nişanlımdan ayrılmak istiyorum

O,,,pu senin anandır şimdi s,,,tir git bir daha karşıma çıkma diyeceksin böylelerine. İnsan evlenmek istediği birine ne akılla küfreder?? Hiç arkanıza bakmayın. Sana bu hitapla hitap eden birini sevmek ne demek ya?? Kızım siz ne yiyip ne içiyorsunuz yaşın daha 24!!!!!!!
Neden öyle şeyler yazıyorsunuz, sevgisi çok ağır basıyormuş konu sahibinin. Normal zamanlarda dünyanın en tatlısıymiş 🥴🥴

konuda değişiklik yapma sebebim arkadaşlarıma link atınca benim nasıl bir durumda olduğumu görmesinler diyeydi. ayrıca ne alaka? 4 yıl boyunca formasyon alınca sizler mi yanımdaydınız? zaten daha benle birlikte 30 bin meslektaşımın güvenlik soruşturmasının sonuçlanmaması strese sokuyor. üstüne bunlar.. tavsiyeleriniz için teşekkürler. aama zaten bitti sayılır. istediğine bitti diyebilirsin dedim

Aynen knks hemşire ise cahil değildir. Şiddet var hakaret var evlenince muhtemelen fiziksel şiddet de artacak. Ama sevgin ağır basıyor öyle mi? Şöyle vizyonsuz vizyonsuz konuşuyorsunuz, öğretmenlerin yemediği laf kalmıyor.

Ben bu kafa yapısına sahip birinin eğitimci olduğunu düşünmüyorum. Dışardan formasyon alanlar öğretmenim diye geziyor. Ne öğretmenisin?i

konuda değişiklik yapma sebebim arkadaşlarıma link atınca benim nasıl bir durumda olduğumu görmesinler diyeydi. ayrıca ne alaka? 4 yıl boyunca formasyon alınca sizler mi yanımdaydınız? zaten daha benle birlikte 30 bin meslektaşımın güvenlik soruşturmasının sonuçlanmaması strese sokuyor. üstüne bunlar.. tavsiyeleriniz için teşekkürler. aama zaten bitti sayılır. istediğine bitti diyebilirsin dedim
Güvenlik soruşturması kaldırıldı neyin kafası bu?

Eklentiler

• 2023-08-04 (3).png
    2023-08-04 (3).png
    84,7 KB · Görüntüleme: 61
Sen aday öğretmenlikten bahsediyorsun ben yeni atamalardan bahsediyorum. O zaman iletişimini düzgün kur. Çünkü bu sene kaldırıldı.
ya ben de yeni atandım. ben de 45 bin öğretmen gibi bekliyorum haber. 15 bin kişinin açıklandı. atanan her öğretmen aday öğretmendir ilk senesinde. ki bu en fazla iki sene sürer. aday memurluk kaldırıldı gs değil

son attıgıma bakın hiçbir şey bilmeyen hanım. keşke sizin gibi ülkenin düzeninden habersiz olsaydım. cehalet mutluluktur
Sen benim elime su dökemezsin 4 senelik öğretmenim. Cehalet konusuna gelince dön bak açtığın konuya o zaman cehalet seviyeni görmüş olursun.

ilk senesinde atanmış sınıf öğretmeniyim
Eee ben de 23 yaşımda ilk senemde atandım KPSS'de derece yaptım ama biz söyleyemiyoruz niye böyle şeylerle övünmek basit kişilerin işi. Ama şimdi senin yüzünden söyledim. Hakkaten cehalet bulaşıcı. 😁

X