Nişanlım özgürlüğümü kısıtlıyor, tepkileri beni endişelendiriyor.

sana elim kalkamaz sana ben asla kıyamam falan filan diyor

Şu cümleyi kuran adamın kafa yapısı sıkıntılıdır bana göre.
Onun kafasında ikiniz eşit değilsiniz. Çünkü o güçlü, siz güçsüzsünüz, sizi dövebilir, böyle bir gücü ve hakkı var ama dövmez, çünkü kıyamaz. Eşine vurmaması için onu tutan tek şey merhameti. Merhamet ve lütuf gösteriyor yani size. Allah razı olsun gerçekten

Böyle adamların merhameti bittiğinde neler yapabildikleri ortada. Çünkü onları durduran başka bir mekanizmaları ya da ahlak ve eşitlik anlayışları yok.
İyice düşünmeden, emin olmadan sakın evlenmeyin.

Benim de bir arkadaşımın sevgilisi evin karşı tarafındaki terziye gitti diye kavga çıkarmıştı. Nişanlı da değil bu sümsük ha, daha sevgili. Kızın abileri duysaydı ikiye katlardı herifi.

Erkeklerin ego tatmini baska hicbirsey değil. Eyeliner onu ne gibi rahatsız edebilir ki? Zaten nisanlanılan an makyajı bile kestirir bu herifler. Garip bi ego tatminleri var. Sen bu cocukla evlenmek icin acele etme iyice bi yaşa tanı gör . Daha sonradan ugrasmaktansa simdiden birseyleri görmen daha iyi.

neyini seviyosun bu kekonun peki

Ben ona sakalaşıp ederken yanağına küçük küçük şamarlar atıyorum, veya sinir ettiğinde koluna falan vuruyorum, o manada dedim.
Çok tatlısınız ya Tabiisi bunlar aşk belirtileri kk kadınları kesin kıskanmıştır şimdi, ağzına bir tane de çak şakalaşırken adamın aşka inancı artık kuzum. aşk güzel şey

Farkındayım tepkilerinin normal olmadığın ama bilemiyorum ki diyorum belki evlenip edince böyle olmaz, çünkü seviyorum da ayrılmak da istemiyorum
Tipik evlenince ben onu değiştiririm ,çocuk yapınca ben onu değiştiririm kafası vs vs .İnan bana burada ne kadar bu konuyla ilgili konu okudumsa sonu iyi bitmiyor, değişmiyorlar.Değişen sadece ruhundaki yaralar ve geri gelmeyen eski güzel günler.sana zarar verilmeden bıraksan bu işi olmuyor mu?

Hem kendin diyorsun evlenince döveriz birbirimizi diye simdide döverim agzınj kırarım diyor diyorsun... Acaba onun eline bu kozu sen vermiş olmayasın hem bir kere böyle konusan birini koluma takıpta nişanlı diye gezdirmem

Bence birbirinizden farkınız yok.
Siz de hak aramayı, kendini korumayı şiddet sanıyorsunuz.
Siz de höt höt konuşuyorsunuz.
Bu konuşmalarınız kısa bir eşik yaratır korktuklarınızın önünde.
O eşiği aşmak da hiç zor değildir.

“Babam arabayla götürmeliymiş, veya dedem gelip alacakmış”

Adam sizi sevmiyor. Bu saplantı. Karşıdaki ruh sağlığı bozuk, saplantılı biri. Birini sevebileceğini de düşünmüyorum. Sevmek karşıdakini olduğu gibi kabul etmek, onu desteklemek, onarmak, onu sıkmamaktır. Bu kıskançlık değil. Sevdiğimi kıskandım demek kafasını pencereden baktırmadım olmuyor. Karısına dışarı gardiyanla çıktırırarak sahip çıkmış olmuyor. Sadece seni kontrol etmeyi, eziyet etmeyi seviyor. Ne hissettiğinin, düşündüğünün veya planladığının anlamı yok. Bir de açık açık sana anlatmış. Kafanı kullan ve ayrıl bundan. Şimdi sen ne istersen yapar, söylediğin yaptıklarını ezberler ve sahte bir kimlik çizer ki istediklerini ileride sana yapabilsin.
Sadist bir manyağın eline verilen oyuncaksın.

Benim de bir arkadaşımın sevgilisi evin karşı tarafındaki terziye gitti diye kavga çıkarmıştı. Nişanlı da değil bu sümsük ha, daha sevgili. Kızın abileri duysaydı ikiye katlardı herifi.
Oha ya ama varya kızlar bu yüzü veriyo bu heriflere, geçen arkadaşlarım ile otırıyoruz, arkadaşım nişanlı, dedi nişanlı iken her şeyi nişanlıya haber vererek yaptığınızda evlenince daha da sıkacaktır sizi. Gerçekten öyle orda bir iki arkadaş dedi bzm öyle maalesef. Yani markete giderken bile söylüyorlar

Bunları neden yazmadınız konuya?
Belki bir ihtimal şaka anlayışı kötüdür ya da siz eyeliner çekmeyi beceremiyorsunuzdur diye açık kapı bırakıp "iyice tanıyın" demiştim ama bu nedir Allah aşkına?

Bu adam şiddet eğilimli mi diye soruyor musunuz gerçekten?
Bunların hiçbiri şiddet sayılmıyor mu? Bunları yapan adam tabii ki fiziksel şiddet de uygular.
Olaylar arasında bağlantı kurmak niye bu kadar zor geliyor size?
Sonra burada "evden çıkmama, insan gibi yaşamama izin vermiyordu ama anama sövüp beni yerlerde sürükleyeceğini hiç düşünmemiştim. Şok oldum gerçekten" şeklinde konular açılıyor ama şok olan sadece konu sahibi oluyor.

ben vurmalı ıtmelı şakadan bıle hazetmem. gunu gelır evde kılıtler kapıyı ustune.. kıskanclık adı altında kısıtlamalar ay ona yan baktın buna guldun neden? kavgalar,ı onu gıyme bunu konusma hööyyt doverım derken derken bı bakmıssın bı gun dovmus.. bı gun daha cok dovmus. sonra cocugunu da dovmus... bu sıddete meyıllı karılarını doven manyaklar ana karnından boyle cıkmıyo kı bunun bı zamanı var . yavas yavas alıstıra alıstıra hatta gozune soka sokaa ben buyumu gosterır gene de erkek kıtlıgı varmıs gıbı bızım kızlarımız da terketmez kacınılmaz sona gıderler hepberaber... kalpten sevmezsın oyle adamı. sevmemelısın. aklın mantıgın yerındeyse se ve mez sin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…