Normal mi ? Anormal mi?

Uzak mesafe ilişkisinde geceleri (nişanlımla) telefon açık uyuyoruz🤭 bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz evlenmeden önce yapan arkadaşlar var mıydı ? Garip bir durum mu?
Ya da bu durumu yaşayıp sonra da aralarına evlenince soğukluk giren var mı ? Sürekli böyle olmak insanı uzaklaştırır mı ?
Düşüncelerinizi merak ediyorum 😁
Derde bak çay demle🤦‍♀️

Uzak mesafe ilişkisinde geceleri (nişanlımla) telefon açık uyuyoruz🤭 bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz evlenmeden önce yapan arkadaşlar var mıydı ? Garip bir durum mu?
Ya da bu durumu yaşayıp sonra da aralarına evlenince soğukluk giren var mı ? Sürekli böyle olmak insanı uzaklaştırır mı ?
Akıl fikir dilemek geldi aklıma sadece,😏

Telefona da yazık bırakında o da dinlensin
Onu nişanlısı aldı üstelik aldığı için konu sahibi mahçupluklar üzüntüler pişmanlıklar içinde kalmıştı. Bozulursa bir tane daha alır bi mahçubiyet daha patlar.

Bari görüntülü uyuyun kim bilir bazı etkileşimler yakalarsınız, nefesten ne anlaşılır, iki etkileşim iki beden vs.

Onu nişanlısı aldı üstelik aldığı için konu sahibi mahçupluklar üzüntüler pişmanlıklar içinde kalmıştı. Bozulursa bir tane daha alır bi mahçubiyet daha patlar.

Bari görüntülü uyuyun kim bilir bazı etkileşimler yakalarsınız, nefesten ne anlaşılır, iki etkileşim iki beden vs.
AKSHSKSKDJSLJDDLKDJFKSDJDL
En komiğime giden bu oldu , peki öyle de deneriz sağol aydınlattın be bizi

Ne güzel herkesin somurtup tavuğu çalınmış gibi gezdiği şu zamanlarda gülmenin tadını çıkarın 😎 zira tavuğu çalınan horoz gibi gezmekten iyidir dkdjdjdn
Benzetme hiç gerçeğe uymamış horozun umrunda olmaz tepesine çıkacak bir şey muhakkak bulur.
Benim neşem yerinde şükür.

Benzetme hiç gerçeğe uymamış horozun umrunda olmaz tepesine çıkacak bir şey muhakkak bulur.
Benim neşem yerinde şükür.
Neşeniz yerinde olsa tepesine çıkacak bir şey aramazdınız (insanların her konusuna geçmiş konusunu açmak gibi ) 😄😄😉 hayat böyle geçmez kendi hayatınızdan keyif almayo deneyin .

Evlenmeden once ne yapan var mı onu anlamadım
Seks mi

Neşeniz yerinde olsa tepesine çıkacak bir şey aramazdınız (insanların her konusuna geçmiş konusunu açmak gibi ) 😄😄😉
Ne alaka ya yazdığın şeylerin bağlamı yok sıfır vallahi. Neşem gayet yerindedir, ben horoz değilim eğer ben horozluğu kabullensem otomatik olarak tavuk oluyorsun ve bu hiç hoş bir benzetme olmuyor (göz kırpan gülümseme iade)
Her konuya falan yazmadım senin konular akılda kalıcı şekilde değişik

Ne alaka ya yazdığın şeylerin bağlamı yok sıfır vallahi. Neşem gayet yerindedir, ben horoz değilim eğer ben horozluğu kabullensem otomatik olarak tavuk oluyorsun ve bu hiç hoş bir benzetme olmuyor (göz kırpan gülümseme iade)
Her konuya falan yazmadım senin konular akılda kalıcı şekilde değişik
Siz kendinize maydonoz olacağınız şeyler arıyorsunuz tavuk horoz benzetmesini her şeye atladığınız için zaten ben yaptım kastettiğim buydu , konuyu herkes bildiği dilden anladı ne güzel 😅 yazdığım konular hayatın içinden olabilecek şeyler değişik geliyorsa demek ki farklı bir hayat yaşıyorsunuz iyi geceler .

X