Normal mi ? Anormal mi?

Sen sor diye böyleyim yaralı kalp Pro üye alacak kadar hakimsin buraya 🤣🤣🤣 üzüldüm açıkçası dkdjdjdjdn bye
Niye bu sitede çok takılınca ne oluyor? Satır aralarında sitenin vasat olduğunu, burada takılmanın boş iş olduğunu ima ediyorsun ama dört ayda 800 konu açmışsın, onu ne yapacağız? Konu başlığı da GAZ. Güzel ama zorlu. Bir de oturup bunu düşünmüşsün. Biz buralarda boş boş takılırken sen de atom parçalamıyorsun hani. Hadi kızlaaarr hepimiz nişanlılığımızdan bahsedelimmmm. Konuya bak hahahahhsdjdjj

40 kere sorduğuna göre verseler hayır demezsin :KK53: Pro üyelere her ay çeşitli aktiviteler, buluşmalar, sitede sizin görmediğiniz sayfalara erişim vs bi sürü şey var. Madem çatladın söyliyim😑
Pro üyelik alacak kadar ciddiye aldığım bir site değil geliyorum soru soruyorum insanlara cevap veriyorum bitti gitti 😊 sen para verirsin vermezsin sana bağlı lakin zerre merak etmiyorum 😄
Anlatmak istediğim belirli bir kesim var her yerdeler her konudalar isimlerini görünce artık diyorum evet olumlu bir tane cümle kurmaz öyle de oluyor bazılarına üzülüyorum da…
Neyse Pro üyeliğinizle mutluluklar skdjkdjd

40 kere sorduğuna göre verseler hayır demezsin :KK53: Pro üyelere her ay çeşitli aktiviteler, buluşmalar, sitede sizin görmediğiniz sayfalara erişim vs bi sürü şey var. Madem çatladın söyliyim😑
Bana pro üyelik yemek yarışmasında 1. olduğum için yönetim tarafından hediye edildi diyeceğim ama korkuyorum. Yemek yapmayı ayrı, yarışmaya katılmayı ayrı hor görür şimdi 🤣🤣

Niye bu sitede çok takılınca ne oluyor? Satır aralarında sitenin vasat olduğunu, burada takılmanın boş iş olduğunu ima ediyorsun ama dört ayda 800 konu açmışsın, onu ne yapacağız? Konu başlığı da GAZ. Güzel ama zorlu. Bir de oturup bunu düşünmüşsün. Biz buralarda boş boş takılırken sen de atom parçalamıyorsun hani. Hadi kızlaaarr hepimiz nişanlılığımızdan bahsedelimmmm. Konuya bak hahahahhsdjdjj
Boş bir iş olduğundan değil bana göre “ Pro üyelik almanın “ boş bir iş olduğundan bahsediyorum istediğim tarzda istediğim sitilde ve istediğim yazım yanlışıyla da konu açarım site sahibi misin ? Her şeyi düzeltme gereği duyuyorsun her şeyde fikrinin olabileceğine inanıyorsun 🤣🤣 her konuda söz sahibiyim sanıyorsun
Oh olsun yine olsa yine öyle konu açarım var mı başka sorun ??
Kısacası şey sanane dkdjdjjd

Boş bir iş olduğundan değil bana göre “ Pro üyelik almanın “ boş bir iş olduğundan bahsederim istediğim tarza istediğim sitildr ve istediğim yazım yanlışıyla da konu açarım site sahibi misin ? Her şeyi düzeltme gereği duyuyorsun her şeyde fikrinin olabileceğine inanıyorsun 🤣🤣 her konuda söz sahibiyim sanıyorsun
Oh olsun yine olsa yine öyle konu açarım var mı başka sorun ??
Kısacası şey sanane dkdjdjjd
Kıvır ❤️

Yorum özellikle yapmıyorum artık, bir de işim var biraz. Cehaletiyle bu kadar övünen biri için paralayamam kendimi. Şu kapının kulpuna anlatırım daha iyi. 😁
Cehalet ? 😄😄 geceden beri paralıyorsun sana da az cehalet tozu bulaştı ne olacak şimdi dldkdkkskskdkdk ya hadi
Git lütfen … ben sana anlatmadığım halde sen yine üstüne alınıyorsun kapı kulpu ne yapsın dkdjdjdjdj

burada Pro üye olmanın avantajı ne ?
Pro üye alacak kadar hakimsin buraya 🤣🤣🤣
Sence ben burada Pro üyelik alır mıyım ?
“ Pro üyelik almanın “ boş bir iş olduğundan bahsediyorum
Pro üyelik alacak kadar ciddiye aldığım bir site değil
Neyse Pro üyeliğinizle mutluluklar skdjkdjd
bu ne ya, neden bu kadar diline doladin ki?
kac para ulan bir pro üyelik ? para toplayalim, sana da alalim. yaziktir

bu ne ya, neden bu kadar diline doladin ki?
kac para ulan bir pro üyelik ? para toplayalim, sana da alalim. yaziktir
Yav bakayım bir siteye diyorum giriyorum direk bununla karşılaşıyorum hayır sende de Pro üyelik yok kimi neyi savunuyorsun şimdi 🤣🤣
Ne yapayım ben sen kendine al Cidden bunaltı geldi kendi konumdan dkdjdjdjd hadi sen al boşver beni .

Niye bu konuyla ilgili şikayet alıyorum?
Hazır gelmişken 2 konuya temas edeyim😌

Pro üyelik almanın “ boş bir iş olduğundan bahsediyorum
Pro üyelik almak demek KK’nın okuttuğu öğrencilere burs desteği demek, Soma faciasında ölen veya yaralanan madencilerin ailelerine erzak vb yardımı demek, köy okullarına kütüphane, tamirat tadilat demek, deprem bölgelerine yardım demek.
Ve diğer konu:

Niye bu konuyla ilgili şikayet alıyorum?
Hazır gelmişken 2 konuya temas edeyim😌

Pro üyelik almak demek KK’nın okuttuğu öğrencilere burs desteği demek, Soma faciasında ölen veya yaralanan madencilerin ailelerine erzak vb yardımı demek, köy okullarına kütüphane, tamirat tadilat demek, deprem bölgelerine yardım demek.
Ve diğer konu:
Bu konuda bilgim yoktu böyle şeylere de “boş” diyecek biri değilim lakin burada bazı insanlar boş yorum yaptığı için bunu öne sürdüm dile getirdim 😊 kendileri de Pro üyelik alıp nedeninin ne olduğunu söylemek yerine tartışma içeriğinde bulunuyorlar bir tanesi bile nedenini bilmiyor demek ki .
Ben gibi onların da öğrenmesi gereken şeyler var …
Zaten ve evet hoşlanmadıklarımı engelliyorum boşuna şikayet vermesinler .
Kusura bakmayın Pro üyelik konusunda tekrardan .

Ya ne saçma dertler var gerçekten ya gerçi dert mi bu onu da bilemedim 😁 boş insanlar boş konularr😑

X