Normal mi ? Anormal mi?

Sana mı düştü bunun derdi benim konuma gelen sensin yallah yolu sana yakışır 🤣🤣 duyacak olan da sen değilsin dinleyen de ddkdjdjjddjkdjdk yürrrrüüüüü
Yaş kaç 13 galiba. telefon açık uyuduğuna ve bunu konu ettiğine göre.yada zekada bir problem var😁 tamam sensin küçük😁

Hakaret etmeye devam edersen sonuçları sana ağır olabilir hatırlatayım 😊 buyur devam et 🤣🤣 aynen benim teyze djdjdjjd
Hakaret değil konu çok saçma ve çok boş. yaşın küçük herhalde diye düşündüm ama yaşının getirdiği olgunlukta değilsin belki de.daha muhatap olmuyorum mutluluklar😑

Cevabım anormal. Gerçekten soruyorum amaç ne yani. Bu davranışı en son lisedeki arkadaşlarımdan duymuştum ve bunu çok romantik buluyorlardı. Bir de sıkılmıyor musunuz, fazla samimiyet tez ayrılık getirir derler aman diyeyim.

Biz bunu her gün olmasa da yapardık sevgilimle. Onun sesini de duymazdım nefes alışverişini de. Ama çok rahat uyurdum. Stressiz kaygısız. Bana iyi geliyordu. Genelde ben istiyordum zaten. Telefon da 1 saat sonunda kapandığı için bizim sabaha kadar sürmüyordu. En fazla yarım saat bir saat. Ama uykuya grçiş anım telefon açık olunca çok rahat uyuyordum.

X