😁
Sen mi öğretiyorsun bana nazikliği veyahut asker eşi olmayı veyahut eş olmayı 😅 senin gibilerle geçinmeyeceğim için sakinlik dersleri almama gerek yok
Bu konuya bu kadar takılman neden anlayamadım , başkalarının yaptıklarından siz sorumlu değilsiniz bilin istedim horlama da duysam gaz sesi de kulak benim sksjsjksjdksjdjdkdjdjdjdjjdjf
Yeterli cevabı aldığını düşünüyorum

Girişle sonuç arasındaki dağ gibi farka bak.

Benim gibileri ağzına besmeleyle al sen. Benim gibiler ne demekse???
Ne dediği belli olmayan bir buldumcuk değilim şükür.
inanılmazsın gerçekten, konuya takılmadım tiye aldım ama sen random “sksksk” falan yazmadığım için anlayamıyorsun sanırım.

X