Nişanlım ve Sessiz Cezalandırma

Evet bakalım ne zaman lütfedip konuşacak beyfendi

Siz anlarsınız o sessizliğin amacını amaç kalp kırmamak mı baskılayarak kendi dediğine getirmek mi
Ben ikincisinin olduğunu düşünüyorum açıkçası. Ama bazı yorumlarda benim çok inatçı olup uzattığım için bazı şeyleri adamın bunalıp uzak durmak istediğini söyleyenler de çok. Kendisi de diyor ben sinirli bir insanım böyle anlarda seni kırmak istemiyorum ondan kapatmak istiyorum telefonu diye.

Peki daha önce şu konuda gerilmiştik ben bu konuda şöyle düşünuyorum yada bu sıkıntıyı şöyle çözebiliriz gibi dönüş yapıyor mu

hederahelixx başka konu da ki yorumunuza beğenmedim attım diye gelip alakasız bir konu da beğenmedim atıyorsunuz çocuk çocuk hareketler komiksiniz gerçekten.

Peki daha önce şu konuda gerilmiştik ben bu konuda şöyle düşünuyorum yada bu sıkıntıyı şöyle çözebiliriz gibi dönüş yapıyor mu
Evet böyle tartıştığımız zamanlarda sen de bir süre sus geri çekil sonra kaldığımız yerden devam ederiz diyor.

Siz sustunuz biraz zaman geçti çözümle geliyor mu yoksa o an susalım sonra unutalım mı istiyor onu sormak istedim

aynı benim eşim sizin eşiniz gibi
bende konu sahibi gibi kötü kapatmak ayrılmak istemem mesela

şimdilerde biraz törpülemeye çalışıyorum kendimi

konu sahibi sizde nişanlınızın üzerine gitmemeye çalışın

Gitmemeye çalışıyorum ama işte bu küslük sürecini abartıp uzatıyor böyle olacağını bildiğim için işte halletmeden telefonu kapatmak istemiyorum.

Bu yazıyı dikkatli okuyun. Çok önemli.
daha fazla yazmak bile istemedim bu forumda kendim de konular açarak kadar konuştum ki bu konuyu. Ne çeşit bir psikolojik şiddet yaşanmadan anlaması mümkün değil. İletişim ihtiyacı olan konuşmayı önemseyen özellikle biz kadınlar için ölüm gibi bir şey. O ihtiyaç içerde öyle bir patlıyor ki siz bile inanamıyorsunuz kendinize. Ağzının içine bakıyorsunuz tek kelime etsin yüzüme bir kez olsun dönüp bir baksın diye. Öyle aciz öyle sevgi dileniyorsunuz o küslüklerde kadınlık gururunuz inciniyor. Umursamamakta çalıştım günlerce gezdim tozdum gecelerce bir ay boyunca uzadı gitti.

En azından daha dikkatli bir gözle bakmasına yardımcı olur umarım yazdıklarım.

Konular duruyorsa okuyabilir miyim? Atar mısınız

Evet konuşuyoruz normal bir şekilde. Ama işte o sinir anında kırıcı sözler söylediğini huyunu bildiği için o an hemen kapatmak istiyor kaçıyor yani.
Aaa ben de oyleyim, bi de o an konusmak istemem genelde, kendi basima kalip olayi bi sindirmek, tartmak isterim, eğer karsimda ki illa üstüme gelirse fittiriryorum, boğuluyorum

Aaa ben de oyleyim, bi de o an konusmak istemem genelde, kendi basima kalip olayi bi sindirmek, tartmak isterim, eğer karsimda ki illa üstüme gelirse fittiriryorum, boğuluyorum
Tabii ki anlıyorum bu tavrını ama o da küslüğü abartıp uzatıyor ufak mevzulardan da olsa. Ben de işte bu aşamaya gelmeyelim diye telefonu kötü kapatmak istemiyorum her şey birbirine bağlı

konu etiketlemeyi bilmiyorum konu direkt küsme ile alakalı değildi sonrasında içerisinde sıkça konuştuk. Konunun adı Hani Hayat Müşterekti? Aratıp bulabilirsiniz belki
Okudum evet sizin durumunuz evli olduğunuz için çok daha zor tabii zaten benim de kafamı karıştıran nokta o

Olumlu yorum yapanları anlıyorum ama bu bana göre bir yerde psikolojik şiddet gibi geliyor. Ne kadar üzüldüğümü bile bile bana yazmıyor habersiz bırakıyor.

Evet işte şu an yapıyorum bana dün arayacağım bu konuyu konuşacağız dedi aramadı ben de üzerine düşmüyorum bu saat oldu hala ses yok 1 gün oldu nerdeyse. Daha önce bu 3 gün olmuştu

Evet işte şu an yapıyorum bana dün arayacağım bu konuyu konuşacağız dedi aramadı ben de üzerine düşmüyorum bu saat oldu hala ses yok 1 gün oldu nerdeyse. Daha önce bu 3 gün olmuştu
Dünkü konu benim bahsettiğim konu değil ki gerilerde kaldı ama dün "telefonu kapattırmadım" minvalinde bir şey demiştiniz. Tartışma sırasında yine kapatma konuşalım dediniz mi dün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…