Normal mi ? Anormal mi?

her gece iki bucuk saat görüntülü konusup ninni ile uyumasam/ya da uyutmasam ben de dalga geçerdim 😂😂
aşk cok kıroca bir sey
neyse ki pegasus bize hisselerinden pay vermeden ve radyasyondan ölmeden uzak mesafeyi birakiyoruz. darısı basiniza

*haziran sicaginda iki metre etmeyen cadirda bile ahtapot gibi yatarim. gercek temas bagimlilarina mevsim farketmez 🤣

👉🏻👈🏻 normal mi anormal mi eki ekükikü demek başka
Sizin bu kişiyle kulvarlar bambaşka yengeç😄

Sataşmak kelimesini cümle içinde doğru kullanmak için en iyi, en doğru ben yazarım ayaklarına gerek yok yahu. 5 yaşında oğlum bile “Ama anne önce o bana sataştı.” diyor. 🥀
Size güzel cevaplar veriyorum olmuyor yazdığınız tarz ve üslupta konuşuyorum olmuyor neyden anlıyorsunuz tam olarak ? Ona göre davranayım 😄 çünkü bir süre sonra tavrınız sıkıcı geliyor 😄🤣🤣 yapmayın erken yaşlanırsınız

Sence ben burada Pro üyelik alır mıyım ? Ne desem boş bazen … neyse artık alaya almayı bırakıyorum sıkıldım 😄
40 kere sorduğuna göre verseler hayır demezsin :KK53: Pro üyelere her ay çeşitli aktiviteler, buluşmalar, sitede sizin görmediğiniz sayfalara erişim vs bi sürü şey var. Madem çatladın söyliyim😑

X