Normal mi ? Anormal mi?

Uzak mesafe ilişkisinde geceleri (nişanlımla) telefon açık uyuyoruz🤭 bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz evlenmeden önce yapan arkadaşlar var mıydı ? Garip bir durum mu?
Ya da bu durumu yaşayıp sonra da aralarına evlenince soğukluk giren var mı ? Sürekli böyle olmak insanı uzaklaştırır mı ?
Düşüncelerinizi merak ediyorum 😁
Ya ben bunu tatlı buldum 😁

Girişle sonuç arasındaki dağ gibi farka bak.

Benim gibileri ağzına besmeleyle al sen. Benim gibiler ne demekse???
Ne dediği belli olmayan bir buldumcuk değilim şükür.
inanılmazsın gerçekten, konuya takılmadım tiye aldım ama sen random “sksksk” falan yazmadığım için anlayamıyorsun sanırım.
Besmeleyle mi alayım hahahahaha peki processes

her gece iki bucuk saat görüntülü konusup ninni ile uyumasam/ya da uyutmasam ben de dalga geçerdim 😂😂
aşk cok kıroca bir sey
neyse ki pegasus bize hisselerinden pay vermeden ve radyasyondan ölmeden uzak mesafeyi birakiyoruz. darısı basiniza

*haziran sicaginda iki metre etmeyen cadirda bile ahtapot gibi yatarim. gercek temas bagimlilarina mevsim farketmez 🤣

Uzak mesafe ilişkisinde geceleri (nişanlımla) telefon açık uyuyoruz🤭 bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz evlenmeden önce yapan arkadaşlar var mıydı ? Garip bir durum mu?
Ya da bu durumu yaşayıp sonra da aralarına evlenince soğukluk giren var mı ? Sürekli böyle olmak insanı uzaklaştırır mı ?
Liseyi bitirdiniz mi?

Sanırsın cinsel hayatları var bu nasıl soru ya

Evet ilk duyuşum her konuda en iyisine siz hakimsiniz demi dkdjdkdkdjdkdk bırakın bu en iyi en doğru ben yazarım ayaklarını
Sataşmak kelimesini cümle içinde doğru kullanmak için en iyi, en doğru ben yazarım ayaklarına gerek yok yahu. 5 yaşında oğlum bile “Ama anne önce o bana sataştı.” diyor. 🥀

X