Nişanlım özgürlüğümü kısıtlıyor, tepkileri beni endişelendiriyor.

işte o raddeye gelene kadar neden boşanmak akıldan geçmiyor.
yani baska bir insan benim hayat kalitemi yaşam lüksümü etkiliyorsa inatla yaninda kalmanin daha da çok tükenmenin bir anlami yok

işte o raddeye gelene kadar neden boşanmak akıldan geçmiyor.
yani baska bir insan benim hayat kalitemi yaşam lüksümü etkiliyorsa inatla yaninda kalmanin daha da çok tükenmenin bir anlami yok
bazi erkekler bu tavri "cok sevdigini icin" kilifina uyduruyor. cogu kadin da cok sevilmenin boyle bir sey oldugunu saniyor. hayir bu sevgi degil. bu bozuk ruh hali, bozuk bir psikoloji, hastalikli bir durum diyemiyor. adam resmen ego tatmini yapiyor kadin uzerinde.

biraz da kisinin ozgurluk anlayisiyla alakali belkide.
yani mesela esim bana eyeliner surme dese ben kendimi kisitlanmis hissederim beni seviyor demem
kimiside dediginiz gibi beni kislaniyor cok seviyor sakiniyor diye dusunuyor olabilir.
karsidaki insanin uydurdugu kiliftan cok bizim ne anladigimiz daha onemli bence

Anlatın anlatın.
Hatta ortak yol bulun. Eyeliner sürün ama ruj sürmeyin.
Ya da siz onun istemediği yerde çalışmayın ama o aslan kral gibi gece gündüz sorumsuzca istediği davranışı sergilesin.
Sonra buraya konu açarsınız ‘gezdirmeye çıkarmıyor’ diye.
Sanki ceza evinden havalandırma saati gibi, o bile normal gelir gözünüze.

O sana bunları söylüyor, çünkü başksı cam silerken kendisi dikizlemiştir.

Anlama kapasitemizi ölçebilsek keşke

Ya da başkalarına devredebilsek biraz biraz...

Güzelce uyarmak mı ananenize tek başına gidemeyeceğinizi söyleyen birinin neyini uyaracaksınız ilişkinizi devam ettirirseniz yarın öbür gün benden ayrılamazsın demez umarım

keşkee devretmeye çalıştıgın zamanda anlasilamayabilir ama
kapasite o kadar çünkü
Yani şu algıdan istiyorum ‘cam silme, dışarı çıkma, yanında nikah düşmeyen erkekle yalnız olma, eyeliner sürme’ deyince ‘ay beni ne çok seviyor, kaparlar diye korkuyor(sanki vahşi doğada bir et parçasıyız, avcı peşimizde)’ üst benliğinden edinmek için, bayağı vermek lazım.

Ya da özgüvensiziz, bizim aklımıza bunlar gelmiyor

Boşanın

Sana nasil davranmasi gerektigini ona ogretecek kisi sen degilsin. Bu yasa kadar degismeyen insan bundan sonra da senin ona birseyler anlatmanla degismez. Insan yedisinde ne ise yetmisinde de odur. Konusmanla degismez, sadece kisa bir sure degismis numarasi yapar. Olmuyorsa zorlama. Nisanlilik donemi tanima donemidir. Olmayorsa oldurmaya calisma. Iyi insanlar da var. Biri giderse basjasi da gelir. Baskasini bulamam endisesi ile bu adami yontmaya ugrasma, bu sadece vakit kaybi olur.

Ne bekliyordunuz? Aynı adam size "aileni 6 ayda bir görüp gelirsin" demişti, manyak bir görümceniz vardı, annesi tüm işlere burnunu sokuyordu. Eyeliner çekemezsin ne ya? Gerçekten sabrınıza şaşıyorum

Daha neyi bekliyorsunuz ayrılmak için, evli değilsiniz bir şey değilsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…