Normal mi ? Anormal mi?

İnsan sevdiğinin horlamasına katlanırmış derler 🤣🤣 (bu arada tövbe uyuyamam )
ilk günler tatlı tatlı “hayatım horluyorsun, diğer tarafa döner misin? “ şeklinde başlayan diyalog sonrasında tekme atarak, horluyorsun kalk git içeri çığlıkları ile devam ediyor.

Keşke bende hayatı bu kadar sevsem ya hshdhaja şaka bir yana ben saçma sapan uyuduğum için böyle bir şey yapmazdım. Sabah sağlam bir telefona ihtiyacım var, malum fiyatlar.

Bunu bir tanıdığım sevgilisine yapıyordu. Kız, adam kendisine bayılıyor sanıyordu.

Evde kimse ile iletişim kurmasını istemez 24 saat kendisiyle konuşmasını isterdi.

Kız bir şey ile ilgilenince de ana avrat küfür ediyordu. Sadece benimle konuş diye..

Kıza dedim bırak bunu ve bir şekilde evlendiler. Şimdi iki çocukları var, kızın ağzını burnunu kırıyor. Kız şimdi kurtulamıyor. Adam resmen ruh hastası. Her şeyde kaos çıkarıp karısına şiddet uyguluyor. Çocuklar bile çile çekiyorlar. Çocuklar aptallaşmış gibi babalarının yanında put gibiler.

Bunu bir tanıdığım sevgilisine yapıyordu. Kız, adam kendisine bayılıyor sanıyordu.

Evde kimse ile iletişim kurmasını istemez 24 saat kendisiyle konuşmasını isterdi.

Kız bir şey ile ilgilenince de ana avrat küfür ediyordu. Sadece benimle konuş diye..

Kıza dedim bırak bunu ve bir şekilde evlendiler. Şimdi iki çocukları var, kızın ağzını burnunu kırıyor. Kız şimdi kurtulamıyor. Adam resmen ruh hastası. Her şeyde kaos çıkarıp karısına şiddet uyguluyor. Çocuklar bile çile çekiyorlar. Çocuklar aptallaşmış gibi babalarının yanında put gibiler.
Allah göstermesin benzeyen bir özellik yok … dış dünyaya açık bir insan kendisi özel hayata saygılı olması gerektiği gibi diğer türlüsü çekilmez 🥹 Allah yardım etsin kendisine .

X